Jump to content
Beach-snow NG

Αναφορές Γ' Μέρους (κύματος) χιονοκαιρίας "Λέανδρος"...17-19/1....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

25 minutes ago, KapelosG said:

Το άλλο μου χωριό εκτός από Πρέβεζα είναι ο άγιος Πέτρος...δυνατό χιονομερος σε προσηνεμες εισβολές στα 950 μέτρα...αχ και να μουν εκεί σημερα

Επισης νομιζω οτι ο Κοσμάς θα φαει πολυ γερά. Μεγαλη δυναμη(1100μετρα) και φοβερο μερος.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Nickpayne είπε:

Επισης νομιζω οτι ο Κοσμάς θα φαει πολυ γερά. Μεγαλη δυναμη(1100μετρα) και φοβερο μερος.

Ναι ναι λόγω υψομέτρου κιόλας...είναι και άλλες περιοχές εκεί γύρω που είναι ψηλά στα 1100+...τα άνω Δολιανά επίσης είναι δυνατά το δραγουνι...ωραίες περιοχές με απίστευτη φύση και φαγητο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, snowjohn είπε:

Υπηρεσία τρίτο νούμερο ειδικά το πρωινό τι κρύο τρως 

Στο στρατοπεδο που ειναι πιο χαμηλα, βαραει μεγαλυτερες αναστροφες! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ενα χωριο που βαζει πολυ χιόνι σε τετοιες κακοκαιρίες ειναι η Κρεμαστή Λακωνίας σε υψομετρο λιγο πάνω από τα 800μ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, Nickpayne είπε:

Επισης νομιζω οτι ο Κοσμάς θα φαει πολυ γερά. Μεγαλη δυναμη(1100μετρα) και φοβερο μερος.

Ο Κοσμάς στα 1150μ θα φάει ακόμα καλύτερα γτ είναι νοτιοανατολικοτερα...αλλά γενικά όλος ο Πάρνωνας θα δει καλό χιόνι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καρυά, ξαστεριά κ θερμοκρασία στους -7... Αναμένουμε να συννεφιασει να ανακοπεί η θερμοκρασίακη κατρακύλα. Ολικός παγετός εδώ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παίδες άκυρο αυτό που ανέφερα για τον Ποταμό Κέρκυρας το μεσημέρι....μου μετέφερε λάθος ο πεθερός μου....η μέγιστη σήμερα ήταν 7.9 και η ελάχιστη -0.8

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και Μεσσηνία αναμένουμε τα ωραία που έρχονται με χιόνια ακόμα και σε πολύ χαμηλά υψόμετρα!! Τυχεροί όσοι βρεθούν Μεσσηνία - Λακωνία τις επόμενες ώρες, θα απολαύσουν αξιομνημόνευτη στούπα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Μεσσήνιος είπε:

Και Μεσσηνία αναμένουμε τα ωραία που έρχονται με χιόνια ακόμα και σε πολύ χαμηλά υψόμετρα!! Τυχεροί όσοι βρεθούν Μεσσηνία - Λακωνία τις επόμενες ώρες, θα απολαύσουν αξιομνημόνευτη στούπα...

Μεσσηνιε ειμαι εγκλωβισμενος λογω του λοκ νταουν στη Σπάρτη και έχω τη μητερα μου στη Μεσσηνία που δεν ξέρει να χρησιμοποιει smart phone. Είμαι να τρελαθω...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Koumoustas είπε:

Μεσσηνιε ειμαι εγκλωβισμενος λογω του λοκ νταουν στη Σπάρτη και έχω τη μητερα μου στη Μεσσηνία που δεν ξέρει να χρησιμοποιει smart phone. Είμαι να τρελαθω...

Σε ορεινό μέρος;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...