Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΠΑΙΔΕΣ ΤΕΛΟΣ  ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΟΣΤ   

ΜΩΡΕ ΠΑΤΕ ΚΑΛΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ

           ΧΙΟΝΙΖΕΣΤΕ

               ΤΕΛΟΣ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αποτέλεσμα εικόνας για λουκετο

ΣΕΜΝΑ ΚΑΙ ΤΑΠΕΙΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟΒΟΡΕΙΟΣ.......

 

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ  ΜΗ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ........... ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!!!!!!!!!

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΘΗΚΕ ΤΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ!!!!!!ΞΕΛΑΦΡΩΣΑΑΑ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, heavy snow είπε:

Στον τζιφο χανεται ολος ο υετος σχεδον σε βροχη ως τα 1000 - 1200 μετρα στην ηπειρο το σαββατο και τις πρωτες ωρες της κυριακης.Μολις θα αρχισουν να πεφτουν οι θερμοκρασιες σταδιακα ξεκιναει η βελτιωση του καιρου στην ηπειρο.Μεχρι το πρωι της κυριακης αν προλαβει να το γυρισει σε χιονι στα Γιαννενα για λιγο.Μονο βροχες φετος.

Μιλτο λίγο υπομονη,αν παρατηρήσεις στις τελευταίες τουλάχιστον κακοκαιριες ο τζίφος έχει κάνει τραγικα λαθοι στην περιοχή μας,οσο μας κραταει ο ευρωπαιος που τουλαχιστον στα Γιαννενα δινει μετρια  χιονοστρωση ας ελπιζουμε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

54 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Φίλε θαβομαιιιι...να το πω ελεύθερα σε συγγενείς; ;; μη με κράξουν να δώσω 40 ποντο;;

Εγω παντα δινω λιγοτερα παντως. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

33 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

@sakis13

Επειδή διάβασα το μήνυμα σου. Θα ήθελα να ζητήσω συγγνώμη εκ μέρους του συναδέλφου δασκάλου που κάποια γαϊδούρια  δεν κατάφερε εκτός από το να τους δώσει γνώσεις δεν τους έμαθε να σέβονται τον διπλανό τους.  

Και δεν είμαι ο μόνος. Αυτό το μήνυμα μπορεί να σημαίνει την διαγραφή από το φόρουμ. Αλλά επειδή εγώ περπατάω με το κεφάλι ψηλά δεν κρύβομαι και το λέω. Και μπράβο Σάκη που το είπες. Μετά τη κακοκαιρία σκέφτομαι να φύγω από το φόρουμ. Όχι γιατι δεν μου αρέσει ο χώρος, ίσα ίσα σχεδόν όλους από τον Βαγγέλη και τον sabbak μέχρι τον Μιχαήλ και τον Γιώργο σας νιώθω σαν παρέα μου. Όμως επειδή η κατάσταση ξεφεύγει νομίζω όπως έφυγε και ο Ηλιουπολίτης έτσι θα φύγουν και άλλοι. 

Σχετικά με το τρέξιμο του παιου μας δίνει ιστορικό χιόνι εδώ. 

ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΕΧΑΣΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ??

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

33 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Το ιδιο θα κανω..Πρωτα ομως θα τους δω να πιπωνουν τον Ερντογαν και μετα θα φυγω....

ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΕΧΑΣΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ??

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλά ρε πως καταφέρατε να,σκοτωθείτε κάποιοι όταν έρχεται αυτό το οτιδήποτε υπέροχο έρχεται, πραγματικά αναρωτιέμαι.  Έχει @@θει ο Δίας κ η Αφροδίτη φέτος στον κόσμο όλο,  καρικα είχαμε 20αρια με το κιλό, κ τώρα  από Σάββατο θα χορτασουμε δροσιά κ μαγεία στις περισσότερες πόρτες για 5 μέρες τουλάχιστον,  αλλού πολύ αλλού λίγο, και καταφέρατε να σκοτωθειτε  ; ούτε καν θα ψάξω τι έγινε,  απλά νόμιζα,πως εδώ ήρθαμε οι λογικοί και τους παραλόγους τους αφήσαμε κάπου αλλού.  Όσοι καταλάβατε λάθος μήπως να επιστρέψετε στον παραλογισμό; 

Και τώρα στα σοβαρά 

Από Κυριακή βράδυ ελπίζω σε αναφορές από Καλλιτέχνουπολη Ραφήνας στα 180μ , αλλά αν καταφέρω να δω στρωμένο Π Φάληρο θα γράψω "σας αγαπώ " με δάκρυα στο  χιόνι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγω πάντως το ignore μου το έκανα πριν κάτι μέρες και ησύχασα..Δοκιμάστε το

Υ.Γ. 1Το μόνο κακό είναι ότι αν παραθέτει κάποιος σε αυτόν που έχεις κάνει ignore στον εμφανίζει. Αν διορθωθεί και αυτό θα είναι σούπερ!

