Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν να πω και εγώ κάτι άσχετο και για τα παιδιά κυρίως απ τα βόρεια!!!Οτι μπηχτές πετάω κατά καιρούς έχουν να κάνουν μ ένα συγκεκριμένο άτομο που στην καλύτερη έχουμε παρεξηγήσει τον τρόπο γραφής του!!!Αγαπαω την πιο όμορφη απ τις μεγαλουπόλεις έχω κανει πολλά πάνω κάτω με τον καρβουνιάρη(πλατύ για πλατύ...)στα νιάτα μου,αγαπάω Berlin,έχει βγάλει το καλύτερο συγκρότημα της χώρας και ανάμεσα σε πολλούς μουσικούς Σαββόπουλο,Σωκράτη,Παπάζογλου!!!επισης έχει τα καλύτερα junk food από παντού!!!Καλα χιόνια σ όλους παίδες!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, GEORGE SNOWMAN said:

(Ρε συ πως ειναι το ονομα σου;;)

Δε δινω μεγαλη σημασια στα ενσεμπλς απο δω και περα.

Ντινος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συλλεκτικό τρεξιμο απο κυριο ευρωπαικου, εαν εβγαινε το 2002 θα ηταν γατακι μπροστά του. Κρίμα είναι μακρια ακόμη και υπάρχουν πολλοί τροποιθ να στραβώσει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

δεν θα το λαβεις μωρε γιωργο γιατι ειναι η μια ακρη στο θεμα χαμηλου-αυλωνα και ο παιος η αλλη ακομη και μια μεση λυση των 4 που λες να παρεις ειναι σουπερ...

Θα δουμε και τα βραδινα και θα σου πω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για εδώ με βάση το GFS πιστεύω η καλύτερη ευκαιρία είναι την νύχτα Κυριακή προς Δευτέρα που γυρνάει σε ΒΔ και λόγω της έντασης των φαινομένων (αν βγουν έτσι όπως τα δείχνει) θα βάλει καλά cm αφού δεν θα χάνεται ούτε νιφάδα με τέτοιες Τ στα 850. Τώρα απ' το Ευρωπαικό δεν μπορώ να καταλάβω έτσι όπως είναι οι χάρτες 😛

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Σαβάζιος είπε:

Άστα φίλε πάμε για μαξ 10ποντο βάσει του ευρωπαϊκού. Θα βλέπουμε αναφορές πάλι από τα υπόλοιπα παιδιά... 

Κι εσύ είσαι και στην Ξάνθη θα το δεις το δεκαποντο κατά πάσα πιθανότητα. Εγώ στην καταραμένη Κομοτηνή μάλλον μόνο νιφάδες θα δω να πέφτουν.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, kostasmarousi13 είπε:

Λοιπόν να πω και εγώ κάτι άσχετο και για τα παιδιά κυρίως απ τα βόρεια!!!Οτι μπηχτές πετάω κατά καιρούς έχουν να κάνουν μ ένα συγκεκριμένο άτομο που στην καλύτερη έχουμε παρεξηγήσει τον τρόπο γραφής του!!!Αγαπαω την πιο όμορφη απ τις μεγαλουπόλεις έχω κανει πολλά πάνω κάτω με τον καρβουνιάρη(πλατύ για πλατύ...)στα νιάτα μου,αγαπάω Berlin,έχει βγάλει το καλύτερο συγκρότημα της χώρας και ανάμεσα σε πολλούς μουσικούς Σαββόπουλο,Σωκράτη,Παπάζογλου!!!επισης έχει τα καλύτερα junk food από παντού!!!Καλα χιόνια σ όλους παίδες!!!

Χαχα καλά υπάρχει τρελή ευκαιρία μπροστά μας για μαζικά γλωσσοφιλα στο φόρουμ τις επόμενες ημέρες. Μακάρι να γίνει έτσι γιατί είναι σπανιότατο. Γενικά για 2-3 όσους θεωρεί ο καθένας κ για όποιον λόγο δε θα χαλάσει η φάση, έτσι πρέπει. Μπερλίν ιστορική τρύπα φίλε καλά τα λες χχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, DIMITRIS said:

Συλλεκτικό τρεξιμο απο κυριο ευρωπαικου, εαν εβγαινε το 2002 θα ηταν γατακι μπροστά του. Κρίμα είναι μακρια ακόμη και υπάρχουν πολλοί τροποιθ να στραβώσει...

