Jump to content
Beach-snow NG

Αναφορές Γ' Μέρους (κύματος) χιονοκαιρίας "Λέανδρος"...17-19/1....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειμαι έξω τόση ώρα γιαυτο δεν γράφω 

Απόλαυση .. νιώθω πλήρωση.. 

 

Χαμος. Lake effect μόνο για βπ ειδική παραγγελία από Αιγαίο 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μπούκα στα ΒΠ αυτή την στιγμή, έτσι φαίνεται να πηγαίνουμε ως το απόγευμα και την οριστική λήξη τις πρώτες βραδυνές ώρες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, periklis είπε:

Καλημερα σας απο Μεσσηνια 

Χιονι σε ολα τα ορεινα ημιορεινα.

Πιο πολυ το χιονι στα νοτια του νομου ..

Ευτυχως που δεν ειμαι αθηνα γιατι θα το εβλεπα απο το ιντερνετ παλι΄....

Εαν δεν δει χιονι το κεντρο της Αθηνας δεν αξιζει καν να την θυμομαστε την κακοκαιρια οι Αθηναιοι...

Μα δεν ειχαμε κακοκαιρια οι Αθηναιοι. Τι να θυμομαστε..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κυριολεκτικά για τα 300 μέτρα χάνουμε ένα αξιοπρεπές ασπρισμα για 1 με 1,5 βαθμό 

1,7 τώρα πάλι σε πτώση ! 

Άντε να δούμε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, dionisis00 είπε:

Κολαση Τριπολη στουπαρα. Πολυ ανωτερη απο το αναμενομενο η κακοκαιρια.  Oresivie υποτιμησες τα μερη σου.

Γιατί βρε Διονύση; Δε σου είπα μείνε Τρίπολη, όχι νέο Ηράκλειο τις προάλλες;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ίσως περάσουν κάποιες νεφώσεις στο λεκανοπέδιο σε λίγο και δώσουν κάποια πιο σοβαρή χιονόπτωση. 

Εδώ βλέπω τη δορυφορικη έχει δρόμο ακόμα... Και το βράδυ πιανουμε -30 στα 500 μη το ξεχνατε, έχω ελπίδες και για το απόγευμα βράδυ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χρυσούπολη Περιστέρι είδα μερικά μυγάκια νωρίτερα.. αλλά τιποτα το ιδιαιτερο μέχρι κι αυτη την ώρα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, nkanello είπε:

Ρε θηρίο που τη βρήκες!! Το ορεινότερο χωριό του Πάρνωνα!!! Άνω Βέρβενα, δυτική πλευρά Πάρνωνα!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πωπω καλά που δεν είμαι Ιστιαία, τα νεύρα μου θα χαν γίνει κροσια!!!

Να χιονίζει Σκιάθο μέχρι κύμα και στην Ιστιαία να προσπαθεί να συννεφιασει. Μουφοπολη από τις λίγες!!!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μεγάλη διαφορά καιρού βπ με κέντρο και θερμοκρασιακά και ως αίσθηση καιρού... Έφυγα από Μαρούσι με την Τ στους 2.5 και "τσαμπουκαλεμένο" καιρό και τώρα είμαι Κουκάκι με την Τ στους 7 και χαλαρή αίσθηση..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, snowspir είπε:

Μεγάλη διαφορά καιρού βπ με κέντρο και θερμοκρασιακά και ως αίσθηση καιρού... Έφυγα από Μαρούσι με την Τ στους 2.5 και "τσαμπουκαλεμένο" καιρό και τώρα είμαι Κουκάκι με την Τ στους 7 και χαλαρή αίσθηση..

Πιστευω οφείλεται στο ότι δεν έχουμε φαινόμενα δεν έχει μπει τίποτα στο λεκανοπέδιο ακομα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, ORESIVIOS said:

Ρε θηρίο που τη βρήκες!! Το ορεινότερο χωριό του Πάρνωνα!!! Άνω Βέρβενα, δυτική πλευρά Πάρνωνα!!

Στην τύχη τη βρήκα 😅 γκουγκλάρωντας. Τα έχω γυρίσει αρκετά τα μέρη γενικά επειδή είναι ο θείος μου από Άγιο Πέτρο! Καρυά συνεχίζει; Γιατί στα Τρίκαλα βλέπω έχει αρχίσει και σπάει ο καιρός.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...