Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ολο δικο σας παιδια...με τις ευχες μου..χαχα

Π εισαι απιστε?χαχα εγινε της ποπης τελικα στα λεγα...εγω προσωπικα δν το θελω στο χαριζω και αυτο ...χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, sakis13 είπε:

Παμε σαν αλλοτε..Με τετοιο κομαντο που επιστρατευσα,κλειδωστε απο τωρα...Ας το δουν οσοι απο την Μηδεια αισθανθηκαν αδικημενοι..Εγω μπορουσα και καλυτερα αλλα εν τελει μια χαρα..Οποτε υπαρχουν καποιοι που σιγουρα το θελουν περισσοτερο και τους το ευχομαι ολοψυχα!!!

Παμε Ραμπο μου...

160793_b.jpg

Έτσι ακριβώς Σακαρε. Για εμάς εδώ ήταν μια αδιάφορη κακοκαιρία που κούτσα στραβά μια τουλάχιστον φορά το χρόνο θα την δούμε. Θέλω αυτό που έκανε στην Αττική γιατί νιώθω αδικημένος. 🤪🤪🤪

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 ώρες πριν, freeze είπε:

Ένα ωραίο άρθρο του εθνικού αστεροσκοπείου για το βάρος του χιονιού ...

https://www.meteo.gr/article_view.cfm?entryID=1647

Μιας και είχαμε την κουβέντα στα προηγούμενα ποστ 

συγκεντρωση αερολυματων...... μαλιστα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άντε να χιονίσει στην Ήπειρο καλά χαμηλά επιτέλους. Να έχεις ολοκληρο τον χειμώνα 700 χιλιοστά σε βροχή και τα 3 να είναι χιόνι είναι τραγικό. Ελπίζω να μην ξαναπεσουμε κάτω από το 0 στην Λάρισα. Στα Γιάννενα πρέπει να γίνει και ας μην είμαι εκεί. 2 χρόνια χωρίς καλό χιόνι  στα 500 μέτρα είναι πολλα. 

Και καλό εννοώ τουλάχιστον αυτό που έριξε στην Λάρισα...

Η πιο όμορφη πόλη του κόσμου πρέπει να ντυθεί στα λευκά άμεσα! 

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Άντε να χιονίσει στην Ήπειρο καλά χαμηλά επιτέλους. Να έχεις 700 χιλιοστά σε βροχή και τα 3 να είναι χιόνι είναι τραγικό. Ελπίζω να μην ξαναπεσουμε κάτω από το 0 στην Λάρισα. Στα Γιάννενα πρέπει να γίνει και ας μην είναι εκεί. 2 χρόνια χωρίς καλό χιόνι είναι πολλα. 

Εγω ελπιζω να ξαναπεσουμε χαχαχχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Παίονας είπε:

συγκεντρωση αερολυματων...... μαλιστα

Δεν ξέρω αν είναι φεικ δεν το πολύ έψαξα  αλλά κάπου διάβασα ότι εργοστάσιο στην Γαλλία αν δεν απατομαι προκάλεσε σε μικρή ακτίνα χιονόστρωση 20εκ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Εγω ελπιζω να ξαναπεσουμε χαχαχχα

Είδαμε 2 φορές χιόνι στην Λάρισα φέτος Κώστα. Δεν σου φτάνει? Οκ δεν είχαμε ιστορικό, αλλά το είδαμε καλά, σε αντίθεση με την περσινή αηδία. Αλλά μην τρελαθουμε, αν υπάρχει μια περιοχή που αδικήθηκε είναι η Ήπειρος.γιατι ακόμα και η δυτική Πελοπόννησος είδε χιόνια χαμηλά στην ενδιάμεση ψυχρή εισβολή. Τρελαίνομαι που μετά από όλα αυτά καταφέραμε και να μείναμε εκεί από έξω 😭

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Είδαμε 2 φορές χιόνι στην Λάρισα φέτος Κώστα. Δεν σου φτάνει? Οκ δεν είχαμε ιστορικό, αλλά το είδαμε καλά, σε αντίθεση με την περσινή αηδία. Αλλά μην τρελαθουμε, αν υπάρχει μια περιοχή που αδικήθηκε είναι η Ήπειρος.γιατι ακόμα και η δυτική Πελοπόννησος είδε χιόνια χαμηλά στην ενδιάμεση ψυχρή εισβολή. Τρελαίνομαι που μετά από όλα αυτά καταφέραμε και να μείναμε εκεί από έξω 😭

Ποτε δεν μου φτανει χαχα οπως και το να χιονισει γιαννενα καλα δεν αποκλειει το γεγονος να χιονισει εδω...αν μιλας για καθαρα γιαννωτικο χιονια οκ αλλα νομιζω φετος δεν τον βλεπω να βγαινει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, bouasss είπε:

Έτσι ακριβώς Σακαρε. Για εμάς εδώ ήταν μια αδιάφορη κακοκαιρία που κούτσα στραβά μια τουλάχιστον φορά το χρόνο θα την δούμε. Θέλω αυτό που έκανε στην Αττική γιατί νιώθω αδικημένος. 🤪🤪🤪

 

 

 

Επεξεργάστηκε από thesprotos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Παίονας είπε:

Μου αρεσει παντως που δεν εισαι σιγουρος να το ξερεις

Δν ειμαι σιγουρος για πεδινο χιονι ψυχρη εισβολη η ιταλια η εμεις η και οι δυο μαζι θεωρω οτι θα εχουμε με πιθανοτητες πανω 70%

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, thesprotos είπε:

Χαλί το ευρωπαϊκό.... Μας πλάκωσε ο αντικυκλωνας😊😊

Θεωρώ πως είναι το καλύτερο από τα 12αρια, μετα θα είχε Αυλώνα σε πολύ καλύτερη θέση από τον τζιφο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, sakis13 είπε:

Παμε σαν αλλοτε..Με τετοιο κομαντο που επιστρατευσα,κλειδωστε απο τωρα...Ας το δουν οσοι απο την Μηδεια αισθανθηκαν αδικημενοι..Εγω μπορουσα και καλυτερα αλλα εν τελει μια χαρα..Οποτε υπαρχουν καποιοι που σιγουρα το θελουν περισσοτερο και τους το ευχομαι ολοψυχα!!!

