Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα σε όλη την παρέα του forum. 28 Ιανουαρίου είχα κοινοποιήσει σε αυτό το θέμα ότι πρώτη φορά γράφω, αν και παρακολουθώ το forum, και όσα ενδιαφέροντα γράφετε μιας και όλοι εδώ μέσα είμαστε χιονοβαγιερμένοι όπως λέμε εμείς εδώ στα Γιάννενα. Εύχομαι ο Φεβρουάριος να μας ασπρίσει όλους.

Ελπίζω να βγω γουρλής και να ασπρίσει όλη η Ελλάδα!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όλα καλά και από τα ensembles του ευρωπαικού, δεν υπάρχει το σενάριο βροχής στο ξεκίνημα για τον Θεσσαλικό κάμπο.

Επεξεργάστηκε από MeteoTirnavos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

@sakis13

Επειδή διάβασα το μήνυμα σου. Θα ήθελα να ζητήσω συγγνώμη εκ μέρους του συναδέλφου δασκάλου που κάποια γαϊδούρια  δεν κατάφερε εκτός από το να τους δώσει γνώσεις δεν τους έμαθε να σέβονται τον διπλανό τους.  

Και δεν είμαι ο μόνος. Αυτό το μήνυμα μπορεί να σημαίνει την διαγραφή από το φόρουμ. Αλλά επειδή εγώ περπατάω με το κεφάλι ψηλά δεν κρύβομαι και το λέω. Και μπράβο Σάκη που το είπες. Μετά τη κακοκαιρία σκέφτομαι να φύγω από το φόρουμ. Όχι γιατι δεν μου αρέσει ο χώρος, ίσα ίσα σχεδόν όλους από τον Βαγγέλη και τον sabbak μέχρι τον Μιχαήλ και τον Γιώργο σας νιώθω σαν παρέα μου. Όμως επειδή η κατάσταση ξεφεύγει νομίζω όπως έφυγε και ο Ηλιουπολίτης έτσι θα φύγουν και άλλοι. 

Σχετικά με το τρέξιμο του παιου μας δίνει ιστορικό χιόνι εδώ. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ναι ρε φιλε πολυ,τι να πω ψεματα;

Υπαρχουν μοντελα με πολυ ασχημη εξελιξη για Αθηνα.Ολα τα κοιταω.

Σε καταλαβαίνω απόλυτα κ είναι απολύτως λογικό. Κ καταλαβαίνω κ τους λόγους σου αρχικά για πάρα πολλά παιδιά εκεί σε άλλα υψομετρα αλλά ακόμα κ για την ίδια την πόλη που της λείπει. Δείχνει να πηγαίνει προς ένα στιλ 2001 πάνω κάτω κ μακάρι μακάρι μακάρι. Εγώ ακόμα θέλω να περιμένω λίγο ακόμα για να πω ότι σιγουρευω κάτι παραπάνω για εδώ όχι γιατί είμαι άπληστος αλλά γιατί αυτή είναι η τρέλα μας τι να κάνουμε κ αυτή θέλει αδιανόητη υπομονή. Αρχικά λες ας πάει 72-96 να ηρεμήσω κ πάντα μα πάντα μετά θέλεις να πάει 48-60 γιατί πάντα έχεις δαιμονακια μέσα σου. Πάμε δυνατά όλοι. Χιονοζομπια είμαστε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, MeteoTirnavos είπε:

Όλα καλά και από τα ensembles του ευρωπαικού, δεν υπάρχει το σενάριο βροχής στο ξεκίνημα για τον Θεσσαλικό κάμπο.

Ναι ρε μην αγχωνεσαι για λαρισα θα ξεκινησεις με χιονι με 2 βαθμους που θα γινει ακαριαια 0-1 καλα κυριακη μιλαμα για -2 -3 ολη μερα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Ναι ρε μην αγχωνεσαι για λαρισα θα ξεκινησεις με χιονι με 2 βαθμους που θα γινει ακαριαια 0-1 καλα κυριακη μιλαμα για -2 -3 ολη μερα...

