Jump to content
Beach-snow NG

Αναφορές Γ' Μέρους (κύματος) χιονοκαιρίας "Λέανδρος"...17-19/1....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολυ το χιόνι σε Ταϋγετο και Πάρνωνα, όμορφες εικόνες στη Λακωνία που δοκιμάζεται απο την πανδημία αλλα μας δίνουν αισιοδοξία. Τα χιόνια  ήταν απαραίτητα μετά την περσινή χρονιά, ο Λέανδρος έφερε πολλά οφέλη και απειοροελάχιστα προβλήματα όπως και στη Μεσσηνία, ήταν ένα καλό ξεκίνημα για τη νέα χρονιά!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, snowspir είπε:

Γιώργο τι σου άφησε από χιόνι πάνω;;

10-12 ποντους.Καμια 15αρα στα πανω σπιτια.Απο το ολοτελα κατι ειναι κι αυτο..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φτασαμε στην ωρα του απολογισμου..ο λεανδρος μας αφηνει με μια συμπαθητικη γλυκοπικρη για μενα διαταραχη που το ειδαν να πεφτει και να ασπριζει εστω και λιγο σε παρα πολλες περιοχες της χωρας μας..σε περιοχες στον ηπειρωτικο κορμο κεντρονοτιες και νησια μας που δεν το βλεπουν συχνα..ως προς τα υψη χιονοστρωσης εκτος απο ελαχιστες επιλεκτικες περιοχες οι πιο πολλες ειδαν πετσες η πετσες για τα δεδομενα τους..π.χ οι γνωστες δυναμεις τις ευβοιας  πετσα εφαγαν για τα στανταρ τους ας εβαλαν και 30 ποντους..Στα πλην οτι δεν το ειδαμε εστω να πεφτει στο λεκανοπεδιο της αττικης και στα πεδινα παραθαλασια της..οποτε και πληθυσμιακα αν το παρουμε τα 4 εκατ απ τα 4.5+ της αττικης εμειναν στην απεξω..αν το βλεπαμε εστω ενα 2ωρο απλα να πεφτει θα ταν πολυ καλυτερα θα δεινε πολυ χαρα στο κοσμο ειδικα αυτες τις εποχες..τουλαχιστον στην αττικη η παρνηθα στα αρκετα ψηλα της και κυριως προς τη βορεια πλευρα της εβαλε ικανοποιητικα..

Συνοψιζοντας για μενα ειχαμε μια διαταραχη

1)ιστορικη για τη λιμνο 2)πολυ καλη-καλη για ορισμενα νησια του β αιγαιου και πολλες περιοχες της πελλοπονησου με πολυ χαμηλο υψομετρο--ορεινα-ημιορεινα πελλοπονησου 3)μετρια-συμπαθητικη για κεντροβορεια ελλαδα-υπερβορεια ορεινη αττικη-ευβοια 4)ασημαντη για ηπειρο-θρακη 5)φολα για λεκανοπεδιο αττικης..π.χ πικερμι 4β με ξαστερια🤣

Επεξεργάστηκε από Tolisk20
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν δεν υπήρχε το ίντερνετ και ειδικά το Facebook για να δούμε τι παίζει σε άλλες περιοχές, οι Αθηναίοι, θα ξεχνούσαμε τον Λέανδρο, πιο γρήγορα και από εναν ανώνυμο  80 χρόνο επιβάτη που καθόταν μπροστά μας στο Μετρό στη διαδρομή Σύνταγμα - Μοναστηράκι. 

 

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καταφυγιο μπαφι-γυρω περιοχη  σημερα 18/1  υψομετρα 1150-1200 μετρα

FB_IMG_1611007147059.jpg

FB_IMG_1611007100760.jpg

FB_IMG_1611007107235.jpg

FB_IMG_1611007111531.jpg

 

Edit απο admin:πηγη fb καταφυγιο Μπαφι φίλε;;

πηγη καταφυγιο μπαφι!!😀😉

Επεξεργάστηκε από Tolisk20
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

32 λεπτά πριν, menidi είπε:

Αρχίζω πλέον να πιστεύω ότι είναι πιο εύκολο να λύσεις τον κύβο του Ρούμπικ παρα να έρθουν οι προϋποθέσεις για κανονικό Αττικό χιόνια.....

