Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η ΕΜΥ έβγαλε ΕΚΤΑΚΤΟ με ΚΟΚΚΙΝΗ προειδοποίηση. Συμπεριλαμβάνεται η Θράκη στον τομέα πυκνών χιονοπτώσεων την Κυριακή.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, OLYMPUS MONS είπε:

Η ΕΜΥ έβγαλε έκτακτο , νομιζω σημερινό είναι 

 

Κρατάω αυτό από την προγνωση για την Αττικη

Από τη Δευτέρα (15-02-2021) οι χιονοπτώσεις θα εξασθενήσουν στα
δυτικά και τα βόρεια, όμως θα συνεχιστούν κατά διαστήματα έντονες
στα ανατολικά ηπειρωτικά, συμπεριλαμβανομένης της Αττικής.

Έλα λεμεεεεεε!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Seventower είπε:

Βαγγέλη στους ανέμους πάνω από Θερμαϊκό πως είμαστε? 

Μεγάλε επταπυργιώτη για το προηγούμενο μήνυμα σου εύχομαι να ξερναει ο Θερμαϊκός χιόνι πάνω σας 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 minutes ago, menidi said:

Μπράβο!!! Ανύπαρκτες κακοκαιρίες σε σχέση με αυτό που πιθανώς να έρθει από Δευτέρα βράδυ και μετά. 

Άσε που έχουμε μπλέξει με τις αρχαιότητες. Τηλέμαχος, Αριάδνη, Μήδεια. 

Ρε αφήστε τις δευτεραντζες!! Βάλτε μια κακοκαιρία ΠΕΡΙΚΛΉ, Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ, ΣΩΚΡΆΤΗ, ΠΛΑΤΩΝΑ να γουστάρουμε!!! 

Έστω έναν Αχιλλέα. Αγαμέμνονα. Ένα 1ο όνομα ρε παιδί μου. 

Έχεις Οικονομόπουλο και Αργυρό στο μαγαζί σου και βάζεις πρώτο όνομα στη μαρκίζα το Χάρη Βαρθακούρη; Ε όχι!!!

 

χαχαχαχα με επνιξες "διαβολε" - TETOIA ΜΟΟD ΘΕΛΟΥΜΕ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ - - αμαν με τη μιρλα! ευγε φιλε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

25 minutes ago, tzelilis said:

εχουν κανει ενα για 3μερες ομως

α δεν το ηξερα καν φιλε! μπορει να το δει κανεις καπου ελέυθερα ή είναι επι πληρωμη?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Μεγάλε επταπυργιώτη για το προηγούμενο μήνυμα σου εύχομαι να ξερναει ο Θερμαϊκός χιόνι πάνω σας 

😊😊😊😊

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Santa snow είπε:

O τηλεμαχος στα βορειοανατολικα προαστια αφησε 10-15 ποντους και ελιωσαν τελειως σε διαστημα 3-4 ημερων ! Δεν ξερω που μενεις , αλλα εδω ηταν οτι καλυτερο μετα το 2008 με διαφορα

Για να μη το θυμάται πολύς κόσμος όμως, φαντάσου πόσο μεγάλες ήταν οι τοπικοτητες. Εδώ δεν έκανε τίποτα. Και δεν είμαι Φάληρο.,...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

το κακο και καλο δλδ ειναι οτι δεν εζησα ουτε αριαδνη ουτε τηλεμαχο στν αθηνα...δεν εχω ιδεα τι εκανε εδω κοντα στον υμμητο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, menidi said:

Για να μη το θυμάται πολύς κόσμος όμως, φαντάσου πόσο μεγάλες ήταν οι τοπικοτητες. Εδώ δεν έκανε τίποτα. Και δεν είμαι Φάληρο.,...

Ελα βαρεθηκαμε με τις πετσες και συνεχεια χαμηλωνουμε τον πηχη...Λες και εχουμε απαιτηση να θαβομαστε καθε χρονο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 minutes ago, zaraskos said:

Η ΕΜΥ έβγαλε ΕΚΤΑΚΤΟ με ΚΟΚΚΙΝΗ προειδοποίηση. Συμπεριλαμβάνεται η Θράκη στον τομέα πυκνών χιονοπτώσεων την Κυριακή.

Αρχικα το εβγαλε με κιτρινο....αλλαξε γνωμη χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, south coast είπε:

Ζηταμε επισημα απο την διοικηση ...να αναλαβει ψυχολογος του forum ο θανασης @menidi

Φίλε Κώστα ο ψυχολόγος που λες, έχει αγοράσει ήδη χαπακι βαλεριάνα για απόψε το βράδυ. Αν μάλιστα τα 12αρια πάνε ανατολικα, προβλέπω xanax για 1η φορά στη ζωή μου 😂 

Δεν την παλεύω καθόλου λέμε!! Διαβάζω Ιστορία τον μικρό για την επιστροφή του Οδυσσέα από την Τροία και πέφτω πάνω  στον Τηλέμαχο!!! Και τραβάω τα μαλλιά μου!!! 

Μετά διαβάζω για τον Θησέα που ξεμπλέξει τον μίτο της Αριάδνης  για τον Μινώταυρο και σκίζω τις σελίδες!!!! 