Θα ξεκινήσουμε τύπου Λέανδρου το.απογευμα και μετά θα αγριεψει η κατάσταση.. 😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα πρωινα τέρμα ανατολικά και παρολαυτα μας χιονιζουν σχετικά καλά. Δε βρίσκω λόγο απαισιοδοξίας από τη στιγμή που μόλις χθες λέγαμε ότι είναι μακριά για τρίτη και άνετα τα εξαφανιζει όλα κτλ. Άρα άνετα τα ξαναμφανιζει αφου οι αλλαγές που θελουμε είναι εφικτές θεωρώ!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Lefteris είπε:

Καλημέρα σε όλη την παρέα του forum. 28 Ιανουαρίου είχα κοινοποιήσει σε αυτό το θέμα ότι πρώτη φορά γράφω, αν και παρακολουθώ το forum, και όσα ενδιαφέροντα γράφετε μιας και όλοι εδώ μέσα είμαστε χιονοβαγιερμένοι όπως λέμε εμείς εδώ στα Γιάννενα. Εύχομαι ο Φεβρουάριος να μας ασπρίσει όλους.

 

Ελπίζω να βγω γουρλής και να ασπρίσει όλη η Ελλάδα!!!

 

Χαχα χιονοβαργιεμενοι για σου πατριδα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Το ιδιο θα κανω..Πρωτα ομως θα τους δω να πιπωνουν τον Ερντογαν και μετα θα φυγω....

Ρε παιδια τι εγινε?ας ειμαστε ηρεμοι..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Barney-sal είπε:

Τι έγινε ρε παιδιά? Εγώ λέω να κάνετε ignore στον εναν που προκαλεί γιατί παραπάνω δεν είναι..

Να ταν μόνο ένας. Είναι θέμα χρόνου να διαγραφώ από κάποιον μοντ για το μήνυμα που ανέβασα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

52 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Το ιδιο θα κανω φιλε...Πολλα παιδια απο τ

Ψυχραιμία μην ξεφεύγετε από το θέμα που είναι η μετεωρολογία δεν υπάρχει λόγος να φύγει κανείς εξαιτίας κάποιου άλλου ξέρω αρκετοί είστε νέα παιδιά εδώ και εκτονωνεστε εύκολα επικεντρωθείτε λοιπόν σαυτο που σας ενδιαφέρει τον καιρό κά σ φηστε τα αλλα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Να ταν μόνο ένας. Είναι θέμα χρόνου να διαγραφώ από κάποιον μοντ για το μήνυμα που ανέβασα. 

Νικο αγαπη μου απολαυσε αυτο που ερχεται...παντου υπαρχουν αυτα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Το ιδιο θα κανω..Πρωτα ομως θα τους δω να πιπωνουν τον Ερντογαν και μετα θα φυγω....

Σακηηηηηη φιλαρακι απόλαυσε μωρε τις χιοναρες στην Ατικαρα και κοψε τις κουταμάρες λέμε.....μη το χαλάμε πανω στην χαρα.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Να ξεκαθαρισω δεν ασχολουμε με τον τζιφο ετσι αρα αυτο που λεω ειναι εφικτο αντε δεν θα ειναι 20 στη παραλια να ειναι 15 ..το βραδυ θα μαστε σοφοτεροι

Ας είναι 15 θα το αντεξω. ΒΡΕ ΑΣ ΕΙΝΑΙ 5 να φάμε λίγο πετσούλα και τα υπόλοιπα κέρδος θα είναι!  