Η διαταξη που υπεραυξανει αυτες τις προυποθεσεις και τη δημιουργια του πολυποθητου χαμηλου στη πολυποθητη θεση ειναι οι διαγωνιες και οσο το δυνατο πυκνοτερες ισοβαρεις με διευθυνση απο ΒΑ ( Ευξεινο Ποντο ) προς ΝΔ ( ως και Μαλτα ).

σε συνδυασμο με εναν καταρρεοντα αζορικο με  κεντρο του καπου στην Αυστρια αφου προηγουμενως η μυτη του εχει τρυπησει τα φιορδ!

πχ, αν καποτε δεις σε χαρτες 24 ωρες πριν την d day, πιεσεις 1040 στο Ζαλτσμπουργκ και ενα κλειστο οριζοντιομενο ελαφρως πεπλατυσμενο 990 στην Καρπαθο, ζωσου με φτυαρια!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Νεύρα του αφησε

Την πήρε την τζούρα του αυτός για καμμιά δεκαπενταρια ημέρες, κάτι θα σώσει από εγκεφαλικά κύτταρα... Αλίμονο από εμάς τους άχιονους Γιώργη μου...😭😭

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 

 

Μπορεί να νιώθω πως θέλω να τα σπάσω όλα ...να τα χώσω σε όποιον βρω μπροστά μου από άλλη μια φόλα μεγατόνων που χτύπησε το λεκανοπέδιο της Αττικής αλλά θα ήθελα να επισημάνω κάτι πολύ σημαντικό.

Σαν ΧΕΛΜΟΣ που βρίσκομαι σε καιρικά φόρουμ 16 χρόνια αλλά και σαν ΧΕΛΜΟΣ με την ιδιότητα του  moderator στο weather-club.gr  θέλω να πω πως ο συγκεκριμένος χώρος αποτελεί πρότυπο forum .Σε μια πολύ δύσκολη σε πρόβλεψη κακοκαιρία που απασχόλησε όλη σχεδόν την Ελλαδα αλλά και με πολλα ψυχολογικά σκαμπανεβάσματα και ατελείωτα ξενύχτια πάνω από το pc ή κοιτώντας κάποια λάμπα στο δρόμο η δουλειά των διαχειριστών ήταν αρκετά ευκολότερη από ότι θα μπορούσε κάποιος να φανταστεί. Αυτό δεν θα μπορούσε ποτέ να επιτευχθεί αν τα εκατοντάδες μέλη που απαρτίζουν το μεγαλύτερο καιρικό forum της Ελλάδας  δεν επιδεικνυαν μεγάλη ωριμότητα και σεβασμό στους κανονες που έχουν θεσπιστεί από τους admins.

Συγχαρητήρια λοιπόν σε όλους που μαζί έχουμε καταφέρει σε πολύ δύσκολες εποχές να πετύχουμε κάτι που στην πλειοψηφία των forum για να μην πω στο 100% είναι ακατόρθωτο.Να είμαστε ενωμένοι πάντα σαν μια μεγάλη καιρική οικογένεια με αλληλοσεβασμό και εκτίμηση στους συμφορουμιτες μας.

Συγχαρητήρια σε όλους !!!!

Εις το επανιδείν!!!!!

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Νεύρα του αφησε

Οχι μωρε,τα νευρα της πεμπτης και της παρασκευης τα περασα.Οταν το βλεπεις το γμμνο ηρεμεις,οσο και να 'ναι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, Παπλαμουδας είπε:

Η διαταξη που υπεραυξανει αυτες τις προυποθεσεις και τη δημιουργια του πολυποθητου χαμηλου στη πολυποθητη θεση ειναι οι διαγωνιες και οσο το δυνατο πυκνοτερες ισοβαρεις με διευθυνση απο ΒΑ ( Ευξεινο Ποντο ) προς ΝΔ ( ως και Μαλτα ).

