Jump to content
Beach-snow NG

Αναφορές Γ' Μέρους (κύματος) χιονοκαιρίας "Λέανδρος"...17-19/1....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Καλημέρα. Χαλκίδα το απόλυτο τίποτα. Φάπα τεράστια

Καλα εισαι..Εμενα το κεφαλι μου,εχει φτασει αστραγαλο...Πιο κοκκινος ειναι ο σβερκος μου απο τον ουρανο..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Στη Στενη εντωμεταξυ γινεται της στουπας το καγκελο...Ασυλληπτη χιονοπτωση οπως αρμοζει στο μερος αυτο...

Δεν βρίσκω κάμερα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Ετσι ειναι φιλαρακι..Το εχω γραψει πολλες φορες οτι ζουμε στον χειροτερο καιρικα νομο της Ηπειρωτικης χωρας...Δυστυχως μεχρι να κλεισω τα ματια μου,δε νομιζω ν αλλαξω αποψη..Και τυχεροι εμεις οι μεγαλυτεροι που ζησαμε οσα ζησαμε..

Ε όχι και στο χειρότερο! Όταν θέλει η Αττική κάνει παπάδες! Βγάζει στουπες αδιανόητες. Για +18:):):)Αλλά όπως σωστά λες είναι πολλά τα χρόνια κ αρχίζω και φοβάμαι μην μείνουν σαν ανάμνηση απλά..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τελικά αποδεικνύεται για άλλη μια φορά ότι για να δει χιονι η Αθηνα, καλώς ή κακώς δεν πρέπει να υπάρχουν άλλοι μνηστήρες πλην Βοιωτίας  και Ευβοιας.

Πάμε  για άλλα (φέτος ελπίζω)

Επεξεργάστηκε από stathis2b
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Καλημέρα. Χαλκίδα το απόλυτο τίποτα. Φάπα τεράστια

Φαπα?😂 Δεν περιμεναμε κατι εμεις απο αυτο....οτι περιμεναμε, ειναι απο το βορειο ρευμα που ειναι σε εξελιξη. Ηδη συννεφιασαμε για τα καλα!...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα.βλεπω Πελλοπονήσο τρέλα πράγματα.ωραια είναι αυτά!για Αθήνα τι να πω φόλα όπως και καί στα κεντρικά.παμε για αλλα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, Snow sick είπε:

Χαχαχα. Κατακαυμενη δε λες τίποτα..Απόλυτη ξεφτίλα. Περιμένοντας το θαύμα των καθυστερήσεων. Όταν οι άλλοι έχουν μπει στο πούλμαν της επιστροφής όπως σωστά ειπώθηκε:)

Οι αρχαίοι ήξεραν που την έχτισαν! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όσο και να θελω να το πιστέψω δεν μπορώ... Για ακόμη μια φορά έστω και το 85% της Ελλάδας είδε το χιονακι και εγώ βρίσκομαι στο 15%...παλι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βρε σεις γιατι τοση απογοητευση χωρις ακομα να εχει ερθει η κακοκαιρια? 🙂 Αν μεχρι τις 11-12 δε κανει κατι το βλεπουμε.Αν και εχουμε και τη τραφ των Σποραδων αργοτερα.Αντε καντε λιγο υπομονη😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, teo_73 είπε:

Βρε σεις γιατι τοση απογοητευση χωρις ακομα να εχει ερθει η κακοκαιρια? 🙂 Αν μεχρι τις 11-12 δε κανει κατι το βλεπουμε.Αν και εχουμε και τη τραφ των Σποραδων αργοτερα.Αντε καντε λιγο υπομονη😉

Αχ αυτή η υπομονή θα μας φάει φίλε εδώ στην Αττική... Άντε λίγη ακόμα...😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, stathis2b είπε:

 Βεβαις στο metar έχει 2’6c με συννεφιά για Κόρινθο

Επρεπε να εβλεπες πριν λιγο στο mega τι πορτοκαλια εριχνε στο Σπαθοβουνι στα 137μ😉

image.thumb.png.4e375a13154b9839a834075baca00ebc.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...