Υ.Γ.2  @nikolas 2365 τώρα που σου έβγαλε ο @GEORGE SNOWMAN το 30ποντο, τώρα απογοητεύτηκες 😎

Υ.Γ.3 Θετική ενέργεια από όλους. Σ' έναν ξεγραμμένο χειμώνα βλέπουμε τέτοια τρεξίματα..Και να μας το λέγανε δεν θα το πίστευε κανείς..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

  αυτοι εδω μεσα που βλεπουμε το φορουμ σαν παρεα κ σαν οκογενεια ειμαστε συντριπτικη πλειοψηφια δεν πρεπει να χαλιεστε για κανεναν. το εγραψα κ προχτες σοφο πραγμα η ignore list.

υγ πριν απο μερες που γραφοταν για εξαφανισμενους που ταζαν 20ποντα τι επρεπε να γινει?

IGNORE LIST!!!

Επεξεργάστηκε από theodors3
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα friends

 

ολα καλα ολα ανθηρα, η ανατολικιση μειωνει απλα λιγο τις ωρες χιονοπτωσης αλλα εχει καλυτερες τ. Ετσι πανε αυτα και ενδεχομενως θα αλλαξουν.
 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πιστευω δεν εχει κλειδωσει τιποτα μετα την πρωτη διαταραχη απο τα δυτικα οποτε για ποσο και που θα χιονισει αρκετα ειναι νωρις 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το γραφω εδω μιας και δεν εχει ακομα ξεκλειδωθει το θεμα της κακοκαιριας. Υπαρχει περιπτωση να μεγαλωσει το επιτρεπτο μεγεθος αρχειων που μπορουμε να κανουμε upload? Προφανως μιλαω για video
 

Επεξεργάστηκε από LosAlimos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, LosAlimos said:

Καλημέρα friends

 

ολα καλα ολα ανθηρα, η ανατολικιση μειωνει απλα λιγο τις ωρες χιονοπτωσης αλλα εχει καλυτερες τ. Ετσι πανε αυτα και ενδεχομενως θα αλλαξουν.
 

Ρε συ πολύ ανατολικά το πάει.... 

Ελπίζω σε δυτικισμα σίγουρα μπορεί. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα σε όλα τα παιδια! Πραγματικά συγκινητική εικόνα! Τα πρωινά των δύο μεγάλων μοντέλων μου δίνουν πάνω από 20mm με αρνητικες! Δεν θυμάμαι πότε ήταν η τελευταία φορά που έπεσαν τόσα εδώ με αυτό τον τρόπο!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Dusterakos said:

Ρε συ πολύ ανατολικά το πάει.... 

Ελπίζω σε δυτικισμα σίγουρα μπορεί. 

Για να δουμε φιλε μου! Δεν πιστευω να το παει πιο ανατολικα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο μονος λογος που δεν το συνεχιζω ειναι γιατι δεχτηκα προσωπικα μηνυματα απο πραγματικα καλα καρντασια αφενος και αφετερου γιατι σεβομαι καποια μελη του φορουμ που ειναι προσωπικοι φιλοι μου..Αλλα το θεμα δεν τελειωνει εδω..Ενημερωτικα και μονο...Παμε παρακατω...Ολοψυχα καλα χιονια στα κεντροβορεια..Δε νομιζω οτι πρεπει να φοβουνται κατι..Και το εννοω..Για μας εχει δρομο ακομα αλλα παμε καλα...Οχι ξενερες..