σε συνδυασμο με εναν καταρρεοντα αζορικο με  κεντρο του καπου στην Αυστρια αφου προηγουμενως η μυτη του εχει τρυπησει τα φιορδ!

πχ, αν καποτε δεις σε χαρτες 24 ωρες πριν την d day, πιεσεις 1040 στο Ζαλτσμπουργκ και ενα κλειστο οριζοντιομενο ελαφρως πεπλατυσμενο 990 στην Καρπαθο, ζωσου με φτυαρια!

Ευχαριστώ!!!!!!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Και κανα δυο-τρεις φρεσκες φωτο απο τον κηπο.Για τα 0 χιλιοστα του παιου και του αγγλου καλα πηγαμε..😜

IMG_20210118_235741.jpg

IMG_20210118_235628.jpg

IMG_20210118_235546.jpg

Τελικα ο τζιφος τους εβαλε τα γυαλια γιωργο

Πιανει καλυτερα τις συγκλισεις υετου απο οτι φαινεται

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Spartan είπε:

Τελικα ο τζιφος τους εβαλε τα γυαλια γιωργο

Πιανει καλυτερα τις συγκλισεις υετου απο οτι φαινεται

Σιγουρα τα πηγε καλυτερα απο τους αλλους αλλα κι αυτος τα μισα εδινε Σπυρο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Σιγουρα τα πηγε καλυτερα απο τους αλλους αλλα κι αυτος τα μισα εδινε Σπυρο.

Καλα εννοειται.Απλα ουκμο ευρωπαικο,δεν εδιναν ουτε σταγονα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

 

 

Μπορεί να νιώθω πως θέλω να τα σπάσω όλα ...να τα χώσω σε όποιον βρω μπροστά μου από άλλη μια φόλα μεγατόνων που χτύπησε το λεκανοπέδιο της Αττικής αλλά θα ήθελα να επισημάνω κάτι πολύ σημαντικό.

Σαν ΧΕΛΜΟΣ που βρίσκομαι σε καιρικά φόρουμ 16 χρόνια αλλά και σαν ΧΕΛΜΟΣ με την ιδιότητα του  moderator στο weather-club.gr  θέλω να πω πως ο συγκεκριμένος χώρος αποτελεί πρότυπο forum .Σε μια πολύ δύσκολη σε πρόβλεψη κακοκαιρία που απασχόλησε όλη σχεδόν την Ελλαδα αλλά και με πολλα ψυχολογικά σκαμπανεβάσματα και ατελείωτα ξενύχτια πάνω από το pc ή κοιτώντας κάποια λάμπα στο δρόμο η δουλειά των διαχειριστών ήταν αρκετά ευκολότερη από ότι θα μπορούσε κάποιος να φανταστεί. Αυτό δεν θα μπορούσε ποτέ να επιτευχθεί αν τα εκατοντάδες μέλη που απαρτίζουν το μεγαλύτερο καιρικό forum της Ελλάδας  δεν επιδεικνυαν μεγάλη ωριμότητα και σεβασμό στους κανονες που έχουν θεσπιστεί από τους admins.

Συγχαρητήρια λοιπόν σε όλους που μαζί έχουμε καταφέρει σε πολύ δύσκολες εποχές να πετύχουμε κάτι που στην πλειοψηφία των forum για να μην πω στο 100% είναι ακατόρθωτο.Να είμαστε ενωμένοι πάντα σαν μια μεγάλη καιρική οικογένεια με αλληλοσεβασμό και εκτίμηση στους συμφορουμιτες μας.

Συγχαρητήρια σε όλους !!!!

