Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

18 minutes ago, dimitris27 said:

Μακράν οι πιο ευνοϊκή ημέρες πεδινές περιοχές τις επερχόμενης Μένης κακοκαιρίας είναι αυτές τις δυικης Θεσσαλίας!! Καρδιτσθωτες και Τρικαλινοί βγάλτε φτυάρια!Μετά ακριβώς πάνε η Κατερίνη η Λάρισα η Λαμία και η Σαλόνικα!

ΓΙΑΝΝΗ;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Boliotis είπε:

Δεν είμαι σίογουρος οτι ο βόλος θα μείνει στο μεγαλυτερο μερος απ΄εξω παρόλο τον χιονοδιώχτη ΒΑ για τη πόλη. Είναι πολύ δυσκολοπροβλέψιμη κακοκαιρία η επερχόμενη 

Απλά ο Βόλος θα παίξει μπάλα Κυριακή απόγευμα και μετά ...πιο πριν δεν πιστεύω να στρώσει κάτι ..οπότε τις ποσότητες των άλλων λίγο δύσκολο να δει...παρόλα αυτά δεν θυμάμαι κάποιον κεντεοβορειο χιόνια να τον αφήνει με λιγότερο από 10 εκ......ιδωμεν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Gary είπε:

Παρντον είναι η χιονοστερηση

Χαχαχχα πλακα σε κάνω φυσικά 

....Εκεί θα ριξει πολυ χιόνι σχετικά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις είδα ότι το ο Γέρμανος κρατάει τις πρωινες βελτιώσεις σε θερμοκρασίες του κ μάλιστα αν είδα καλά πετάει κ ένα χαμηλό στη Συρτή....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρε σεις, σε λιγο θα ξεκινησουν να πεφτουν νιφαδες και σεις ακομη ενα ενα τα χιλιοστα κοιτατε! Λες και θα πεσουν ακριβως οπως τα δινουν. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, theodors3 είπε:

ετσι κ για το κερασακι αυξησε εκ νεου υετο γιαννιτσα φτασαμε 22μμ απο το 6αρι του ευρωπαικου!

απο ποσα?!!!...να βαλω καμια 5-6 εξτρα και σε μενα ...χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Madsnow είπε:

@notios_polos @tzelilis
Από αεροδρόμιο Μακεδονία. Στο τέλος βγάζει και heavy snow

7F17AAB0-4F06-42DB-A91B-0F9194CBC001.jpeg

αυτο ποτε να μην μπορω να το καταλαβω...μεχρι ποτε δειχνει?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

αυτο ποτε να μην μπορω να το καταλαβω...μεχρι ποτε δειχνει?

Βαγγέλη έχει ώρα..Μεταξύ 9 και 12 το πρωί δίνει πιθανότητα για heavy snow με ορατοτητα 1000μ..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με έβαλε στην πρίζα ο Κοσσοβάρος !Υετός και χιονοκάλυψη μέχρι την Δευτέρα 8 το πρωί .  Το 300αρι δύσκολα θα το γλιτώσω.

SmartSelect_20210212-150255_Samsung Internet.jpg

SmartSelect_20210212-150541_Samsung Internet.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Pupazzo di Neve είπε:

Βαγγέλη έχει ώρα..Μεταξύ 9 και 12 το πρωί δίνει πιθανότητα για heavy snow με ορατοτητα 1000μ..

α για σαββατο..ε ναι αφου απο το πρωι θα εχει χιονι μετα θα εξασθενησει και μετα θ αρχισει το κυριως παρτυ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, oldboy332 είπε:

Με έβαλε στην πρίζα ο Κοσσοβάρος !Υετός και χιονοκάλυψη μέχρι την Δευτέρα 8 το πρωί .  Το 300αρι δύσκολα θα το γλιτώσω.

SmartSelect_20210212-150255_Samsung Internet.jpg

SmartSelect_20210212-150541_Samsung Internet.jpg

ωχ ωχ ωχ...βλεπω τον μιχαηλ στον χαρτη και παω στοιχημα οτι τα γιαννενα εχουν θαφτει...χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Galanto εισαι τυχερος! Εμεις εδω στην Παραμυθια μπορει να μην χαρουμε χιονοστρωση! Τουλαχιστον να δουμε φωτο και βιντεο απο σας που θα σας το δωσει!!! Να χαρουμε με την χαρα σας! Ξερεις πιο τραγουδι ταιριαζει φιλε (αν μου επιτρεπεις)?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Γιάννης μασ είπε:

Απλά ο Βόλος θα παίξει μπάλα Κυριακή απόγευμα και μετά ...πιο πριν δεν πιστεύω να στρώσει κάτι ..οπότε τις ποσότητες των άλλων λίγο δύσκολο να δει...παρόλα αυτά δεν θυμάμαι κάποιον κεντεοβορειο χιόνια να τον αφήνει με λιγότερο από 10 εκ......ιδωμεν

Ανεβηκαν οι προσδοκιες δηλαδη σε σχεση με προχθες και χθες? γιατι λέγαμε θα ήμαστε τυχεροι με πέτσα. Τωρα πάμε απο 10 και πάνω?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

α για σαββατο..ε ναι αφου απο το πρωι θα εχει χιονι μετα θα εξασθενησει και μετα θ αρχισει το κυριως παρτυ

Ναι επειδή είναι 24 ωρη η προβλέψει..Στην ουσία δίνει (ασθενη προς μέτρια ) χιονόπτωση από τις 2 το βράδυ μέχρι τις 6 το πρωί και 6-8 μέτρια και όπως είπα 9-12 heavy.. 

