Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, gakhun είπε:

Μα δεν το έγραψα προσωπικά για κάποιον, άλλωστε έγραψα ότι μία χαρά διάλογος γίνεται.  Για να προλάβω καταστάσεις το έγραψα. Για αυτό αναφέρθηκα σε ατυχής διατύπωση. 😁 

Παιδια νομιζω πρεπει να σταματησετε το σχολιασμο χαχαχαχ εχετε ακομα δρομο μεχρι το πρωι απολαυστε το

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Παιδια νομιζω πρεπει να σταματησετε το σχολιασμο χαχαχαχ εχετε ακομα δρομο μεχρι το πρωι απολαυστε το

Και κοιμηθείτε μετά κάνα 5μερο θα πρόσθετα εγώ να παίξουμε μπαλλιτσα γιατί ως γνωστών...στην αναμπουμπουλα ο λύκος χερεται...χαχαχα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

Και κοιμηθείτε μετά κάνα 5μερο θα πρόσθετα εγώ να παίξουμε μπαλλιτσα γιατί ως γνωστών...στην αναμπουμπουλα ο λύκος χερεται...χαχαχα...

Χαχα σωστο και αυτο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

Και κοιμηθείτε μετά κάνα 5μερο θα πρόσθετα εγώ να παίξουμε μπαλλιτσα γιατί ως γνωστών...στην αναμπουμπουλα ο λύκος χερεται...χαχαχα...

Βαγγελη βαλε 'στοχους''......στοχοποιησε για το που βαδιζουμε[δηλ.το επομενο ''σημαδι'']......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 minutes ago, k _ SABBAK said:

Βρε αχαριστε θέλεις κ άλλο??? 😂🤣🤣🤣🤣Εμείς με 12 πονταλακια τη βγάλαμε.. Λυπήσου μας.. 

😂😂😂 Κι αν κάτσει πανελλαδικός Κωστακο? 😍

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, BrainA είπε:

😂😂😂 Κι αν κάτσει πανελλαδικός Κωστακο? 😍

Παρε να χεις https://weathergroup.gr/2021/02/16/σχηματική-απεικόνιση-της-πορείας-των-2/

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, menidi είπε:

Αν παρουσιάζεις φωτογραφίες , ο άλλος μπορεί άνετα να καταλάβει περι τινος πρόκειται. Δλδ αν ένας κάδος  απορριμάτων ή ένα αυτοκίνητο είναι φισκα στο χιόνι, χρειάζεται χάρακας? Οσο για τα ανεμοσούρια η σε χορτάρια που απο κάτω έχουν κενό, όλοι καταλαβαίνουμε περι τίνος πρόκειται. 

 

Πλάκα κάνεις? Θες να κάνουμε ένα πείραμα με μια φωτογραφία και να κάνεις ο καθένας εκτίμηση  εκατοστών να δεις διαφορές?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

25 λεπτά πριν, BrainA είπε:

😂😂😂 Κι αν κάτσει πανελλαδικός Κωστακο? 😍

Χαχαχα back 2 back λες... Λοιπόν κερδαγαμε αλλά βάλατε buzzer beater.. Χαλάλι σας το χάρηκα πάντως.. Μπράβο σας!!!!!!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

και να μην το ξεχάσω κάτι μεσοπροθεσμα και τέτοια που μας είχαν τρελλάνει στο βαθύ κόκκινο απολύονται όλα!...εκεί νομίζω ότι στέλνουν τους τεμπέληδες κάθε μετεωρολογικού κέντρου...!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, BrainA είπε:

😂😂😂 Κι αν κάτσει πανελλαδικός Κωστακο? 😍

Πανελλαδικος θα κατσει με καταληξη προσηνεμα..τα μισα θα ριξει στην αττικη.. 5ποντο συνταγμα..κεντροβορεια γανουδα μαλλον..😁

Βλεπε ζιακο για συνταγμα..το 92 μεσα φλεβαρη και 2-3 βδομαδες μετα καπακι μικροτερη

Επεξεργάστηκε από Tolisk20
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 ώρες πριν, bardaris είπε:

κάποια στιγμή θα επικρατήσει η λογική και θα πλυμηρήσουμε την πεδιάδα του αξιού όπως και τις λίμνες λαγκαδά...και τέλος το πρόβλημα υετού.Από τους κατοίκους των εν λόγω περιοχών θα ζητήσουμε εγγράφως συγνώμη.

Εγώ έχω καλύτερη ιδέα μάγκες μου. Κάνουμε μια τεράστια τεχνητή λίμνη ολα τα Σκόπια και τσουπ λύθηκε το πρόβλημα με τον υετο από τα βόρεια μας. Εκεί να δεις technical lake effect😉😉😉😉🤭🤭🤭🤭

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 ώρες πριν, Παίονας είπε:

τι να σου κανει η πεδιαδα του αξιου . φαντασου τα σκοπια να ειναι μια μεγαλη λιμνη κ ονειρεψου τι θα γινετε κ. μακε. οποτε φυσαει βαρδαρης

Ώπα συντοπίτη τώρα είδα το μήνυμα σου. Μ'αρεσει που σκέφτεσαι σαν εμένα😆😆😆

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 ώρες πριν, notios_polos είπε:

μπαφαλο το κιλκις!!!χαχαχα...θα τρωμε κι εμεις ομως 

Βαγγέλη σε τέτοια περίπτωση θα τρώγαμε απίστευτο χιόνι όλοι μας στην Κ.Μακεδονια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 ώρες πριν, Seventower είπε:

Βουλωνουμε τον άξιο κοντά στα σύνορα και έτοιμη η λίμνη μέσα είμαι εγώ 😋😋😋

Τον βουλωνουμε, σκάβουμε και όλα τα Σκόπια με γκασμα άμα λάχει καμιά 20 μέτρα βάθος και είμαστε καλά. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επειδή δεν υπάρχουν παντού επίπεδες μεγαλες επιφανειες δεν είναι δυνατόν να μετρηθεί σωστά μια χιονόστρωση,  εγώ που είμαι από πεδιάδα και χωρίς ανέμους  συνήθως μπορώ και το κάνω πάντα με μέτρηση όπως και στο Ξηρολιβαδο που τοποθέτησα, αν και μπροστά στο σπίτι  ίσως κόβει , το μετρητή αριθμημένο για να μην παραμειθιαζω το κόσμο. 

Βέροια στα 37cm και Ξηρολιβαδο στα 1227μ 50cm.

Για Σελι ο άλλος έγραψε 70cm , υπερβολή, άλλος από Ξηρολιβαδο έγραψε 60cm.

Αλλά συνήθως η υπερβολή είναι στο αίμα μας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, bouasss είπε:

Τον βουλωνουμε, σκάβουμε και όλα τα Σκόπια με γκασμα άμα λάχει καμιά 20 μέτρα βάθος και είμαστε καλά. 

Πόσες φορές το χω σκεφτεί αν είχαμε λίμνες από πάνω τι χιόνια θα τρώγαμε κάθε χρόνο δεν φαντάζεσαι...μια επέκταση της λίμνης Δοιράνης πιστεύω πάλι θα βολέψει 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, giannis_salonica είπε:

Πόσες φορές το χω σκεφτεί αν είχαμε λίμνες από πάνω τι χιόνια θα τρώγαμε κάθε χρόνο δεν φαντάζεσαι...μια επέκταση της λίμνης Δοιράνης πιστεύω πάλι θα βολέψει 😂

Επέκταση της λίμνης Δοϊράνης προς τον Βορρά φυσικά εκεί που είναι τα Σκόπια μην ξεχνιόμαστε.🤣Όλοι οι δρόμοι εκεί οδηγούν. Μαζεύουμε όλο το forum και ξεκινάμε σκάψιμο.😈😈😈

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πω πω τώρα με ανάψατε φωτιές...λίμνη Δοιράνης να ξεκινάει από Γεύγελη να ενώνεται με λίμνη Κερκίνη και απλά να θέλουμε μια κατάβαση αυλώνα...χωρίς άγχος που θα προσγειωθεί δυτικά-Αιγαίο απλά μια κατάβαση και δώστου blizzard κάθε χρόνο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, giannis_salonica είπε:

πω πω τώρα με ανάψατε φωτιές...λίμνη Δοιράνης να ξεκινάει από Γεύγελη να ενώνεται με λίμνη Κερκίνη και απλά να θέλουμε μια κατάβαση αυλώνα...χωρίς άγχος που θα προσγειωθεί δυτικά-Αιγαίο απλά μια κατάβαση και δώστου blizzard κάθε χρόνο

Φαντάσου σκοπιά κ Βουλγαρία προέκταση της μαύρης θάλασσας.. Εκεί να δεις γλέντια.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, k _ SABBAK είπε:

Φαντάσου σκοπιά κ Βουλγαρία προέκταση της μαύρης θάλασσας.. Εκεί να δεις γλέντια.. 

οχι με τη θαλασσα γιατι μπορει να ειχε και βιαια καιρικα φαινομενα με καταιγιδες και υδροστροβιλους κλπ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 ώρες πριν, giannis_salonica είπε:

πω πω τώρα με ανάψατε φωτιές...λίμνη Δοιράνης να ξεκινάει από Γεύγελη να ενώνεται με λίμνη Κερκίνη και απλά να θέλουμε μια κατάβαση αυλώνα...χωρίς άγχος που θα προσγειωθεί δυτικά-Αιγαίο απλά μια κατάβαση και δώστου blizzard κάθε χρόνο

Παιδια ειναι οπως ευχομαι εγω να μην υπηρχε ο κισσαβος για να χιονιζομαι και με βα χαχαχα τον γκρεμιζουμε και αυτον ολοι μαζι χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, ICELARISSA είπε:

Παιδια ειναι οπως ευχομαι εγω να μην υπηρχε ο κισσαβος για να χιονιζομαι και με βα χαχαχα τον γκρεμιζουμε και αυτον ολοι μαζι χαχαχα

 

8 ώρες πριν, k _ SABBAK είπε:

Φαντάσου σκοπιά κ Βουλγαρία προέκταση της μαύρης θάλασσας.. Εκεί να δεις γλέντια.. 

Τα "μόνος στο σπίτι " θα γυριζόταν στον Εύοσμο!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...