Εις το επανιδείν!!!!!

 

 

 

 

 

 

 

Σε ευχαριστούμε γιωργαρα μας!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μια τραγική για την Αττική κακοκαιρία έλαβε τέλος. Καλη έως πολύ καλη για μεγάλο μέρος της χώρας. Χιόνιστηκαν κ καρααχιονες περιοχές. Ας ελπίσουμε να πάμε για αλλά φέτος 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

 

 

Μπορεί να νιώθω πως θέλω να τα σπάσω όλα ...να τα χώσω σε όποιον βρω μπροστά μου από άλλη μια φόλα μεγατόνων που χτύπησε το λεκανοπέδιο της Αττικής αλλά θα ήθελα να επισημάνω κάτι πολύ σημαντικό.

Σαν ΧΕΛΜΟΣ που βρίσκομαι σε καιρικά φόρουμ 16 χρόνια αλλά και σαν ΧΕΛΜΟΣ με την ιδιότητα του  moderator στο weather-club.gr  θέλω να πω πως ο συγκεκριμένος χώρος αποτελεί πρότυπο forum .Σε μια πολύ δύσκολη σε πρόβλεψη κακοκαιρία που απασχόλησε όλη σχεδόν την Ελλαδα αλλά και με πολλα ψυχολογικά σκαμπανεβάσματα και ατελείωτα ξενύχτια πάνω από το pc ή κοιτώντας κάποια λάμπα στο δρόμο η δουλειά των διαχειριστών ήταν αρκετά ευκολότερη από ότι θα μπορούσε κάποιος να φανταστεί. Αυτό δεν θα μπορούσε ποτέ να επιτευχθεί αν τα εκατοντάδες μέλη που απαρτίζουν το μεγαλύτερο καιρικό forum της Ελλάδας  δεν επιδεικνυαν μεγάλη ωριμότητα και σεβασμό στους κανονες που έχουν θεσπιστεί από τους admins.

Συγχαρητήρια λοιπόν σε όλους που μαζί έχουμε καταφέρει σε πολύ δύσκολες εποχές να πετύχουμε κάτι που στην πλειοψηφία των forum για να μην πω στο 100% είναι ακατόρθωτο.Να είμαστε ενωμένοι πάντα σαν μια μεγάλη καιρική οικογένεια με αλληλοσεβασμό και εκτίμηση στους συμφορουμιτες μας.

Συγχαρητήρια σε όλους !!!!

Εις το επανιδείν!!!!!

 

 

 

 

 

 

 

Ψαχνωντας τη θετικη πλευρα των πραγματων παντα, ενα απο τα καλα που αφησε ο Λεανδρος ( τρομαρα του )  εν τη -χαρτο- γενεσει του ειναι 60-70 νεους ( ή ανταμωμα με παλιους ) φιλους στη μετεόπαρεα μας!

Ειμαι σιγουρος οτι τα καιρικα μελλουμενα ως το τελος Μαρτη θα μας βρουν 4ψηφιους!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

36 minutes ago, ΧΕΛΜΟΣ said:

Μπορεί να νιώθω πως θέλω να τα σπάσω όλα ...να τα χώσω σε όποιον βρω μπροστά μου από άλλη μια φόλα μεγατόνων που χτύπησε το λεκανοπέδιο της Αττικής αλλά θα ήθελα να επισημάνω κάτι πολύ σημαντικό.

