Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα. Μιας και δεν έχω ανοίξει πότε σχολιασμό χαρτών αποφάσισα να το πράξω στον Φεβρουάριο, παρέα  με τον γιό μου, χιονοτρελαμένος όσο κανένας…Είναι 13 ετών και το 2008 ήταν στην κοιλιά της μαμάς του...Θέλει να ζήσει τον μεγάλο Αττικό χιονιά και θα κάνει τα πάντα!!!

Υ.Γ.1. Γιώργο το ξέρω ότι είναι νωρίς οπότε κλειδωσέ το και το ανοίγεις στην ώρα του.

Υ.Γ.2 Αν κάποιο άλλο μέλος θέλει να ανοιξει εκείνο τον σχολιασμό χαρτών του Φεβρουαρίου, εννοείται ότι δεν υπάρχει πρόβλημα.

Ο Αρχοντας θα δώσει το σύνθημα της αντεπίθεσης…

141448746_414142086706310_8817397007887639143_n.jpg.e70948c0d805022c5551c4d1a65957a9.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φετος ειναι η χρονια μας.. 

Καθε χρονο αυτο λεμε αλλα δεν πειραζει, υγεια να εχουμε πανω απο ολα και το ιστορικο θα ερθει, κλιματικη αλλαγη δεν θα σταματησει τον ερχομο του 20ποντου στο Συνταγμα, οποτε ειμαστε στην αναμονη. Απλα μην εχουμε πεθανει οταν γινει το ιστορικο..🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ας κανω ποδαρικο λοιπον στον σχολιασμο των μοντελων με τις ψευτοελπιδες για 1-2 φλεβαρη.😀..μεχρι αυριο το πολυ μεθαυριο θα ξερουμε αν μπορουμε να παρουμε κατι απ εκει γιατι οσο και χαλια να ειναι εαν δεν μπορουν να δουν μια πιθανη κακοκαιρια και κατω απο τις 72 ωρες τοτε πραγματικα τζαμπα τα κοιταμε φετος...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ίσα ίσα ο Τζιφός απομάκρυνε και άλλο την πιθανότητα Αυλώνα. Δυστυχώς θα χάσω ακόμα μία καλή κακοκαιρία Ηπείρου, και μόλις φτάσω εκεί σταματάνε τα φαινόμενα...

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μέχρι στιγμής ο Ατλαντικός είναι αμείλικτος...Τουλάχιστον στο 06..Υπομονή

Επεξεργάστηκε από Michael
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

ωραίο το 6αρι του τζίφου [αποκλειστικά για τα δικά μου γούστα]

Τι ωραίο? Βροχοχαμηλά και νοτιάδες... Εγώ κουράστηκα με την εμμονή αυτη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, fullmoon36 είπε:

Μιας και ανοίχτηκε θέμα για Φλεβάρη να στείλω την πρόβλεψη του Ευρωπαίου για τον μήνα που έρχεται  βγήκε εχθές 

 

modezwkly_20210127_1200_animation.gif

modezwkly_20210127_1200_animation_(1).gif

Αν καταλαβαίνω σωστα περιμένουν μια άνοδο του αζόρικου περίπου μετά τις 10 - 15.. χωρίς να φαίνεται ποσο ψηλά μπορεί να φτάσει, σωστα?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, notios_polos είπε:

μεταφερομαστε εδω...στην ουσια λεμε καλο φλεβαρη με πολλες συγκινησεις και πολλα χιονια παντου σαν ευχη...😀

Μακαρι γερμανογατουλη μας😄😄

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, thesprotos είπε:

Τι ωραίο? Βροχοχαμηλά και νοτιάδες... Εγώ κουράστηκα με την εμμονή αυτη

Εγώ ποτέ, κάνενα πρόβλημα να συνεχίσει έτσι όλον τον χειμώνα, βασικά αυτό θέλω, για να έρθει η δυτική διάταξη που επιθυμώ. Αρκεί να μην πάει τόσο δυτικά όσο στο 6αρι. Αλλά οι νοτιάδες και οι άπειρες βροχές στην Ήπειρο, πρέπει να κλείσουν με μεγάλο χιόνι σε ημιορεινά και ορεινά, με καιρό Ηπείρου. Αν δεν το κάνει φέτος, δεν θα το κάνει ποτέ. Είμαστε άτυχοι, αλλά όσες περισσότερες ευκαιρίες υπάρχουν, τόσο μεγαλύτερες οι πιθανότητες για τον στόχο..  Δεν ζητάω κάτι τρελό. -2 στα 850, -30 στα 500 και δυτικό ρεύμα. Την άνοιξη δεν με νοιάζει τι θα κάνει, είναι η πιο άθλια καιρικά εποχή, οπότε ότι καιρό και να έχει δεν με πολυενδιαφέρει,και φυσικά το καλοκαίρι να προετοιμαστεί το έδαφος για τις καταιγιδάρες μουυ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, isnow είπε:

Εγώ ακόμα περιμένω το σβήσιμο του ατλαντικού..μάλλον το ματιάσαμε τόσες φορές που το αναφέραμε 1.5 μήνα τώρα..

Δε λέει να σβήσει φετος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 hour ago, thesprotos said:

Δε λέει να σβήσει φετος

Δεν μπορω να πιστεψω οτι θα σβησει... Δεν θα γινει, γιατι φαινεται κολλημενη η κυκλοφορια φετος με πολλα κουσουρια..

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

80000 ετη φωτος μπροστα αλλα ας τα βαλουμε ετσι για την κουβεντα.κατι σαν υποψια σκανδιναβικου στα 80000 ετη φωτος μπροστα gens-31-1-336.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ensembles Βόλου από το 06αρι.

805853252_graphe3_10000___22.9458_39.3667_Vlos.gif.3626d2637477fedbf4203ad8dc98a18f.gif

 

Σχεδόν σίγουρα ολόκληρο το πρώτο δεκαήμερο έχει καεί. Τώρα εαν θα βγάλει καμία κακοκαιρία Οκτωβρίου ξανά μέσα σε αυτές τις μέρες, με βροχές μέχρι τα κορφοβούνια, νοτιάδες και ζέστες, δεν θα με ενδιέφερε. Προσωπικά ελπίζω και εύχομαι μετά τις 10 να πάρει το πάνω χέρι ο βοριάς επιτέλους...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...