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

H ταση παντως ειναι να παει πιο δυτικα η ολη φαση (για προσηνεμα εννοω). Τα ενσεμπλ του Παιου κανουν κουμαντο τωρα και δε ξερω γιατι κατεβαζετε πλερεζες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, menidi said:

Φίλε Κώστα ο ψυχολόγος που λες, έχει αγοράσει ήδη χαπακι βαλεριάνα για απόψε το βράδυ. Αν μάλιστα τα 12αρια πάνε ανατολικα, προβλέπω xanax για 1η φορά στη ζωή μου 😂 

Δεν την παλεύω καθόλου λέμε!! Διαβάζω Ιστορία τον μικρό για την επιστροφή του Οδυσσέα από την Τροία και πέφτω πάνω  στον Τηλέμαχο!!! Και τραβάω τα μαλλιά μου!!! 

Μετά διαβάζω για τον Θησέα που ξεμπλέξει τον μίτο της Αριάδνης  για τον Μινώταυρο και σκίζω τις σελίδες!!!! 

Ζω για τα σχόλια σου στο φόρουμ ψυχολόγε!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, menidi είπε:

Φίλε Κώστα ο ψυχολόγος που λες, έχει αγοράσει ήδη χαπακι βαλεριάνα για απόψε το βράδυ. Αν μάλιστα τα 12αρια πάνε ανατολικα, προβλέπω xanax για 1η φορά στη ζωή μου 😂 

Δεν την παλεύω καθόλου λέμε!! Διαβάζω Ιστορία τον μικρό για την επιστροφή του Οδυσσέα από την Τροία και πέφτω πάνω  στον Τηλέμαχο!!! Και τραβάω τα μαλλιά μου!!! 

Μετά διαβάζω για τον Θησέα που ξεμπλέξει τον μίτο της Αριάδνης  για τον Μινώταυρο και σκίζω τις σελίδες!!!! 

Νταξει έκλαψα. Το εκανα εικονα ανετα χαχαχαχαχαχα . Θα σιχαθουμε τη μυθολογία

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

44 minutes ago, weatherforattica said:

Λοιπόν τρελή αύξηση χιονιού για την Αττική στο windy από όλα τα μοντέλα...

Ευρωπαϊκό από 4.9 για Αθήνα σε 10!!!

Τζιφος από 24 σε 33

ΥΓ Σουζη στον Σκάι πριν λίγο είπε και εκείνη για χιονοστρωσεις όχι σε ΒΠ αλλά σε όλο σχεδόν το λεκανοπέδιο

Αν είπε αυτό η Σουζη πάω να νοικιάσω από την AVIS μια μπουλντόζα και ένα Hammer για τις μετακινήσεις μου. 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

και για να τη σπάσω σε όλα τα μοντελα θα το πω 45 ποντοι χιονι το μεσημερι της δευτερας θα εχει μασει η βολάρα ρε. θα γ....ει ρε! αχαχαχαχα! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, snowjohn είπε:

το κακο και καλο δλδ ειναι οτι δεν εζησα ουτε αριαδνη ουτε τηλεμαχο στν αθηνα...δεν εχω ιδεα τι εκανε εδω κοντα στον υμμητο

Έστρωσε σε δρόμους Ηλιουπολη  και στις 2 κακοκαιρίες, πάνω κάτω περίπου το ίδιο, ισως λίγο περισσότερο στην Αριάδνη  

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κουραστηκα με τους τηλε μετεο προγνωστες που κανουν προβλεψεις εκ του ασφαλους..

Σουζυ / καλλιανο / αρνιακο / σακη και λοιποι συγγενεις σας θελω να δειτε κατι που δεν βλεπουμε εμεις και οχι κατι το οποιο βλεπει και ο ποιο ασχετος ερασιτεχνης...

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, stathis2b είπε:

Έστρωσε σε δρόμους Ηλιουπολη  και στις 2 κακοκαιρίες, πάνω κάτω περίπου το ίδιο, ισως λίγο περισσότερο στην Αριάδνη  

Ο Τηλέμαχος αηδια ηταν. Το στρωσιμο πολυ οριακο και ελιωσε αμεσως και στα αστυνομικά οου εκοβα βολτες.

Μακρυα μας... Θελω κάτι να μεινει λιγες μερες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, menidi είπε:

Φίλε Κώστα ο ψυχολόγος που λες, έχει αγοράσει ήδη χαπακι βαλεριάνα για απόψε το βράδυ. Αν μάλιστα τα 12αρια πάνε ανατολικα, προβλέπω xanax για 1η φορά στη ζωή μου 😂 

Δεν την παλεύω καθόλου λέμε!! Διαβάζω Ιστορία τον μικρό για την επιστροφή του Οδυσσέα από την Τροία και πέφτω πάνω  στον Τηλέμαχο!!! Και τραβάω τα μαλλιά μου!!! 

Μετά διαβάζω για τον Θησέα που ξεμπλέξει τον μίτο της Αριάδνης  για τον Μινώταυρο και σκίζω τις σελίδες!!!! 

Όταν φτάσεις στον Ιάσονα και την αργοναυτική εκστρατεία σταματά μην την διαβάσεις το καλό που σου θέλω 😄😄😄😄

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...