Σαν ΧΕΛΜΟΣ που βρίσκομαι σε καιρικά φόρουμ 16 χρόνια αλλά και σαν ΧΕΛΜΟΣ με την ιδιότητα του  moderator στο weather-club.gr  θέλω να πω πως ο συγκεκριμένος χώρος αποτελεί πρότυπο forum .Σε μια πολύ δύσκολη σε πρόβλεψη κακοκαιρία που απασχόλησε όλη σχεδόν την Ελλαδα αλλά και με πολλα ψυχολογικά σκαμπανεβάσματα και ατελείωτα ξενύχτια πάνω από το pc ή κοιτώντας κάποια λάμπα στο δρόμο η δουλειά των διαχειριστών ήταν αρκετά ευκολότερη από ότι θα μπορούσε κάποιος να φανταστεί. Αυτό δεν θα μπορούσε ποτέ να επιτευχθεί αν τα εκατοντάδες μέλη που απαρτίζουν το μεγαλύτερο καιρικό forum της Ελλάδας  δεν επιδεικνυαν μεγάλη ωριμότητα και σεβασμό στους κανονες που έχουν θεσπιστεί από τους admins.

Συγχαρητήρια λοιπόν σε όλους που μαζί έχουμε καταφέρει σε πολύ δύσκολες εποχές να πετύχουμε κάτι που στην πλειοψηφία των forum για να μην πω στο 100% είναι ακατόρθωτο.Να είμαστε ενωμένοι πάντα σαν μια μεγάλη καιρική οικογένεια με αλληλοσεβασμό και εκτίμηση στους συμφορουμιτες μας.

Συγχαρητήρια σε όλους !!!!

Εις το επανιδείν!!!!!

Σε ευχαριστούμε ΧΕΛΜΕ !!!

Αισθανόμουν την αγωνία σου όλες αυτές τις μέρες και σύμπασχα μαζί σου. Ε και λίγο σε ζηλεύω γιατί λατρεύω του Ζωγράφου και έχεις πολύ περισσότερο χιόνι από το άμπαλο Λος Άντζελες της Αθήνας που βρίσκομαι εγώ και λέγεται Γλυφάδα! 

Επεξεργάστηκε από South Athens
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, South Athens είπε:

Σε ευχαριστούμε ΧΕΛΜΕ !!!

Αισθανόμουν την αγωνία σου όλες αυτές τις μέρες και σύμπασχα μαζί σου. Ε και λίγο σε ζηλεύω γιατί λατρεύω του Ζωγράφου και έχεις πολύ περισσότερο χιόνι από το άμπαλο Λος Άντζελες της Αθήνας που βρίσκομαι εγώ και λέγεται Γλυφάδα! 

Λατρεύω Γλυφάδα ....και το πρωί εκεί ήμουν για ψώνια ....κανονίζουμε την τραμπα στα σπίτια....😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

 

 

Μπορεί να νιώθω πως θέλω να τα σπάσω όλα ...να τα χώσω σε όποιον βρω μπροστά μου από άλλη μια φόλα μεγατόνων που χτύπησε το λεκανοπέδιο της Αττικής αλλά θα ήθελα να επισημάνω κάτι πολύ σημαντικό.

Σαν ΧΕΛΜΟΣ που βρίσκομαι σε καιρικά φόρουμ 16 χρόνια αλλά και σαν ΧΕΛΜΟΣ με την ιδιότητα του  moderator στο weather-club.gr  θέλω να πω πως ο συγκεκριμένος χώρος αποτελεί πρότυπο forum .Σε μια πολύ δύσκολη σε πρόβλεψη κακοκαιρία που απασχόλησε όλη σχεδόν την Ελλαδα αλλά και με πολλα ψυχολογικά σκαμπανεβάσματα και ατελείωτα ξενύχτια πάνω από το pc ή κοιτώντας κάποια λάμπα στο δρόμο η δουλειά των διαχειριστών ήταν αρκετά ευκολότερη από ότι θα μπορούσε κάποιος να φανταστεί. Αυτό δεν θα μπορούσε ποτέ να επιτευχθεί αν τα εκατοντάδες μέλη που απαρτίζουν το μεγαλύτερο καιρικό forum της Ελλάδας  δεν επιδεικνυαν μεγάλη ωριμότητα και σεβασμό στους κανονες που έχουν θεσπιστεί από τους admins.

