Jump to content
Beach-snow NG

Αναφορές Γ' Μέρους (κύματος) χιονοκαιρίας "Λέανδρος"...17-19/1....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Jimmys-snow είπε:

Παιδια χτυπησαμε ληξη;;;

Δεν θα το έλεγα... εδω ο καιρός κλεινει επικίνδυνα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με ενθουσιασε η τελευταια μπουκα στη Χαλκιδα, αλλα ηταν τζουφια! Τοσο κλειστος ο καιρος (εξακολουθει να ειναι), με χιονοκουρτινες μεχρι κατω ολογυρα και να δινει αυτα τα ελαχιστα?? Τεσπα, παμε για αλλα ,ευχομαι συντομα....

Υγ. ΦΦΦΟΟΟΟΟΟΟΟΛΛΛΛΛΑΑΑΑΑΆΑΑΑ😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η χιονομάνα παγωμένη Φλώρινα.....18/1.....Oλικός παγετός φυσικά, με την ελάχιστη Τ στους -15,5οC....

Η εικόνα ίσως περιέχει: δέντρο, ουρανός, βουνό, υπαίθριες δραστηριότητες, φύση και νερό

Η εικόνα ίσως περιέχει: δέντρο, ουρανός, χιόνι, υπαίθριες δραστηριότητες και φύση

Η εικόνα ίσως περιέχει: δέντρο, ουρανός, χιόνι, βουνό, φυτό, υπαίθριες δραστηριότητες, φύση και νερό

Η εικόνα ίσως περιέχει: χιόνι, βουνό, δέντρο και υπαίθριες δραστηριότητες

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κολλημένη στους 0,8 η Τ εδώ και ώρα Θρακομακεδόνες, χωρίς φαινόμενα. Κρατάει η πασπάλα που έπιασε στις (πολύ) εύκολες. 

20210118_181053.jpg

Επεξεργάστηκε από Bakounin
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

34 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Από το χιονισμένο Ναύπλιο 19/1....(φωτό: Γιάν. Χατζόπουλος)....

Η εικόνα ίσως περιέχει: υπαίθριες δραστηριότητες και φύση

Αχ...είδε στρωμενο χιόνι το Ναύπλιο, αλλά όχι το κέντρο της Αθήνας! Είναι να "σπαζεσαι" πραγματικά εαν είσαι Αθηναίος του κέντρου 🤨🤪

Επεξεργάστηκε από brainstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

επειδη στην σατ ειμαι ειδικος...σας προειδοποιω οτι μαλλον κατι καλο ερχεται..στις επαλξεις......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, gthomasandros είπε:

επειδη στην σατ ειμαι ειδικος...σας προειδοποιω οτι μαλλον κατι καλο ερχεται..στις επαλξεις......

Λεγε μου τετοια...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επιστροφή στο Κρυονέρι εδώ και κανένα 2ωρο .Ψιλοχιόνιζε όλη αυτή την ώρα  με ανοιχτο καιρό αλλά τώρα έχει δυναμώσει και στρώνει σιγά σιγά  αφού ρίχνει αυτή την παγωμένη πυτιρίδα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

και εδω αρχιζει να ριχνει κατι ψιλα........απο την σατ βλεπουμε οτι το βαρομετρικο χαμηλο εχει απομακρυνθει πια.....παιζει το Αιγαιο μπαλα εστω και για λιγο ακομα.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, gthomasandros said:

και εδω αρχιζει να ριχνει κατι ψιλα........απο την σατ βλεπουμε οτι το βαρομετρικο χαμηλο εχει απομακρυνθει πια.....παιζει το Αιγαιο μπαλα εστω και για λιγο ακομα.....

έλα Θωμα!! ο ειδικος επι της Sat. . . σε ψαχνει ολο το φορουμ βρε φιλε!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εχει καλες ελπιδες σχεδόν όλο το λεκανοπέδιο με τετοιο κλεισιμο... 4.4 εδω με 1.9 dp

Επεξεργάστηκε από weatherforattica
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η όλη κατάσταση μου θυμίζει μια μέρα δεν θυμάμαι χρονολογία ηταν 7 γεναρη που εχει χιοινισει την προηγουμενη μερα Αθηνα και εκεί που έλεγαν και οι μετεωρολόγοι " τελείωσαν τα φαινόμενα", εκειβο το βραδυ εριξε απιστεθτα πραγματα. Aegean effect έλεγαν το φαινόμενο. Δεν το περίμενα κάνεις απ' όσο θυμάμαι. 

Δεν μπορεί να γίνει κάτι παρόμοιο και σήμερα  

Εδώ Πειραιά που είμαι έχει κοκκινησει ο ουρανός..... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Snowfriend είπε:

Η όλη κατάσταση μου θυμίζει μια μέρα δεν θυμάμαι χρονολογία ηταν 7 γεναρη που εχει χιοινισει την προηγουμενη μερα Αθηνα και εκεί που έλεγαν και οι μετεωρολόγοι " τελείωσαν τα φαινόμενα", εκειβο το βραδυ εριξε απιστεθτα πραγματα. Aegean effect έλεγαν το φαινόμενο. Δεν το περίμενα κάνεις απ' όσο θυμάμαι. 

Δεν μπορεί να γίνει κάτι παρόμοιο και σήμερα  

Εδώ Πειραιά που είμαι έχει κοκκινησει ο ουρανός..... 

Φουντώνουμε ελπίδες φίλε... Παμε!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...