Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, menidi είπε:

Πάντως γενικά τα παιδιά που το έχουν ψάξει πολύ το θέμα, λένε οτι στις 2 ημέρες πρέπει να δίνουμε μεγαλύτερη σημασία στο κύριο και όχι στα ensembles. Με βολεύει βέβαια να το πιστεύω!!! Καλά πάμε!! Φτου φτου σκορδα. (τρομερή η χθεσινή φώτο παρεμπιπτόντως)

Αυτή την στιγμή ούτε κύριο κοιταμε

Μόνο ουρανό, δορυφορική και αναφορες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Spartan είπε:

Αυτός αν γίνει, θα το δεις μόνο μέσο δορυφορικής ποια 

Και στο που θα κάτσουν οι συγκλίσεις υετόυ 

 

 

δεν μπορει καποιο μοντελο πρεπει να το δειχνει δεν ειναι τιποτα σπανιο δηλαδη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

26 λεπτά πριν, kostasmarousi13 είπε:

Πως κάνουμε ignore αλήθεια ας μου πει κάποιος,ευχαριστώ

μπες στο προφίλ του χρηστη και στο βγαζει πρωτες επιλογες. η απο p.c.  πιο ευκολα απλα ακουμπα το ποντικι/βελακι απάνω στη φοτο του κτλ..
όταν πατησεις αγνοηση χρηστη εχει 4 επιλογες... εγω και τις 4 βαζω... αν ξερει κανεις κατι καλυτερο τι σημαινει η καθε μια και δεν βαριεται να το γραψεο ας το αναφερει,,

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ΝΕΦΟΣΚΕΠΗΣ είπε:

μπες στο προφίλ του χρηστη και στο βγαζει πρωτες επιλογες. η απο p.c.  πιο ευκολα απλα ακουμπα το ποντικι/βελακι απάνω στη φοτο του κτλ..
όταν πατησεις αγνοηση χρηστη εχει 4 επιλογες... εγω και τις 4 βαζω... αν ξερει κανεις κατι καλυτερο τι σημαινει η καθε μια και δεν βαριεται να το γραψεο ας το αναφερει,,

Ευχαριστώ γαλατσοκυψελιωτη!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ολα αυτά για το ignore? Ουτε μάυρη μαγεία να ήταν. 

Ειδα πρόγνωση Αστεροσκοπείου για αύριο. Την επίσημη. οχι τα κουτάκια με τα σχέδια.  Καταλαβαίνω οτι βλέπει στρώσιμο κέντρου για αύριο βράδυ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, menidi είπε:

Ολα αυτά για το ignore? Ουτε μάυρη μαγεία να ήταν. 

Ειδα πρόγνωση Αστεροσκοπείου για αύριο. Την επίσημη. οχι τα κουτάκια με τα σχέδια.  Καταλαβαίνω οτι βλέπει στρώσιμο κέντρου για αύριο βράδυ

Σώνει κόσμο κ κοσμάκι το ignore λέμεεεε!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ΝΕΦΟΣΚΕΠΗΣ είπε:

Σώνει κόσμο κ κοσμάκι το ignore λέμεεεε!!

Εγώ προσωπικά δεν το έχω χρησιμοποιήσει ποτέ. Θεωρώ σημαντικό να μπορεί κάποιος να αντέχει και την άλλη άποψη , ακόμα κι αν είναι ενοχλητική. Τελος πάντων. Το κλείνω εδώ. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, menidi είπε:

Εγώ προσωπικά δεν το έχω χρησιμοποιήσει ποτέ. Θεωρώ σημαντικό να μπορεί κάποιος να αντέχει και την άλλη άποψη , ακόμα κι αν είναι ενοχλητική. Τελος πάντων. Το κλείνω εδώ. 

Θα συμφωνήσω με τον προλαλήσαντα 😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 minutes ago, menidi said:

Εγώ προσωπικά δεν το έχω χρησιμοποιήσει ποτέ. Θεωρώ σημαντικό να μπορεί κάποιος να αντέχει και την άλλη άποψη , ακόμα κι αν είναι ενοχλητική. Τελος πάντων. Το κλείνω εδώ. 

Συμφωνω απολυτα φιλε Θαναση!