Δημήτρη με τι θερμοκρασία στα 850 στρώνει μεχρι παραθαλάσσια στην Εύβοια?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απλά προετοιμαζόμαστε για καταστασεις που δεν εχει ζησει κανεις στη ζωη του και πιθανον να μην το ζησουμε ξανα.....χρειαζεται ιδιαιτερη προσοχη και μετρα προστασιας....βρισκομαστε μπροστα στο απολυτο ονειρο.....συγκλονιστικα και απιστευτα τρεξιματα, μεγαλη χρονικη διαρκεια και χιονια διαρκειας!!!!

ΥΓ Πριν λιγο ο Σακης μιλησε για μεγαλη χιονοκσιρια  και το Φλεβαρη 2021 να μπαινει στην συγχρονη μετεοιστορια!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παντως το 2012 εδω με λιγοτερο υετο και 16 ώραη διαρκεια και με τις ιδιες θερμοκρασιες εριξε 40 πόντους χιονι...άρα τωρα ισως ειναι καλυτερα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ειμαστε ακομα 5 μερες πισω, υπομονη μη λεμε μεγαλες κουβεντες... Με βαση τα δεδομενα 2-3ημερων φαινεται ιστορικος.

(ενταξει που καταντησαμε το 2021 να ειμαστε 5 μερες πισω και να μην ειμαστε σιγουροι για τον καιρο, αλλα ετσι ειναι) 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Galanto said:

Παντως το 2012 εδω με λιγοτερο υετο και 16 ώραη διαρκεια και με τις ιδιες θερμοκρασιες εριξε 40 πόντους χιονι...άρα τωρα ισως ειναι καλυτερα 

Αχορταγε δεν σου φτανουν τα 40εκ χαχαχαα 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο ναύτης ψιλοπηγε προς γαλλοχαχα..Και από τα σεναρια του ευρωπαιου δειχνει υπαρκτό αυτο το σενάριο του γαλλου

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως θυμίζει πολυ 2008 η κατάσταση  πλέον,το πρώτο κυμα θα χιονίσει τις περιοχές που χιόνισε και το 2008 στην αρχη της κακοκαιρίας και ενδέχεται να καταλήξει προσηνεμος με έμφαση το δυτικο τόξο, αυτό το οποίο αρχικά φαίνεται να κλειδώνει είναι το πρώτο κυμα στις συγκεκριμένα περιοχες, οι προσηνεμοι περιμενουμε 2 μέρες ακομα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Dusterakos είπε:

Αχορταγε δεν σου φτανουν τα 40εκ χαχαχαα 🤣

Εννοείται μου φτάνουν βρε 😂😂..άμα μια υπόθεση εκανα να δω στο περίπου ποσο βγαινουν 40 μμ του ευρωπαιου με συνέχεια αρνητικές και πρπεει α βγαινουν 60 πόντοι αλλα δεν ειμαι σιγουρος ....Όχι ότι θα βγει αλλα υποθέσεις απο την ανυπομονησία χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Gary είπε:

Που είναι οι Μακεδόνες να σχολιάσουν?

Τελείωσαν τα τρεξίματα.. πιο μετά το μεσημέρι στο τζίρο.. εξαρτομαστε πλέον απο τη κινησή του χαμηλού γι ανα μιλάμε για το πόσα εκατοστά οπότε τι άλλο να πούμε 😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Τελείωσαν τα τρεξίματα.. πιο μετά το μεσημέρι στο τζίρο.. εξαρτομαστε πλέον απο τη κινησή του χαμηλού γι ανα μιλάμε για το πόσα εκατοστά οπότε τι άλλο να πούμε 😂😂

Ετοιμάζουμε τα κάρβουνα αδερφέ 😅😅

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είναι ξεκάθαρο ότι όλα τα λεφτά είναι η πρώτη φάση που δίνει 100mm υετου .Άρα η Κυριακή είναι κρίσιμη ως μέρα για το που θα βγει το επίκεντρο . Η συνέχεια μπορεί να έχει 5 μέρες lake effect , μπορεί να έχει χαμηλό , μπορεί να μην εχει τίποτα.  Αν οι προσδοκίες είναι υψηλές τότε η Κυριακή είναι η βάση για αυτές τις προσδοκίες  . Πάντα μιλάμε για να βγει κάτι που θα το θυμόμαστε μια ζωή ( ως προς την θετική του πλευρά 😄) .

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νταξει Κυριακή την έχω διαγράψει οριστικά το θέμα είναι να μπει λίγο νωρίτερα το ψυχος ώστε να κερδίσουμε όλη τη Δευτέρα ως το πρωι της Τρίτης και μετά ας κάνει ότι θελει

Επεξεργάστηκε από Steliosnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...