Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

μας πηρε και ο υπνος ..βουρ στα 18αρια τωρα..καλος ειναι ο παιος ,δεν ειναι τελειος αλλα καλος ειναι

Κ εγώ λέω που εξαφανίστηκε.. Όλα πάνε ρολόι... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Εχετε μπει σε διαδικασια φθορας πολυ νωρις..Αδερφια πριν την Τεταρτη σοφοτεροι δεν θα γινουμε..Μεχρι τοτε απολαυστε χαλαρα...Ολα τα ενδεχομενα ειναι ανοιχτα,απο ιστορικο χιονια μεχρι ιστορικη χαμενη ευκαιρια...Το μονο που εχει κλειδωσει ειναι το ψυχος που θα εισελθει στην ευρωπη..

Και τελειως φιλικα..Εδω δεν ξερουμε ακομα,τους εμποδισμους,την πορεια του αυλωνα,το που θα βγουν κυκλογενεσεις και αν βγουν και καποιοι ασχολουνται με τον υετο 8 μερες πριν..Ειναι δυνατον??Μετα δε φταινε τα μοντελα αδερφια...Παρτε το χαλαρα για την ωρα...Με τοσες φαπες ακομα και στις 72 ωρες...Θα πρεπε να μασταν ολοι πιο διαβασμενοι...

Καντε sex,βαλτε ουισκαρα με παγο με κανα ξηροκαρπι και απο μεσοβδομαδα εαν και εφοσον,παμε να παιξουμε μπαλιτσα..Μεχρι τοτε...χαλαρα....

Σάκη.....όσο ταπεινωτικό (για εμένα)  κι αν ακούγεται....το σεξ για εμένα θα είναι να δείξει ΤΩΡΑ ένα -14 και συνεχόμενο υετό για 2 ημέρες στην Αθήνα. 

Δεν το αλλάζω ούτε με μια νύχτα με ένα super model. 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, fufutos είπε:

Προλαβαίνουμε,που όλη μέρα περιμένουμε τα μοντέλα...?

Μετα ομως θα περιμενεις τη γυναικα αλλα δεν θα χει χρονο εκεινη γιατι θα ειναι με τον κηπουρο..🤣Κι αμα δεν σου κατσει και ο χιονιας...Θα χεις χασει και τα δυο...Οποτε seeexxxxx!!!οπου sex,βαλε οτιδηποτε,πλακα κανω.

Αλλα δεν θα χασω την ωρα μου απο τωρα στα μοντελα...Καλοπροαιρετα και τελειως φιλικα..Μια ματια και μεχρι εκει..Ειναι πολυ νωρις ακομα..

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, k _ SABBAK είπε:

Κ εγώ λέω που εξαφανίστηκε.. Όλα πάνε ρολόι... 

κλαταρα!!!..ειχε δικιο ο κωστας που λεγε κρατα δυναμεις...χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, olaficent said:

Μονο τυχαια δεν ειναι η αναρτηση αυτη θεωρω!!!😉

http://ziakopoulos.blogspot.com/2021/02/36.html#more

Έχω προσέξει κάνει κάτι τέτοια ο Ζιακό περιστασιακά. Άρα ίσως βλέπει κάτι για Θεσσαλονίκη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

κλαταρα!!!..ειχε δικιο ο κωστας που λεγε κρατα δυναμεις...χαχαχαχα

Αφου στο ειπα παλευες χωρις λογο χαχαχ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, menidi είπε:

Σάκη.....όσο ταπεινωτικό (για εμένα)  κι αν ακούγεται....το σεξ για εμένα θα είναι να δείξει ΤΩΡΑ ένα -14 και συνεχόμενο υετό για 2 ημέρες στην Αθήνα. 

Δεν το αλλάζω ούτε με μια νύχτα με ένα super model. 🤣

Καθε πραγμα στον καιρο του αδερφε μου...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Αφου στο ειπα παλευες χωρις λογο χαχαχ 

ενταξερι οχι και χωρις λογο...στην ουσια παλευα για αυτο που θα ερθει 13-15 που και αυτο δεν ηταν να ρθει τοτε αλλα πλιγο πιο μετα...απλα 10-12 το βλεπα..απλα η φαση με μενα ειναι οτι το ξεκιναω πολυ νωρις και καποια στιγμη στα μεσα της διαδρομης υπαρχει μια κοπωση για ενα εντυπωσιακο φιναλε μετα...χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, snowjohn είπε:

Αύριο γράφω το πρωί είμαι ζάντα και θέλω να δω το 18αρι...είμαι άρρωστος ?

