Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, [weathermaniac] είπε:

Μια για αυτό έβαλα σε συνδυασμό με νοτιά. Άπειρο χιόνι. Αλλά οκ, Ηγουμενίτσα δεν μπορεί να δει χιόνι με νοτιά, εκτός αν έχει προηγηθεί σημαντική ψυχρή εισβολή. Και εγώ προτιμώ χιόνι από βροχή. Όχι όμως 10 νιφάδες, από 20 χιλιοστά βροχής.

 

Μπορείς να μου φέρνεις μια Σοφία κάθε χρόνο? Δε θέλω κάτι άλλο! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, thesprotos είπε:

Μπορείς να μου φέρνεις μια Σοφία κάθε χρόνο? Δε θέλω κάτι άλλο! 

Κάτσε να αλλάξω ήπειρο χαχαχα. Ηγουμενίτσα είχε κάνει κάτι? Χιόνισε στην δεύτερη φάση?

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Κάτσε να αλλάξω Ήπειρο χαχαχα. Ηγουμενίτσα είχε κάνει κάτι? Χιόνισε στην δεύτερη φάση?

Εννοείται... Καλά που ήσουν εσύ? Μόνο Γιάννενα κοιτούσες? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, thesprotos είπε:

Εννοείται... Καλά που ήσουν εσύ? Μόνο Γιάννενα κοιτούσες? 

Λάρισα ήμουν, και κλαιγομουν που στα Γιάννενα έκανε το διπλάσιο και με χιονοκαταιγιδα ... Οπότε είχα απορροφηθεί από την κάμερα της Μαζιας. Ευτυχώς στην Λάρισα το βράδυ έκανε καλό μπασιμο και απάλυνε το πρωινό κλαμα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, [weathermaniac] είπε:

Σάββατο και Κυριακή, ακόμα 2 ξεχωριστές κακοκαιρίες θα επηρεάσουν την Ήπειρο [και άλλες περιοχές, αλλά η Ήπειρος επίκεντρο].. Αν είχε και ένα χιόνι αξιόλογο μέχρι χαμηλά στην Ήπειρο, θα μιλούσαμε για ιστορικά καλό Ιανουάριο.. Πάμε να το κάνουμε τον Φεβρουάριο.

glbz700MonInd1.gif

Αν είχε και η γιαγιά μου Μιχάλη μου😜😜με τον καημό θα μείνουμε φετος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Άγγελος είπε:

Εγώ αναρωτιέμαι... σηκώνει αλλά νερα η Ήπειρος και η δυτική Στερεά-Ευρυτανια... δυτική Πελοπόννησος;;;

Εγώ πάντως θέλω λίγο βοριάδες από εδώ και περα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, thesprotos είπε:

Βαρέθηκα τους νοτιαδες

Τώρα που θα πάω Γιάννενα, κρίμα είναι, χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Άγγελος είπε:

Μουλιασατε εεετσι;;;

Αναβλύζει απο παντού νερο και κατολισθήσεις πολλές φίλε μου.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 Χειαζεται και ο ηλιος τωρα.2 μηνες τωρα ηλιο με το σταγονομετρο εχουμε με βροχη σχεδον καθε μερα στα Γιαννενα.

Επεξεργάστηκε από heavy snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

gemnh-0-240.png?12

 

τρομερός εμποδισμός, αν και το σχήμα του  ειδικά με τα 2 χαμηλά αριστερά και δεξιά θυμίζει λίγο 18+...🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, ICELARISSA είπε:

Διαφωνω σε αυτα ειδικα η θεσσαλια μετα απο προσηνεμες διαταξεις εχει βγαλει πολλες φορες χιονια...

Πράγματι θα εννοείς τις νυφίτσες, εγώ έχω την εμπειρία του προσήνεμου με γυαλιά ηλίου και βρωμοκρυο στη Σαλονίκη 😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

29 λεπτά πριν, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

Αναβλύζει απο παντού νερο και κατολισθήσεις πολλές φίλε μου.