Παμε Ραμπο μου...

160793_b.jpg

Φερτον τον φουστη τον άνδρα Ήπειρο μπας και χιονιστουμε😝😝😝

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Δν ειμαι σιγουρος για πεδινο χιονι ψυχρη εισβολη η ιταλια η εμεις η και οι δυο μαζι θεωρω οτι θα εχουμε με πιθανοτητες πανω 70%

εαν εχουμε ψυχρη εισβολη δεν θα εχουμε πεδινο χιονι β. ελλαδα?  αλλα οπως σου ειπα μου αρεσει που δεν εισαι σιγουρος χωρις παρεξηγηση χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Παίονας είπε:

εαν εχουμε ψυχρη εισβολη δεν θα εχουμε πεδινο χιονι β. ελλαδα?  αλλα οπως σου ειπα μου αρεσει που δεν εισαι σιγουρος χωρις παρεξηγηση χαχα

Ε οχι δν ειναι απαραιτητο να εχεις χιονι με ψυχρη εισβολη....ε τι να παρεξηγηθω ρε συ ...χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λαρισαίε δεν ξέρω αν το κατάλαβες, αλλα έχεις μετατραπεί σε ιερό τοτεμ για εμάς εδώ μέσα! 

Αν και εγώ υποψιάζομαι ποιο είναι το μυστικό της επιτυχίας σου. Ο ΚΙΝΕΖΟΣ!

Αυτόν βλέπεις. (για να μη γράψω ΑΥΤΟΝ και παρεξηγηθώ απο θρησκευτικής αποψεως). Γιατί για εμένα ο ΚΙΝΕΖΟΣ είναι πλέον θρησκεία 🤣

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, sakis13 είπε:

Βρε αυτο γραφω..Εγω το ζησα...Εσπασε η 13ετια..Ας παρουν σειρα αλλοι φιλοι...Αλιμονο...Ο ραμπο επιστρατευτηκε γι αλλους...Μαζι τους και γω να τον φερουμε....Παμε γερα...

Εγω πάλι που δεν χορταινω? Χαχαχ ας πάρουν οι αδικημένοι Κιλκίς Σερρών Σαλονίκης! 😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, notios_polos είπε:

βρηκες ανθρωπο κι εσυ να το πεις ετσι...χαχαχα..αν υπαρχει ενας που δεν ειναι αυτο το πραγμα ειναι ο σακης...😀..

Φυσικά αστειευτηκα κρίνοντας εξ ιδίων τα αλλότρια 😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, menidi είπε:

Λαρισαίε δεν ξέρω αν το κατάλαβες, αλλα έχεις μετατραπεί σε ιερό τοτεμ για εμάς εδώ μέσα! 

Αν και εγώ υποψιάζομαι ποιο είναι το μυστικό της επιτυχίας σου. Ο ΚΙΝΕΖΟΣ!

Αυτόν βλέπεις. 

Ο κινεζος χαλαει ευκολα χαχαχα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

29 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Άντε να χιονίσει στην Ήπειρο καλά χαμηλά επιτέλους. Να έχεις ολοκληρο τον χειμώνα 700 χιλιοστά σε βροχή και τα 3 να είναι χιόνι είναι τραγικό. Ελπίζω να μην ξαναπεσουμε κάτω από το 0 στην Λάρισα. Στα Γιάννενα πρέπει να γίνει και ας μην είμαι εκεί. 2 χρόνια χωρίς καλό χιόνι  στα 500 μέτρα είναι πολλα. 

Και καλό εννοώ τουλάχιστον αυτό που έριξε στην Λάρισα...

Η πιο όμορφη πόλη του κόσμου πρέπει να ντυθεί στα λευκά άμεσα! 

Μην περιμένεις κακοκαιρία με κάτω του 0 στην Ήπειρο. 

Μόνο κακοκαιρίες με 4-5 στα 850 την επηρεάζουν😎😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

28 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Είδαμε 2 φορές χιόνι στην Λάρισα φέτος Κώστα. Δεν σου φτάνει? Οκ δεν είχαμε ιστορικό, αλλά το είδαμε καλά, σε αντίθεση με την περσινή αηδία. Αλλά μην τρελαθουμε, αν υπάρχει μια περιοχή που αδικήθηκε είναι η Ήπειρος.γιατι ακόμα και η δυτική Πελοπόννησος είδε χιόνια χαμηλά στην ενδιάμεση ψυχρή εισβολή. Τρελαίνομαι που μετά από όλα αυτά καταφέραμε και να μείναμε εκεί από έξω 😭

Γιατί να μην δούμε και τρίτη φορά? Θέλω και έστω κάτι σαν Ωκεανίδα 🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...