Jump to content
Beach-snow NG

Αναφορές Β' μέρους χιονοκαιρίας "Λέανδρος" 15-17/1....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μεταφερόμαστε εδώ παιδιά....άντε καλή μας επιτυχία....όσο περισσότερες χιονισμένες περιοχές στην Ελλάδα μας!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ποιά νομίζετε πως θα είναι η χαμηλότερη ελάχιστη θερμοκρασία αυτής της κακοκαιρίας;

Ποντάρω στον Νέο Καύκασο, γύρω στους -20C.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συννεφιά 2,0 βαθμοί

-1,4 dp

πρωινή χιονόπτωση μέχρι τα 500 μέτρα, με στρώσιμο ως τα 700 μέτρα που παραμένει.

Επεξεργάστηκε από Ipokratios politia snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2.9 η Τ με 55% υγρασια! Μαλλον οταν ερθει η συννεφια δεν θα ανεβει τοσο μιας και η υγρασια δεν νομιζω να πεσει πολυ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, dondinos είπε:

5.5 στην Καρδίτσα και συννεφιά 

Δεν πέφτει με τίποτα αδερφέ και πρέπει να μπούμε αρνητικές στο κόλπο..εδώ 4.5 αλλά έχει ανέβει και η υγρασία και το dp

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα στην παρέα ! Έχουμε ένα καλό ότι έχει ξαστεριά τώρα και ένα κακό ότι ακόμα είμαστε στους 4 βαθμούς αφού η μέγιστη έπιασε τους 8 όλη μερα με ήλιο,.. πάντως ζορίζεται να πέσει, πέφτει πολύ αργά το θέμα είναι ότι θα πέσει ελάχιστος υετος σε χιόνι αν είναι να έχουμε θετικές θερμοκρασίες τι καταλάβαμε; 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Καλησπέρα στην παρέα ! Έχουμε ένα καλό ότι έχει ξαστεριά τώρα και ένα κακό ότι ακόμα είμαστε στους 4 βαθμούς αφού η μέγιστη έπιασε τους 8 όλη μερα με ήλιο,.. πάντως ζορίζεται να πέσει, πέφτει πολύ αργά το θέμα είναι ότι θα πέσει ελάχιστος υετος σε χιόνι αν είναι να έχουμε θετικές θερμοκρασίες τι καταλάβαμε; 

Μη σου πω οτι εισαι σε πολυ καλυτερη μοιρα απο μενα αυριο. Θα το κανει το 10ποντο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, isnow είπε:

Δεν πέφτει με τίποτα αδερφέ και πρέπει να μπούμε αρνητικές στο κόλπο..εδώ 4.5 αλλά έχει ανέβει και η υγρασία και το dp

λογικά όταν με το καλο αρχίσουν τα φαινόμενα θα πέσει κατευθείαν 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως και στα Χάνια έχει ανέβει στους -3,7 από -4 που ήταν καμιά ώρα πριν. Γενικά μια δυσκοιλιότητα με τις Τ παρατηρώ, και την Κυριακή-Δευτέρα που θα κατέβουν αρκούδες το χαμηλό θα είναι στο γάμο του Καραγκιόζη. Ε ρε που μπλέξαμε..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, MenNaousa11 είπε:

Μη σου πω οτι εισαι σε πολυ καλυτερη μοιρα απο μενα αυριο. Θα το κανει το 10ποντο.

Εδω που έχω 3 βαθμούς ειμαι σε καλύτερη μοίρα????

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4.2 εγω στον σταθμο διπλα.το παραξενο ειναι οτι μεχρι να πεσει ο ηλιος ειχα ιδια θερμοκρασια με το κεντρο και τωρα εχουμε διαφορα σχεδον 3 βαθμους...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λοιπόν πάμε καλά ... Ο λαγκαδας στο 0 και στην επόμενη ανανέωση θα είναι στο μείον

η εικόνα στον σταθμό μου είναι αυτή και όπως θα παρατηρήσετε ήδη έχει μηδενίσει στο εσωτερικό του κάμπου της Θέρμης .....

για την πόλη δουλεύουμε ...χαχα

503906951_2021-01-1518-53-53.png.9f6cf4e01dc4f49237cf27b199cae3cb.png

 

Η Ασπροβάλτα μιας και είμαι Σταυρό στους 2,2 ... not bad

Επεξεργάστηκε από freeze
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3,2 βαθμοί στο χωριό αυτή την ώρα ενώ στους 3,5 έφτασε το μεσημέρι . Η Θερμοκρασία μοιάζει καλή για 280μ υψόμετρο αλλά αν φυσήξει ΒΑ είναι σίγουρο ότι δεν θα πάμε γρήγορα σε χιόνι όποτε θα χαθεί το περισσότερο κομμάτι του υετου . Σε κάθε περίπτωση πάμε να το ζήσουμε και ότι γίνει.Δυσκολο το βλέπω να με παίρνει ο ύπνος σήμερα. 

Καλά χιόνια σε όλους Και  ελπίζω να γεμίσει όμορφες εικόνες και αναφορές το θέμα  .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...