Στα του καιρου, να προσθεσω απλα, ότι ο υετός σε καταστάσεις απρόβλεπετες και οριακές αλλάζει ακόμα και την ίδια μέρα στα μοντέλα. 'Οπως καλλιστα μπορεί να σου δίνουν υετό στο nowcast και να μη πέφτει, αλλά και το αντίστροφο. Και αυτό νομίζω μέσες άκρες ισχύει και για τα περιοχικά. Ότι είναι να γίνει όμως, θα γινει

Επεξεργάστηκε από chemical_JKou
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όπως είπαν και οι υπόλοιποι, τώρα μόνο nowcast, και σιγά σιγά θα τα λέμε στις αναφορές ξεκινώντας οι ποιο βόρειοι. Η θερμοκρασία όσο ανέβηκε ανέβηκε, ήδη βλέπω έχει αρχίσει η πτώση σε όλους τους σταθμούς. 

Για την περιοχή μου, Μεταμόρφωση, θεωρώ ότι θα ξεκινήσει γύρω στις 21.00 το χιονάκι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, menidi είπε:

Εγώ προσωπικά δεν το έχω χρησιμοποιήσει ποτέ. Θεωρώ σημαντικό να μπορεί κάποιος να αντέχει και την άλλη άποψη , ακόμα κι αν είναι ενοχλητική. Τελος πάντων. Το κλείνω εδώ. 

και εγω της ιδιας άποψης!
Απλα βολεύει στον χαμό απάνω, συν ότι θέλοντας και μη κάποιοι γίνονται πολύ κουραστικοί που είναι για μπαν, αλλά να σε πω κυριώς παιζει ρόλο και η ηλικιά οι αντοχές.. χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βλέπουμε διαφορές σε πραγματικό χρόνο σχεδόν πάντα σε σχέση με αυτά που έδιναν τα μοντέλα.  Πέρα απο αυτό σήμερα για παράδειγμα για την Αττική έχει ακόμα αρκετά μεγάλη διαφορά το Ευρωπαϊκό με τον τζίφο. Αυτά να τα βλέπουν όσοι πανηγυρίζουν ή απογοητεύονται απο ένα τρέξιμο 5 ημέρες πριν.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μέτριο το κύριο του τζιφου, τούμπανα τα ανσαμπλ. Τρίτη ξημερώματα θα κριθούν όλα. Με προβληματίζει το 9αρι που θα φυσάει εκείνες τις ώρες.

Το κινέζικο πάντως επιμένει πολύ να μας θάψει τις ίδιες ώρες με τζιφο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, snowmix99d said:

Μέτριο το κύριο του τζιφου, τούμπανα τα ανσαμπλ. Τρίτη ξημερώματα θα κριθούν όλα. Με προβληματίζει το 9αρι που θα φυσάει εκείνες τις ώρες.

 Το κινέζικο πάντως επιμένει πολύ να μας θάψει τις ίδιες ώρες με τζιφο.

Ποσο υετο δινει το κινεζικο, εχουμε καπου ακριβεις μετρησεις;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Dusterakos said:

Ποσο υετο δινει το κινεζικο, εχουμε καπου ακριβεις μετρησεις;

Δεν νομίζω δεν έχω δει κάτι, από τι θέση του χαμηλού το μαντεύω σε σχέση με το τζιφο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λοιπόν εγώ θα πω κάτι και μη με βρίσετε 😄

Για εμένα το ζουμί είναι από Δευτέρα βράδυ μέχρι Τετάρτη πρωί.

Η διάταξη και η κατανομή του υετού στη μισή μοίρα μέχρι Δευτέρα μεσημέρι δεν μου γεμίζει το μάτι, φοβάμαι ότι θα κολλάει ο υετός σε Πεντελοπαρνηθες και το Λεκανοπέδιο θα δει λίγα πράγματα.

Επομένως αν αύριο το πρωί φάμε μούφα, μην απογοητευτείτε γιατί το κυρίως πιάτο έρχεται μετά και δεν έχει καμία σχέση το τι θα κάνει σήμερα-αυριο πρωί

Μακάρι βέβαια να κάμω λάθος και να είναι όλη η Δευτέρα χιονομερα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...