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

@sakis13@nikolas 2365

Παιδιά πατήστε απλά ignore. Μακάρι να διαγραφούν αυτοί που πρέπει για να μείνει καθαρός ο χώρος και να μη γίνουμε Ροντέο όπως παλιά. Αλλά εσείς οι 2 δεν πάτε πουθενά. Αν ήταν έτσι να φύγουμε όλοι και να μείνουν οι μακακες μόνοι τους. Δε θα φύγουμε εμείς από το χώρο που αγαπάμε. Αυτοί πρέπει να φύγουν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 λεπτά πριν, snowmix99d είπε:

Καλημέρα, συμβουλεύω να μην κοιτάμε τώρα τα πρωινά γιατί η τούμπα προς δυτικοποίησης στο 12αρι Τζιφου και Τζεμ είναι δεδομένη! Ο ΕΥΡΩΠΑΙΟΣ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ. Η αποκοπή Α ειναι δεδομένη και θα φανεί την Παρασκευή.

 

Υ.Γ: Στο ΠΙΚ της κακοκαιρίας την Τρίτη 16 σας παραθέτω προσωπικά τι πιστεύω καθαρά γνώμη από εκατοστά σύμφωνα με το Ευρωπαϊκό στις παρακάτω περιοχές:  Αιγάλεω 8 - 10cm, Κέντρο Αθήνα 10 με 15cm, Αμπελοκήπους 12 - 18cm, Βύρωνας 20 - 25cm, Παπάγου 22 - 28cm, Αγ.Παρασκευή 35 - 45cm, Πειραιάς 10 - 15cm, Ανάβυσσος 18 - 20cm, Περιστέρι 15 - 20cm, Καματερό 25 - 35cm, Θρακομακεδόνες 45 - 55cm, Κηφισιά 40 - 55cm, Χαλάνδρι 40 - 50cm, Βριλήσσια 40 - 53cm, Μελίσσια 45 - 60cm, Πεντέλη 50 - 65cm, Ιπποκράτειος Π 65cm +, Διόνυσος, ΡΕΑ, Πολιτεία 55 με 65cm

ΝΑ ΜΗΝ ΛΗΘΦΟΥΝ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΩΣ ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΙΚΑ Ή ΠΡΟΒΛΕΨΕΙ, ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΡΕΑΛΙΣΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ                 

Στο Μαρούσι δε θα δώσεις ρε κωλοπαιδο;;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, billipiros12 είπε:

ολημερίς το χτίζανε, το βράδυ γκρεμιζόνταν.

Στον τζιφο χανεται ολος ο υετος σχεδον σε βροχη ως τα 1000 - 1200 μετρα στην ηπειρο το σαββατο και τις πρωτες ωρες της κυριακης.Μολις θα αρχισουν να πεφτουν οι θερμοκρασιες σταδιακα ξεκιναει η βελτιωση του καιρου στην ηπειρο.Μεχρι το πρωι της κυριακης αν προλαβει να το γυρισει σε χιονι στα Γιαννενα για λιγο.Μονο βροχες φετος.

Επεξεργάστηκε από heavy snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν επιτρέπεται το βρίσιμο να ενημερώσουν οι υπεύθυνοι, να μη βάζω τελειες στις απρεπεις λέξεις. για να ξερουμε τι γινεται δηλαδη....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Να ταν μόνο ένας. Είναι θέμα χρόνου να διαγραφώ από κάποιον μοντ για το μήνυμα που ανέβασα. 

Νικόλα να σου πω την αλήθεια περα απο εναν που είναι πραγματικα εμμονικός δε βλέπω κάποιον να κάνει κάτι με προθεση τώρα αν ειπωθεί και μια κουβέντα που παρερμηνευφθει δε χρειάζεται να δίνουμε έκταση πιστευω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Snow sick είπε:

@sakis13@nikolas 2365

Παιδιά πατήστε απλά ignore. Μακάρι να διαγραφούν αυτοί που πρέπει για να μείνει καθαρός ο χώρος και να μη γίνουμε Ροντέο όπως παλιά. Αλλά εσείς οι 2 δεν πάτε πουθενά. Αν ήταν έτσι να φύγουμε όλοι και να μείνουν οι μακακες μόνοι τους. Δε θα φύγουμε εμείς από το χώρο που αγαπάμε. Αυτοί πρέπει να φύγουν

Πολύ σωστά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...