Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

 Δημιουργειτε λανθασμενες εντυπωσεις και καποια παιδια εδω μεσα που δεν ξερουν τα μπερδευεται ....ποιος ειπε οτι τα βορεια ειναι εκτος?ημερα τριτη με ολα τα μοντελα στη κεντρικη μακεδονια να δινουν το λιγοτερο 10 χιλιοστα υετου...οταν ερθει αυριο το βραδυ και δεν υπαρχει υετος να τα λετε αυτα...α και μιλαμε για υετο με ολικο παγετο

Ειμαι πάντα απαισιόδοξος εγώ. Με συγχωρείτε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ξέρουμε ότι είναι πιθανό να τα μαζέψουν τα μοντελα και να μην γίνουν αυτά που δειχνουν σήμερα. Αλλά τουλάχιστον ας απολαύσουμε την στιγμή και τα μεγάλα ύψη χιονιού που δείχνει το windy..Δεν τα δείχνει και κάθε μερα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, thanossnow είπε:

Δεν νομίζω....10 χιλιοστά πολλά λες .....γαλάζιο η υετότρύπα δίνει 

120-779GR (1).gif

Οκ αν βγαζεις συμπερασματα με τον μοναδικο μοντελο που δεν δινει τιποτα το οποιο εχει αποδειξει τι ειναι ναι ...το οποιο δινει βεβαια ειδικα σε σενα

Επεξεργάστηκε από ICELARISSA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, thanossnow είπε:

Δεν νομίζω....10 χιλιοστά πολλά λες .....γαλάζιο η υετότρύπα δίνει 

120-779GR (1).gif

Πρηζεις μπαλες με τοση γκρινια, αφου δεν εχεις σκοπο να σχολιασεις σοβαρα ξαναμπες την Πεμπτη και θα σου δωσουμε την τελικη προγνωση. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, MenNaousa11 είπε:

Πρηζεις μπαλες με τοση γκρινια, αφου δεν εχεις σκοπο να σχολιασεις σοβαρα ξαναμπες την Πεμπτη και θα σου δωσουμε την τελικη προγνωση. 

Μιλα καλυτερα στο παιδι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, MenNaousa11 είπε:

Πρηζεις μπαλες με τοση γκρινια, αφου δεν εχεις σκοπο να σχολιασεις σοβαρα ξαναμπες την Πεμπτη και θα σου δωσουμε την τελικη προγνωση. 

Να μιλάς καλύτερα φίλε......ο καθένας μπορεί να γράφει ότι θέλει εδω...την γνώμη μου λεω οτι ναι μπορεί να μην έχουμε τίποτα 

Επεξεργάστηκε από thanossnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, thanossnow είπε:

Παιδια καλησπέρα ...τελικά όπως ειπα τιποτα στα βόρεια 

Τιποτα δεν ειναι σιγουρο.

Στην σοφια το 2019 στα Γιαννενα δεν μπορεσαν να προβλεψουν τον χιονουετο ουτε 10 ωρες πριν για τις 4-1-2019 και εδιναν με το ζορι μια πετσα και 2-3 μερες πριν ειχαν προβλεψη για λιγες νεφωσεις με ηλιο και τελικα μας εριξε 25 εκατοστα χιονι.

 

 

 

Επεξεργάστηκε από heavy snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, thanossnow είπε:

Να μιλάς καλύτερα φίλε......ο καθένας μπορεί να γράφει ότι θέλει εδω...την γνώμη μου λεω οτι ναι μπορεί να μην έχουμε τίποτα 

Προφανως και μπορει να μην εχουμε τιποτα, τι σχεση εχει αυτο; Αν δε καταλαβαινεις τι σου λενε τοσα ατομα, δικαιωμα σου. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, heavy snow είπε:

Τιποτα δεν ειναι σιγουρο.

Στην σοφια το 2019 στα Γιαννενα δεν μπορεσαν να προβλεψουν τον χιονουετο ουτε 10 ωρες πριν για τις 4-1-2019 και εδιναν με το ζορι μια πετσα και 2-3 μερες πριν ειχαν προβλεψη για λιγες νεφωσεις με ηλιο και τελικα μας εριξε 25 εκατοστα χιονι.

 

 

 

Στη Σοφία νομίζω ότι είχαμε δυτικό ρευμα που είναι γνωστό ότι κάνει θαυματα στη ήπειρο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, thanossnow είπε:

Παιδια καλησπέρα ...τελικά όπως ειπα τιποτα στα βόρεια 

Βορεια Ελλάδα δεν ειναι η Θεσαλονικη και οι περιοχές σε ακτίνα 30 χλμ απο αυτήν. Όπως και ανατολικα προσηνεμα δεν ειναι μόνο η Αττική. Αυτή τη στιγμή οι περισσότερες περιοχές της Βορειας Ελλαδας έχουν μ.ο 15 με 20 mm χιονουετου.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

25 λεπτά πριν, Santa snow είπε:

Παιδια θα αλλαξουν τα μοντελα. Οποτε σιγουρα θα χειροτερεψουν για τα προσηνεμα (εστω και προσωρινα)... Υπομονη

Έτσι σ αγαπάμε!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, kostasmarousi13 είπε:

Έτσι σ αγαπάμε!!!