Επεξεργάστηκε από Pupazzo di Neve
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

αυτο ποτε να μην μπορω να το καταλαβω...μεχρι ποτε δειχνει?

Σου λέει ημερομηνία και ώρα από πχ 13 ώρα πχ 0600 έως 13 0800 ανά δίωρο σου λέει πόσα σύννεφα σε ποιο ύψος κτλ. 

 

5 λεπτά πριν, Μεσσαπός είπε:

Που εξαφανιστήκατε οι Χαλκιδείς κ Ευβοείς;;;;

Τι παίζει παραθαλάσσια κεντρικής Εύβοιας;

Περνούν προμήθειες 😁😁😁😁

Επεξεργάστηκε από Seventower
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Boliotis είπε:

Ανεβηκαν οι προσδοκιες δηλαδη σε σχεση με προχθες και χθες? γιατι λέγαμε θα ήμαστε τυχεροι με πέτσα. Τωρα πάμε απο 10 και πάνω?

Στατιστικα το είπα αυτό...εγώ με αυτά που βλέπω περιμένω από απλή χιονοπτώση μέχρι και 15 εκ...δηλαδή με βρίσκεις συμφωνο στο ότι είναι απρόβλεπτη η κατάσταση για τον βολο, ο Σταύρος λέει πιστεύει 5-10 εκατοστά στην πολη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

ωχ ωχ ωχ...βλεπω τον μιχαηλ στον χαρτη και παω στοιχημα οτι τα γιαννενα εχουν θαφτει...χαχαχαχα

Xaxaxaxxax . Κάποιος Ελβετός παρακολουθεί το forum και τις κινήσεις του .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

43 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ελα ρε κοντοχωριανε.Καλωσορισες.Απο Κολάκα η μανα μου.Καλα θα πατε,το βραδυ αργα θα βγαλω εκτιμηση και για εκει.

Αν εμείς τα πάμε καλά τότε η Κολακα θα θέλει..ανύψωση κτηρίων..! Να είμαστε καλά να το χαρούμε! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Γιάννης μασ είπε:

Στατιστικα το είπα αυτό...εγώ με αυτά που βλέπω περιμένω από απλή χιονοπτώση μέχρι και 15 εκ...δηλαδή με βρίσκεις συμφωνο στο ότι είναι απρόβλεπτη η κατάσταση για τον βολο, ο Σταύρος λέει πιστεύει 5-10 εκατοστά στην πολη

με 10 ποντους με τη φολα που εχουμε φαει όλο το προηγουμενο χειμώνα θα ειμαι μια χαρα. δεν έχει μόνο προσήνεμη συνιστωσα αυτη η κακοκαιρία για να την ξεγραφαμε λόγω βορειοανατολικου. Δεν είναι βεβαια αυτες οι διατάξεις που θέλουμε αλλά οχι και οι χειροτερες. Θα παιξουμε εδω απο το 0 και μουφα έως και το 10-15ποντο. Αποψη μου είναι οτι θα είναι καπου στη μέση απο κυριακή απογευμα η βράδυ έως και αργά πρωι δευτέρας.  

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

45 λεπτά πριν, dimitris27 είπε:

Μακράν οι πιο ευνοϊκή ημέρες πεδινές περιοχές τις επερχόμενης Μένης κακοκαιρίας είναι αυτές τις δυικης Θεσσαλίας!! Καρδιτσθωτες και Τρικαλινοί βγάλτε φτυάρια!Μετά ακριβώς πάνε η Κατερίνη η Λάρισα η Λαμία και η Σαλόνικα!

Πάντα. Είναι υπερδυνάμεις Καρδίτσα Τρίκαλα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Boliotis είπε:

με 10 ποντους με τη φολα που εχουμε φαει όλο το προηγουμενο χειμώνα θα ειμαι μια χαρα. δεν έχει μόνο προσήνεμη συνιστωσα αυτη η κακοκαιρία για να την ξεγραφαμε λόγω βορειοανατολικου. Δεν είναι βεβαια αυτες οι διατάξεις που θέλουμε αλλά οχι και οι χειροτερες. Θα παιξουμε εδω απο το 0 και μουφα έως και το 10-15ποντο. Αποψη μου είναι οτι θα είναι καπου στη μέση απο κυριακή απογευμα η βράδυ έως και αργά πρωι δευτέρας.  

Ευελπιστώ να μην φάμε μουφα γιατί εγώ θα κατέβω Βόλο τελικά 😂 και αν βλέπω χιονισμένα τα Γιάννενα ενώ Βόλο έχει μουφα θα με πιάσει κατάθλιψη 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...