Για εμας εδω μεσα μια χαρα νορμαλ εισαι! Για τους υπολοιπους.... δεν νμζ!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

ενταξερι οχι και χωρις λογο...στην ουσια παλευα για αυτο που θα ερθει 13-15 που και αυτο δεν ηταν να ρθει τοτε αλλα πλιγο πιο μετα...απλα 10-12 το βλεπα..απλα η φαση με μενα ειναι οτι το ξεκιναω πολυ νωρις και καποια στιγμη στα μεσα της διαδρομης υπαρχει μια κοπωση για ενα εντυπωσιακο φιναλε μετα...χαχαχαχα

Αυριο εχει ξεκουραση μια μερα δευτερα τριτη φορτσαρουμε τεταρτη κλειδωνουμε και πεμπτη παρασκευη διημερο αναμονης χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλά τώρα δε ξέρουμε τι θέλουμε να βλέπουμε όντως. Τα βασικά μάλλον μόνο φτάνουν δλδ να είμαστε μέσα στο παιχνίδι και ανά ραν να έχουμε λίγο βελτιώσεις λίγο χάλασμα αλλά εντός ορίων. Ούτε να πέσει η μπόμπα ούτε να πηγαίνουμε για άστρα, έχουμε δρόμο ακόμα αλλά το θέλουμε. Το να το πάει καροτσάκι με μόνο βελτιώσεις ας πούμε είναι σχεδόν ανέφικτο ούτως ή άλλως. Αρκεί να κρατιόμαστε γερά τίποτα άλλο. Το ολ ιν αργεί λίγο ακόμα. Κ αυτό που έχει κολλήσει να πηγαίνει τελευταια η φάση μέσα στο σουκου (σοφία κ κ τον άλλον τον κύριο πως τον είπαμε μέσα Γενάρη) εξιταρει ακόμα περισσότερο, εμένα τουλάχιστον.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 minutes ago, menidi said:

Σάκη.....όσο ταπεινωτικό (για εμένα)  κι αν ακούγεται....το σεξ για εμένα θα είναι να δείξει ΤΩΡΑ ένα -14 και συνεχόμενο υετό για 2 ημέρες στην Αθήνα. 

Δεν το αλλάζω ούτε με μια νύχτα με ένα super model. 🤣

Εγω το αλλαζα.. Διαχωριζω χαχα

🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, olaficent είπε:

Μονο τυχαια δεν ειναι η αναρτηση αυτη θεωρω!!!😉

http://ziakopoulos.blogspot.com/2021/02/36.html#more

 

 

sxolio ziakopoulou stis 10 to vrady simera se sxolio kapoiou sayto pou egrapse gia to 36....leei oti tha ksanarthei :pp

Ζιακόπουλος6 Φεβρουαρίου 2021 - 9:47 μ.μ.
Χρήστο εκ Θεσσαλονίκης
-Αν όμως στο τραγούδι "Μην περιμένεις, δεν ξαναζούνε τα παλιά, μην περιμένεις..." υπονοείς και το χιονιά, σου θυμίζω ότι οι παραπάνω δημιουργοί έγραψαν και το "Θα ξανάρθεις, δεν μπορεί παρά μια μέρα να ξανάρθεις...".

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Αυριο εχει ξεκουραση μια μερα δευτερα τριτη φορτσαρουμε τεταρτη κλειδωνουμε και πεμπτη παρασκευη διημερο αναμονης χαχα

Το πιο βάρβαρο για κάποιους θα ναι το πέμπτη Παρασκευή για ποιους δε ξέρω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, maria said:

sxolio ziakopoulou stis 10 to vrady simera se sxolio kapoiou sayto pou egrapse gia to 36....leei oti tha ksanarthei :pp

Ζιακόπουλος6 Φεβρουαρίου 2021 - 9:47 μ.μ.
Χρήστο εκ Θεσσαλονίκης
-Αν όμως στο τραγούδι "Μην περιμένεις, δεν ξαναζούνε τα παλιά, μην περιμένεις..." υπονοείς και το χιονιά, σου θυμίζω ότι οι παραπάνω δημιουργοί έγραψαν και το "Θα ξανάρθεις, δεν μπορεί παρά μια μέρα να ξανάρθεις...".

Eίναι γάτα στις σπόντες ο Ζιακό πάντα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, South Athens είπε:

Έχω προσέξει κάνει κάτι τέτοια ο Ζιακό περιστασιακά. Άρα ίσως βλέπει κάτι για Θεσσαλονίκη 

oxi apla vlepei,to fotografizei :)) sxolio tou simera 10 to vrady :))

Ζιακόπουλος6 Φεβρουαρίου 2021 - 9:47 μ.μ.
Χρήστο εκ Θεσσαλονίκης
-Αν όμως στο τραγούδι "Μην περιμένεις, δεν ξαναζούνε τα παλιά, μην περιμένεις..." υπονοείς και το χιονιά, σου θυμίζω ότι οι παραπάνω δημιουργοί έγραψαν και το "Θα ξανάρθεις, δεν μπορεί παρά μια μέρα να ξανάρθεις...".

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Παντως τα ενσεμπλς του 12αριου τζιφου χαλασαν λιγο για εδω,τωρα τα ειδα.

Παλιωσαν αυτα παμε στου 18αριου τωρα 🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...