Jump to content
Beach-snow NG

Αναφορές Β' μέρους χιονοκαιρίας "Λέανδρος" 15-17/1....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, Γιάννης Μυλωνάς είπε:

Ρε φίλε.... στου Μαντέλα να ήμασταν ,στις Σαρδες να τρώγαμε πετνο με τα φλωμαρια. Και κοντά στο μέτρο το χιόνι

Εκει φιλε μου εκανα το καλυτερο μεθυσι της ζωης μου...Βδομαδα προσαρμογης...Δευτερα μεσημερι τα τσουξαμε και συνηλθα τεταρτη..Μαζεψα 20 μερες φυλακη και 10 μερες κρατηση αλλα μετα την βδομαδα προσαρμογης εφευγα για φυλακιο καθως ημουν διαβιβαστης οποτε ολα καλα..Ασε,εαν αρχισω φιλαρακο μου δεν θα τελειωσω με την Λημνο...Ενας χρονος γλεντι...!!!

Αλλη φορα τα πιναμε με τον Στελλιο Ροκκο..Κιθαριτσα,τσιπουρακι και κοκορα κρασατο...Πιο μετα,ειχα παει με φιλους,σειρουλες...Ωραια χρονια,ωραιοι ανθρωποι..Ξερεις τι λεγαμε για την Λημνο αστειευομενοι?Λ.Η.Μ.Ν.Ο.Σ. Λαθος Ηταν Μανα Να Ορκιστω Στρατιωτης..😛

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, sakis13 είπε:

Εκει φιλε μου εκανα το καλυτερο μεθυσι της ζωης μου...Βδομαδα προσαρμογης...Δευτερα μεσημερι τα τσουξαμε και συνηλθα τεταρτη..Μαζεψα 20 μερες φυλακη και 10 μερες κρατηση αλλα μετα την βδομαδα προσαρμογης εφευγα για φυλακιο καθως ημουν διαβιβαστης οποτε ολα καλα..Ασε,εαν αρχισω φιλαρακο μου δεν θα τελειωσω με την Λημνο...Ενας χρονος γλεντι...!!!

Εγώ αν αρχισω τελειωμό δεν θα έχω.....20 χρόνια γαμπρός.... αχαχα. Πάντως και το 2012 αγ. Αντωνίου είχε κάνει μισομετρο με την διαφορά τότε είχε τρομερό αέρα,ενώ τώρα ήταν σχεδόν άπνοια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

38 minutes ago, snowmix99d said:

Κηφισιά λιακάδα με την Τ 2.0°C αραιή νέφωση στα δυτικά.

Και για γούρι εικόνα από την ταινία The day after tomorrow.

 

20210117_144443.jpg

Nαι αλλά πρόσεξες την ειρωνία. Στη φώτο φαίνετε η μισή Αττική χωρίς την Αθήνα...

Καλησπέρες με 5.8 αυτή τη στιγμή στο κέντρο της Γλυφάδας και με ελάχιστη το πρωί 1.8!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σφοδρή λιακάδα στο Μαίναλο με αποτέλεσμα να λιώνουν ραγδαία τα χιόνια κάτω από τα 1100m. Αύριο το πρωί περιμένω όμορφα πράγματα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πού είστε οι εν Λήμνο συνδαιτημόνες; Κοιτάξτε πάλι έξω!

Δυνάμωσε σχετικά ικανοποιητικά με χοντρές νιφάδες και πέφτει ήρεμα κι ωραία! Τι απερίγραπτη απόλαυση!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τρομερές καταστάσεις κσι στο νησάκι του Αγιου Ευστρατίου (Αη Στρατης)....σημαντικές οι ζημιές στην κτηνοτροφία, όπως ενημερώνομαι!!

IMG_20210117_153636.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, casperakos είπε:

aegean effect εχτές στο Αιγαίο στη Λέσβο!!!! Η θάλασσα πραγματικά "βράζει" 

Κατι αναλογο γινοταν και στον Θερμαικο χθες! Δεν λεω οτι ειναι ετζιαν εφεκτ απλα εμοιαζε να βραζει και εκει η θαλασσα!

Επεξεργάστηκε από baristrs
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και πριν λίγο, η κλασσική δικη μου φωτό....η Πεντελη, από το βορινό μπαλκόνι μου!!!

IMG_20210117_154546.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3,4 η μεγιστη σημερα και -3,6 η ελαχιστη με αερα... το πρωι ολα παγωμενα ενω σημερα το βραδυ που φαινεται να σταματαει ο αερας και θα πιασει ξαστερια αναρωτιεμαι ποσο θα πεσει η Τ!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, baristrs είπε:

Κατι αναλογο γινοταν και στον Θερμαικο χθες! Δεν λεω οτι ειναι ετζιαν εφεκτ απλα εμοιαζε να βραζει και εκει η θαλασσα!

Διαφορά θερμοκρασίας μεταξύ της σχετικά θερμής θάλασσας και του υπερκείμενου ψυχρού στρώματος αέρα.

Παιδιά, το ξαναστρώνει! Απίστευτο!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Seventower είπε:

Κανενα νέο από Ξάνθη Έβρο έκανε τίποτα εκεί? 

Εδώ στην Ξάνθη κάνουμε ηλιοθεραπεία με 1 βαθμό. Σε όλη την κακοκαιρία βρήκα το πρωί της Παρασκευής 50 παγωμένες νιφάδες στον ουρανό του αυτοκινήτου. Εχθές έριξε λίγο χιόνι μέσα στην Αλεξανδρούπολη. Αυτά! Πάμε για τα επόμενα τώρα, οπότε έρθουν. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ πυκνή χιονόπτωση πάλι! Το Αιγαίο δίνει ρέστα! Πέφτει στο ήδη στρωμενό και βάζει ποντακια... Έχουμε μέλλον ακόμα... Από Τ τι γίνεται? Πρέπει να πέσει 0> πάλι να μην χάνουμε το καινούριο!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...