Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα παίδες σε ολους με χιονοαναφορες από όλες τις περιοχές. Να δινετε καμία ενημέρωση για το now cast πως πάμε σε σύγκριση με μοντέλα, κίνηση χαμηλού κτλ για να μαθαίνουμε και εμείς.καλή συνέχεια 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λίγο καλύτερα τα πράγματα για τους ανατολικους 

Δε χάνεται πλέον παιδιά.....Το μόνο που κυνηγάμε τώρα είναι το ραντεβού με την ιστορία..  

 

 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Λίγο καλύτερα τα πράγματα για τους ανατολικους 

Δε χάνεται πλέον παιδιά.....Το μόνο που κυνηγάμε τώρα είναι το ραντεβού με την ιστορία..  

 

 

 

 

Τα μάτια μας σε Τζεμ ( και ανσαμπλς του ) και στον Κινέζο.. Α και ναύτης. Το Τζεμ τρέχει σενάριο που αν βγει η κακοκαιρία παίρνει μίνι ιστορικες διαστάσεις. Την καλημερα μου συνπροσήνεμε φίλε μου 

 

gem-0-84.png

navgem-0-78.png

Επεξεργάστηκε από nikolas 2365
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Τα μάτια μας σε Τζεμ ( και ανσαμπλς του ) και στον Κινέζο.. Α και ναύτης. Το Τζεμ τρέχει σενάριο που αν βγει η κακοκαιρία παίρνει μίνι ιστορικες διαστάσεις. Την καλημερα μου συνπροσήνεμε φίλε μου 

 

gem-0-84.png

navgem-0-78.png

Σωστος Νικόλα !!!!

Πάμε δυνατά να πάρουμε το καλύτερο σενάριο.....λίγες ώρες μεινανε πλέον.....η Κυριακή βράδυ είναι πλέον κοντα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο Ευρωπαίος δίνει Τετάρτη χαμηλό στη Ρόδο με -9 στα 850 ή κάνω λάθος: 

865905C6-3428-4A5E-971C-996F4217C1B7.png

1CBFCE3C-E980-451A-95E3-0CE8FA982D62.png

Επεξεργάστηκε από stathis2b
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 ώρες πριν, South Athens είπε:

Δε ξέρω τι γνωρίζουν ποιοί, αυτό που γνωρίζω εγώ όμως είναι οτι η Σούζη μαμάει κ δέρνει στην ακρίβεια της στις προγνώσεις. Η εμπειρία της την έχει μεστώσει τόσο που πιάνει από χιλιόμετρο λεπτομέρειες. 

Στην επερχομενη διαταραχη παντως δεν ισχυει αυτο , καθε μερα αλλα λεει . Πολυ απλα γιατι βλεπει οτι και εμεις ...

Δεν μπορει το παραπανω ...

Αυτη ειναι η διαφορα με ζιακο 😉

Και αυτο κανει την διαφορα !

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, stathis2b είπε:

Ο Ευρωπαίος δίνει Τετάρτη χαμηλό στη Ρόδο με -9 στα 850 ή κάνω λάθος: 

865905C6-3428-4A5E-971C-996F4217C1B7.png

1CBFCE3C-E980-451A-95E3-0CE8FA982D62.png

Δεν ειναι ροδος εκει αλλα πολυ νοτιοανατολικοτερα δυστυχως σχεδον καστελοριζο ..

Αυτα τα 100km κανουν την διαφορα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, Gary said:

Επιτέλους άρχισε αραιή νιφαδοπτωση

Μπραβο ρε Γκαρυ...Κανονισε να σου στρωσει και να εισαι εδω μεσα να γραφεις ε;;;;Να βγεις εξω και να μας στειλεις φωτογραφιες

Επεξεργάστηκε από vasilis78
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, vasilis78 είπε:

Μπραβο ρε Γκαρυ...Κανονισε να σου στρωσει και να εισαι εδω μεσα να γραφεις ε;;;;Να βγεις εξω και να μας στειλεις φωτογραφιες

Εννοείται αδερφε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ξέρω ότι κανονικά πάει στις αναφορές αλλά είναι σημαντικό,μια που κ ένας βαθμός ίσως παίξει τεράστιο ρόλο σε αυτά που περιμένουμε.

Στην Σκιάθο αυτή τη στιγμή όλα τα μοντέλα δίνουν -3 στα 850,κ έξω είναι ήδη 5.5c και σε συνεχή πτώση.αν το πάει έτσι και με -8 -8,5 θα έχουμε χιονοθερμοκρασιες,κ αυτό ισχύει και για τα προσυνεμα πιο κάτω από εμένα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 hour ago, snow_attica said:

 Τι ελαφρώς χειρότερα καλέ; εδώ είχαμε πανηγύρια για την σαφέστατη βελτίωση. Καλημέρα και καλό ΣΚ να έχουμε

Μετεόγραμμα παίου για Αθήνα... για πανηγύρια δεν το λες... πάμε στο νοουκαστ πλέον...

https://meteologix.com/gr/forecast/264371-athens/meteogram/euro

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εν αναμονη της αρχης αν μπορουμε να πουμε οτι υπαρχει μια καποια διαφορα στο χαμηλο ,που κουβαλαει την μηδεια στην πλατη του, νομιζω ι οτι ειναι μετατοπισμενο καποια χιλιομετρα πιο β.δυτικα βαση συγκρισιμων ωρων μοντελων και μετεοσεντρε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Kαλημέρα παιδιά. Συγχαρητήρια για τη δουλειά που κάνετε εδώ μέσα. Σας παρακολουθώ καιρό. Θεσσαλονικη συμφωνα με την web camera στην Αριστοτέλους ξεκίνησε ελαφριά νιφαδόπτωση... εμεις απο κει βλεπουμε είμαστε μακριά...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...