Μην ειρωνευεσαι , ημουν απο τους πρωτους που πανηγυριζα πριν 10 μερες με την καλοκαιρια ! Οτι θα αλλαξουν τα μοντελα θα αλλαξουν και δεν γινεται να αλλαζουν παντα προς το καλυτερο. Δυστυχως στις 120+ ωρες εχουμε δει πολλους ιστορικους χιονιαδες τα τελευταια χρονια !

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μέχρι το αργότερο  Πέμπτη, θα γίνουμε και ποιο σοφοτεροι μέσα μας. 

Οπωτε, ούτε πανηγύρια, αλλά ούτε και κηδείες από τόσο νωρίς. 

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Santa snow είπε:

Μην ειρωνευεσαι , ημουν απο τους πρωτους που πανηγυριζα πριν 10 μερες με την καλοκαιρια ! Οτι θα αλλαξουν τα μοντελα θα αλλαξουν και δεν γινεται να αλλαζουν παντα προς το καλυτερο. Δυστυχως στις 120+ ωρες εχουμε δει πολλους ιστορικους χιονιαδες τα τελευταια χρονια !

Σε πειράζω ρε,αλήθεια το έγραφες ότι θα έρθει κάτι μεγάλο!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

 Δημιουργειτε λανθασμενες εντυπωσεις και καποια παιδια εδω μεσα που δεν ξερουν τα μπερδευεται ....ποιος ειπε οτι τα βορεια ειναι εκτος?ημερα τριτη με ολα τα μοντελα στη κεντρικη μακεδονια να δινουν το λιγοτερο 10 χιλιοστα υετου...οταν ερθει αυριο το βραδυ και δεν υπαρχει υετος να τα λετε αυτα...α και μιλαμε για υετο με ολικο παγετο

ρε παιδια νομο κιλκις ποιο μοντελο δινει 10 χιλ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, thanossnow είπε:

την γνώμη μου λεω οτι ναι μπορεί να μην έχουμε τίποτα 

Ρε συ Θανάση το θέμα είναι πως δεν λες απλά την γνώμη σου αλλά είσαι απόλυτος....σε κάτι το οποίο δεν εμπεριέχει τεκμηρίωση απλά το λες για να το πεις...αν είναι δυνατον να κλειδώνουμε καταστάσεις 4-5 μέρες πριν...φλικά πάντα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Αρχισες τις αηδιες κι εσυ.Μαζευτειτε ρεεεε

Έλα ρε ,είναι καλό το κλίμα .Είναι ένας ιδιότυπος  αυτοσαρκασμός 😄

Όνομα μόνο  να μην δοθεί στην κακοκαιρία και ούτε τις βάρκες δεν θα βρίσκουμε ! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, billipiros12 είπε:

Στη Σοφία νομίζω ότι είχαμε δυτικό ρευμα που είναι γνωστό ότι κάνει θαυματα στη ήπειρο. 

Ναι και προς το βραδυ το ειχε γυρισει και σε Ν.Δ με παπλαμουδαρα με θερμοκρασιες -3 και -4  

Τωρα με τους ανεμους ειναι το θεμα για τα mm χιονιου στα Γιαννενα μιας και ο υετος ερχεται απο ιονιο.Και εγω βασιλη της δικια σου γνωμης ειμαι.Μπορει και να μην εχουμε καθολου χιονι η ομως και το αντιθετο.Την παρασκευη θα ξεκαθαρισουν τα πραγματα.

Επεξεργάστηκε από heavy snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

34 λεπτά πριν, thanossnow είπε:

Παιδια καλησπέρα ...τελικά όπως ειπα τιποτα στα βόρεια 

Φίλε μου επίτηδες το λες κάθε φορά ; Όλα τα μοντέλα σας χιονιζουν αυτή τη στιγμή

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, thanossnow είπε:

Να μιλάς καλύτερα φίλε......ο καθένας μπορεί να γράφει ότι θέλει εδω...την γνώμη μου λεω οτι ναι μπορεί να μην έχουμε τίποτα 

Χαχα Θανάση σορυ φίλε αλλά θυμάμαι το 19 τον Γενάρη σε ενα χιόνια παλι είχαμε την ίδια κουβέντα  δεν θυμάμαι τελικά αν χιονισε καλά σε εσενα αλλά στον Σωτο στο Μακροχωρι και στον Γιώργο στο Παλαιο Σκυλιτσι είχε ρίξει καμπόσο.....Χαλαρωσες φιλε και θα έρθει τώρα.....Στο χρωστάει χαχα...

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, giannis_salonica είπε:

Ρε συ Θανάση το θέμα είναι πως δεν λες απλά την γνώμη σου αλλά είσαι απόλυτος....σε κάτι το οποίο δεν εμπεριέχει τεκμηρίωση απλά το λες για να το πεις...αν είναι δυνατον να κλειδώνουμε καταστάσεις 4-5 μέρες πριν...φλικά πάντα

Δίκαιο εχεις σε αυτό..τέλος δεν ξαναγράφω.....αλλα να προσέχει πως μιλαει ο άλλος......δεν είναι σωστοί χαρακτηρισμοί αυτοί....ας εκφράζεται πιο ήρεμα...καλή συνέχεια 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...