Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 minutes ago, ΝΕΦΟΣΚΕΠΗΣ said:

Καλησπέρα κοντογείτονα. Λογικά έχεις χαμηλότερη δλδ 9 και κάτω, Επίσης γενικά βασή Τ στα 850 έχουμε χαμηλότερες κατά 1 με 3 βαθμούς.
Όχι κανένα μοντέλο νομίζω δεν έδεινε για σήμερα βραδάκι π.χ. -2 με -3 στα 850 ωστε να δικαιολογείτε η Τ όπως τώρα που έχω 7,7!!!   Πολλοί άλλοι παράγοντες παίζουν προφανώς το ρόλο τους.
Εντόπισε καλό θερμόμετρο η τον σωστότερο κοντινό σου σταθμό για καλές αναφορές

Η αλήθεια είναι ότι ο πιο κοντινός σταθμός μου στο Νομισματοκοπείο δίνει 7,9 τώρα

 

4 minutes ago, nikolas 2365 said:

Ο τζιφος σας είχε στους 8 

Οπότε προς το παρόν βαδίζουμε βάσει τζίφου? Αν συμπέρανα καλά από τις προηγούμενες 563 (!!!) σελίδες μάλλον μας συμφέρει αυτό.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως για το μετά, άνοιξη μοιάζει να έρχεται παρά χειμώνας που μας τάζανε τα μοντέλα. Πάνε τα 10ημερα κρύου που μας είχαν υποσχεθεί...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Frostfang8 είπε:

Κακο ειναι αυτο?

Όχι. Έφτιαξε λίγο την υποστήριξη στο 500αρι για την υποτροπή της τρίτης. 

Αλλά από αύριο πάμε βουρ στις αναφορές 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, Frostfang8 said:

Κακο ειναι αυτο?

οχι βεβαια!!!!! αλλα πλεον αυτα τα δυτικοτερα ανατολικοτερα ειναι πολυ μικρες μπαλατζες εκκρεμους - λογικες..δεν ειναι σε σημειο που θα αλλαξουν/επηρεασουν κατι 

Επεξεργάστηκε από geod
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πόσο ακόμα να πάει σε αυτές τις λίγες ώρες δυτικότερα η ανατολικότερα ρε παίδες Ο αυλωνας? 

 

 

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παμε γερα μαγκες...Η Αθηνα για να ασπρισει δε θελει πολλα πολλα...Με τον υετο που δειχνει και με τις θερμοκρασιες θα ασπρισει....Εντ οφ στορι ...Κογκα Κογκα εισαι εδω;;;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vasilis78 είπε:

Παμε γερα μαγκες...Η Αθηνα για να ασπρισει δε θελει πολλα πολλα...Με τον υετο που δειχνει και με τις θερμοκρασιες θα ασπρισει....Εντ οφ στορι ...Κογκα Κογκα εισαι εδω;;;;

Παρων!

image.png.79950eeca69f9d8fac6b6c92e49f0e38.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Τι γαιδουρπ@#σα ειναι αυτη στην πρωτη καρτελα! 😂😂η συγκλιση στο κεφάλι μας κυριολεκτικα!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μείωσε λίγο τον υετό για νύχτα Τρίτης προς Τετάρτη. Αλλά αυτά αλλάζουν από ραν σε ραν. Αύξησε πρωί Τρίτης και μείωσε νύχτα Τρίτης. Τι θέμα είναι ότι ο καιρός θα είναι συνεχώς κλειστός, αν εξαιρέσουμε μερικές ώρες τη Δευτέρα, που και πάλι, δεν ξέρω αν έχει μεγάλα ανοίγματα. 

Τα προαστεία από κέντρο και πάνω πιστευω ότι έχουν κλειδώσει ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ από 5 πόντους και πάνω (μιλάω για δρόμο). 

Η άποψη μου όμως είναι ότι Τρίτη απόγευμα έχει ασπρίσει και η παραλιακή ζώνη. 

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Dusterakos said:

Πηγε κιαλο ανατολικα στο 18αρι χαχαχαχα 

Μονο εγω το ειδα;

Πηγε αλλα σε βαθμο που αλλαξαν πολυ λιγα πραγματα. Αν ειμαστε γκαντεμηδες και το πηγαινει συνεχεια μεχρι nowcast ε να παει να γ***θει τι να πω!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Jimmys-snow είπε:

Τι γαιδουρπ@#σα ειναι αυτη στην πρωτη καρτελα! 😂😂η συγκλιση στο κεφάλι μας κυριολεκτικα!! 

Επιστημονική τοποθέτηση!!!Ευγε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δευτερα ξημερωματα προς Τριτη μοιαζει το πικ της φασης οσους ευνοησει η συγκλιση μπορει να δουν πολυ ωραια πραγματα.Τελος παντων απο αυριο αναφορες που εκει ειναι το πραγματικο νοημα οχι τα μοντελα που εχουν βεβαια και αυτα την μαγεια τους.Προσωπικα ειμαι ικανοποιημενος και μονο που απο αυριο βραδυ μεχρι Τεταρτη πρωι θα υπαρχει χιονο-καιρικο ενδιαφερον.Δεν ηταν καθολου δεδομενο αυτο λιγες μερες πριν και σε ενα χειμωνα που τα 20αρια εδιναν και επαιρναν.Ο,τι δωσει η φυση καλο ειναι win-win situation που λενε και στο χωριο μου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, giogud είπε:

Πάντως για το μετά, άνοιξη μοιάζει να έρχεται παρά χειμώνας που μας τάζανε τα μοντέλα. Πάνε τα 10ημερα κρύου που μας είχαν υποσχεθεί...

Τρελά μας πουλάς? Είδες 12αρι τζίφου... Μεσημβρινη κυκλοφορία και κρύο στην ανατολική Ευρώπη όσο πάει το ματι!! Τι είδες εσυ🤔🤔

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, thesprotos είπε:

Τρελά μας πουλάς? Είδες 12αρι τζίφου... Μεσημβρινη κυκλοφορία και κρύο στην ανατολική Ευρώπη όσο πάει το ματι!! Τι είδες εσυ🤔🤔

Γιατί τον αποπαιρνεις βρε τον άνθρωπο; Είδες Ευρωπαϊκό; 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, menidi είπε:

Γιατί τον αποπαιρνεις βρε τον άνθρωπο; Είδες Ευρωπαϊκό; 

Καλα ο Ευρωπαίος και όχι μόνο μας έταζε Αρμαγεδων σε πιο κοντινές ωρες και τα δώσουμε βάση στις 240 ωρες; 😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...