Jump to content
Beach-snow NG

Αναφορές Γ' Μέρους (κύματος) χιονοκαιρίας "Λέανδρος"...17-19/1....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, Santa snow είπε:

Οι κατω των 200 μετρων δυσκολα θα το δουν ,εδω ειμαστε κυριολεκτικα στο οριο καθως ριχνει χιονονερο . Τωρα δε ριχνει τιποτα ! 3,1C

Έλεος ρεεεεεεε,μας ζάλισες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ παιδιά θα δώσω σύνθημα ότι η δορυφορική δείχνει μέλλον. Έδωσα χιονοαναφορά πεντάλεπτη. Νιώθω ευτυχισμένος και δεν χρειάζεται Μίρλα. Πάμε εδώ το απόγευμα για έκπληξη μέχρι βράδυ αργά. Και φυσικά κοιτάμε το μέλλον με αισιοδοξία. ΠΑΜΕΓΕΡΑ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδια . Και οσοι ξενερωνουν εχουν απολυτο δικιο... Ξεκολλατε. Γεναρη μηνα μετα απο 13 χρονια που εχει να κανει δυνατο χιονι εχουμε ολοι το δικαιωμα να ψαχνουμε εστω την πασπαλα και οχι βρεγμενους δρομους...

Φυσικα και ειναι κατι και η χιονόπτωση αλλα δεν μας γεμιζει. Οποιος λεει το αντιθετο δεν τον πιστευω γτ ολοι το εχουμε αχτι να τα δουμε ολα λευκα...

Αυτα απο εμενα. Δεν βρισκω λογο να αναφερω χιονοπτωση εαν την κανει  εδω εχει και ηλιο τωρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, fufutos είπε:

Χιονοθύελλα στη Σκιάθο, προσπάθει να το πιάσει σε γνωστές επιφάνειες!

Άρα τα νέφη τα καλά βρίσκονται ακόμα Σκιάθο. Μόλις σταματήσει εκεί θα επισκεφθεί εμάς. Δώσε πόνο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και από Μελίσσια.....ενημέρωση απο συζυγο.....πανικος....δυστυχως δεν ανεβαινει το βιντεο!!!

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βγήκε ήλιος Χαλκίδα. Αλλά το παιδί από Σκιάθο με κάνει να νιώθω ότι μετά το απόγευμα έρχεται το κυρίως πιάτο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ τον καταλαβαίνω τον Santa... Πως να μην γκρινιάξεις όταν όλοι χιινθζοντσι και εσύ βλέπεις χιονόνερο... Άνω Πατήσια που και που πιο χοντρά μυγάκια... (λόγω δουλειάς δεν μπορώ να βολταρω και είμαι μέσα στα νεύρα) 🤪🤪🤪🤪

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, teo_73 είπε:

Μακη στο Περιστερι???

Ναι στο σπίτι μου... Λογικά λόγω του αέρα έρχονται γιατι το σύννεφο είναι μακριά δεν ξέρω κατά πόσο θα μας πιάσει 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πετυχαμε τον στοχο για φετος , προσωπικα παιρνω την μιρλα μου και αποχωρω. Το βραδυ μπαινει η -30/-32 εκτιμω οτι τουλαχιστον για τα υπερβορεια μπορει να υπαρξει και αλλο κυμα !

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...