Είδα την τρομερή κατολίσθηση στην Ευρυτανια! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολικό ψύχος στην Ευρώπη... η Ελλάδα στην ζεστή γωνία της...

 

Συμφωνα με κοντρόλ! 

2948F4A9-C50B-41E4-A65B-F0CB663043F6.png

Επεξεργάστηκε από Άγγελος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά φαίνεται τίποτα στον ορίζοντα η μπα? λέμε καλό καλοκαίρι? Ο ICELARISSA τη λέει? Οι δείκτες? Ξυπνάτε μωρέ είναι πολύ ο ατμός όχι άλλο κάρβουνο μωρε ξυπνάτε 😁😁😁😁😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τρομερός μέσος όρος! Άντε να κατέβει ο ψόφος από τις Άλπεις και να αστράψει το Ιόνιο από άκρη σε άκρη!! [αλλά με χιονιιιι]

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

τρομερός μέσος όρος! Άντε να κατέβει ο ψόφος από τις Άλπεις και να αστράψει το Ιόνιο από άκρη σε άκρη!! [αλλά με χιονιιιι]

Μιχάλη τι θα γίνει πάλι τα δικά σου δηλαδή για να σου βγει αυτό που θες η δυτική Ελλάδα τους βλέπω με στολή δύτη στο τέλος 😋😋😋😊

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Seventower είπε:

Μιχάλη τι θα γίνει πάλι τα δικά σου δηλαδή για να σου βγει αυτό που θες η δυτική Ελλάδα τους βλέπω με στολή δύτη στο τέλος 😋😋😋😊

eee μπορεί και ναι😂 Ωστόσο σε καμία περίπτωση δεν βγαίνει έξω η κεντροβόρεια Ελλάδα. και κανείς βασικά. Για τέρας από την ανατολή μιλάμε, απλά βασίζομαι στο γεγονός ότι τα πρώτα αρχικά σημάδια είναι οι αντικυκλώνες σε μεγάλα γεωγραφικά πλάτη, σε συνεργασία με τον αντικυκλώνα στον βόρειο πόλο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δηλαδή τα παιδιά που ξέρουν ας παρουν μια θέση τι περίπου θα περιμένουμε μια όδευση και ποιος είναι ο ΑΝΣΚ να οργανωθούμε εδώ μέσα λίγο, τόσα χρόνια τζάμπα σας σπουδαζουμε 😁😁😁 εεε; Για στρωθει τε κύριοι Μιχάλη Κώστα και όποιος άλλος θέλει τα φώτα σας τι ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ  ΚΑΙ ΠΌΤΕ 😋😋😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Seventower είπε:

Δηλαδή τα παιδιά που ξέρουν ας παρουν μια θέση τι περίπου θα περιμένουμε μια όδευση και ποιος είναι ο ΑΝΣΚ να οργανωθούμε εδώ μέσα λίγο, τόσα χρόνια τζάμπα σας σπουδαζουμε 😁😁😁 εεε; Για στρωθει τε κύριοι Μιχάλη Κώστα και όποιος άλλος θέλει τα φώτα σας τι ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ  ΚΑΙ ΠΌΤΕ 😋😋😋

Αυτή την στιγμή και η εικόνα του μέσου όρου αυτού αλλάζει, και χρονικά και χωρικά. Δηλαδή προς το παρόν, είμαστε πουθενάδες. Σε τουλάχιστον 5 μέρες, θα πρέπει να έχουμε κάτι πιο απτό.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν μπορώ να βλέπω τέτοια προοπτικη στους χαρτες μετά από τόσο χάλια χειμώνα μέχρι τώρα. Δεν θέλω καν να δω χάρτες...έχω πάθει καιρική κατάθλιψη...αποχωρώ για λίγο (ή πολύ θα δείξει) απο τα καιρικά.

Καλή συνέχεια σε όσους την παλεύουν...

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...