Συγχαρητήρια λοιπόν σε όλους που μαζί έχουμε καταφέρει σε πολύ δύσκολες εποχές να πετύχουμε κάτι που στην πλειοψηφία των forum για να μην πω στο 100% είναι ακατόρθωτο.Να είμαστε ενωμένοι πάντα σαν μια μεγάλη καιρική οικογένεια με αλληλοσεβασμό και εκτίμηση στους συμφορουμιτες μας.

Συγχαρητήρια σε όλους !!!!

Εις το επανιδείν!!!!!

 

 

 

 

 

 

 

πολυ σωστες κουβεντες γιωργο!!ακριβως ετσι ηταν, σ εναν απο τους πλεον δυσκολοπροβλεπτους αυλωνες ever  με μοντελα να ειναι στην ουσια off και δεν ανοιξε ουτε "ρουθουνι".Κοσμια συμπεριφορα μεγαλη εγκρατεια αλληλοσεβασμος και κατι αλλο πολυ σημαντικο για μενα και πιστευω για ολους τους θεσσαλονικιους και αθηναιους του φορουμ και γενικα των φορουμ.Η μεγαλη συμμετοχη και μαλιστα ουσιαστικη απο την επαρχια και απ ολα τα γεωγραφικα διαμερισματα κατι που προσωπικα με κανει να χερομαι παρα πολυ γιατι απο την πρωτη στιγμη που αρχισα να ασχολουμαι με αυτο σπορ αυτο που με τραβηξε ηταν η εννοια της πανελλαδικης συμμετοχης και νομιζω και σ αυτο το θεμα πλεον διαφερουμε παρα πολυ απ οτιδηποτε αναλογο υπαρχει.ΔΕν εχει καμια ουσια το να γκετοποιουμαστε σε αθηναιους που θα ευλογουν τα γενια τους η θα φαγωνοντε μεταξυ τους ελειψει "αντιπαλου" η αναλογα θεσσαλονικεις που θα κανουν ακριβως το ιδιο πραγμα,δεν εχει  καμια αξια κατ εμε κατι τετοιο.Αυτα και παμε παρακατω για τον επομενο αυλωνα που κοντοζυγωνει...χεχεχεχεχεχε😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ λίγα και εδώ στο Ηράκλειο Αττικής απλά είδαμε για λίγο χιονόπτωση ποιο πολύ για στατιστικούς λόγους.... ξέραμε από εχθές ότι η πορεία του χαμηλού δεν θα ευνοούσε τον νόμο..και ότι ότι περνάμε θα ερχόταν από το βΒΑ ρεύμα ...πράγμα όμως που δεν δίνει κάτι το ιδιαίτερο... φυσικά πάντα ελπίζεις για το βέλτιστο γι'αυτό και κάποια παιδιά ξενύχτησα με για να δούμε την μπούκα που δεν ήρθε παρά την αυξημένη συννεφιά!!!συνεχίζουμε φυσικά και γινόμαστε καλύτεροι σε γνώση 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και στην Άνδρο είχαμε χιονόστρωση πάνω από τα 150 μέτρα περίπου... πιθανόν αύριο ξημέρωμα με τοββδ στρεαμ να ξαναβάλει χιόνι ..

 

 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα! Η αποτίμηση του "Λεανδρου" κατά τη γνώμη μου ήταν με θετικό πρόσημο έχοντας πάντα υπ όψιν οτι ουσιαστικά επρόκειτο για την πρώτη κακοκαιρία της σεζόν με αμιγώς χειμωνιάτικα χαρακτηριστικά. Και μόνο αυτό αρχικώς ήταν κατ εμέ σχεδόν επίτευγμα βάσει της εως τώρα εξέλιξης του φετινού χειμώνα. Έχω την αίσθηση οτι μόλις ξεκινήσαμε και πως όπως λέγανε οι παλιότεροι "ο χειμωνας φέτος είναι πισω" - όψιμος δηλαδη και πως ο Φλεβάρης ειδικά θα πρωταγωνιστήσει φέτος...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...