Jump to content
Beach-snow NG

Αναφορές Γ' Μέρους (κύματος) χιονοκαιρίας "Λέανδρος"...17-19/1....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέραααααα. Εγώ παίδες με καθαρό ουρανό έχω πάρει καφεδάκι και περιμένω να κλείσει ο καιρός στην Ρέα χώρις ελπίδες για κάτι φοβερό αλλά πιστεύω θα το δω σίγουρα.

http://www.livecameras.gr/up/rea.php

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, teo_73 είπε:

Παιδες ας αφησουμε τα πολιτικα ονοματα εδω μεσα.Ξερετε τι μπορει να ξεκινησει απο αυτο.Ουτε για πλακα αγορινες.

Σορυ φιλαρακι..αλλα ελιωσα με το σχολιο του Κωστακη...Τι να τον κανω τον μπαγασα τον πειραζω...Αντε τα λεμε παιδες..Παω Ασπροπυργο...Εαν δω κατι αξιο αναφορας θα μιλησω πρωτα με πολιτικη προστασια και μετα αναφορα στο φορουμ...

Κωστα δωσε πονοοοο ρεεεε....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νομος Χανιων αυτη την ωρα φαινεται να δεχεται εντονα φαινομενα,λογικα απο καποιο υψομετρο και πανω πρεπει να θαβονται.

δυστυχως Ασκυφου και Σαμαρια ειναι εκτος οι σταθμοι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κοιτώντας έξω στα δυτικά μου μπλε ουρανός στα ανατολικά μου Σπάρτη συννεφιά στα βόρεια μπλε ουρανός μόνο προς Σαρωνικό είδα καλό κλειστό καιρό 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ένα τσάκ για την θετικοποίηση των dew (-0.1) πλέον στην Αττική με σχεδόν 5 βαθμούς τώρα στη Καλλιθέα και κατ' επέκταση στα υπόλοιπα ν.π. Έτσι δε γίνεται δουλειά

 

http://meteoclima.hua.gr/stations/Harokopio-Athens/

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Περιμένουμε μηπως κάνει το θαυμα του το Αιγαιο που ηδη κανει για την Εύβοια.. Αντε τελευταία ευκαιρία

 

Αν ερθει θα τη ρίξει τη Τ;;

Επεξεργάστηκε από weatherforattica
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Snow sick said:

Αγ Στεφανο μπαινοβγαίνει ήλιος και θερμοκρασία σε εκτόξευση στους 1,8. Μαυρίλα έντονη βορειανατολικά 

Δεν μας επιασε το χαμηλο, αν δεν μας πιασει και το Αιγαιο και ειμαστε σε υετοτρυπα θα μιλαμε για τεραστια αποτυχια.

Εξακολουθω να φοβαμαι τον ΒΔ..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...