Νικολα παμε να τον φερουμε οι δυο μας τον προσηνεμο ρε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά ήσυχα χαλαρά! Οι μοντς ας αναλάβουν λίγο την ηρεμία.. Υπάρχουν παιδιά όπως ο Βάγγος και ο George snowman με εξαίρετο ήθος τους θυμάμαι από το ακατανομαστο φόρουμ...η αρκούδα θα κατσικωθει Αιγαίο!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

52 λεπτά πριν, snowmix99d είπε:

Καλημέρα, συμβουλεύω να μην κοιτάμε τώρα τα πρωινά γιατί η τούμπα προς δυτικοποίησης στο 12αρι Τζιφου και Τζεμ είναι δεδομένη! Ο ΕΥΡΩΠΑΙΟΣ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ. Η αποκοπή Α ειναι δεδομένη και θα φανεί την Παρασκευή.

 

Υ.Γ: Στο ΠΙΚ της κακοκαιρίας την Τρίτη 16 σας παραθέτω προσωπικά τι πιστεύω καθαρά γνώμη από εκατοστά σύμφωνα με το Ευρωπαϊκό στις παρακάτω περιοχές:  Αιγάλεω 8 - 10cm, Κέντρο Αθήνα 10 με 15cm, Αμπελοκήπους 12 - 18cm, Βύρωνας 20 - 25cm, Παπάγου 22 - 28cm, Αγ.Παρασκευή 35 - 45cm, Πειραιάς 10 - 15cm, Ανάβυσσος 18 - 20cm, Περιστέρι 15 - 20cm, Καματερό 25 - 35cm, Θρακομακεδόνες 45 - 55cm, Κηφισιά 40 - 55cm, Χαλάνδρι 40 - 50cm, Βριλήσσια 40 - 53cm, Μελίσσια 45 - 60cm, Πεντέλη 50 - 65cm, Ιπποκράτειος Π 65cm +, Διόνυσος, ΡΕΑ, Πολιτεία 55 με 65cm

ΝΑ ΜΗΝ ΛΗΘΦΟΥΝ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΩΣ ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΙΚΑ Ή ΠΡΟΒΛΕΨΕΙ, ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΡΕΑΛΙΣΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ                 

Φιλε καλημερα! Σε βλεπω αρκετα αισιοδοξο (και καλα κανεις προφανως!) στην προσωπικη σου εκτιμηση, ωστοσο με τα σημερινα δεδομενα εχω ριξει πολυ τα στανταρ μου.. για την περιοχη μας (Χαλανδρι) με 10cm θα ημουν αρκετα ευχαριστημενος δυστυχως. Δεν θελω να εκτεθω ωστοσο γιατι τα δεδομενα αλλαζουν συνεχεια αλλα για τους πιο "κατω" χρειαζεται βελτιωση ακομα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, sakis13 είπε:

Ο μονος λογος που δεν το συνεχιζω ειναι γιατι δεχτηκα προσωπικα μηνυματα απο πραγματικα καλα καρντασια αφενος και αφετερου γιατι σεβομαι καποια μελη του φορουμ που ειναι προσωπικοι φιλοι μου..Αλλα το θεμα δεν τελειωνει εδω..Ενημερωτικα και μονο...Παμε παρακατω...Ολοψυχα καλα χιονια στα κεντροβορεια..Δε νομιζω οτι πρεπει να φοβουνται κατι..Και το εννοω..Για μας εχει δρομο ακομα αλλα παμε καλα...Οχι ξενερες..

Νικολα παμε να τον φερουμε οι δυο μας τον προσηνεμο ρε...

Φίλε μου πιστεύω κάποιοι δεν είναι παλιοί όπως εμείς είναι πιτσιρίκια και το αίμα τους βράζει. Εδώ όμως δεν είναι γήπεδο..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Trans Siberian είπε:

Τα χεις παιξει δες και ευρωπαιο, δινει πραγμα απο κυριαλη βραδυ. Που θα το χει γυρισει χωρις στρωσιμο απο το μεσημερι απο νωρις προμεσημβρινες ωρες. Ετοιμασου, ριξε αλατι στην πορτα σου, λιγοτερο απο 15 ποντο εικοσαποντο δεν πεφτει ο Βολος 

Φίλε μου έχεις δίκιο ότι δίνει χιόνι και ο Ευρωπαίος μέχρι Δευτέρα  μεσημέρι,αλλά νομίζω ότι το 15ποντο είναι πολύ αισιόδοξη εκτίμηση.....εγώ ένα 5ποντο θα έλεγα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...