Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

IMG_20210214_145900.jpg.531ffd1117b647e773c0f00a8a057f4e.jpg

Δεν υπαρχει λόγος ανησυχίας για τις Τ...έχουμε μέχρι τα μεσάνυχτα πτώση της τάξης των 5-6 στα 850...πάμε πολύ καλά στην επιφάνεια...το ανέβασα καταλάθος 2 φορές...αν μπορεί να διαγραφεί το ένα απ' τους μοντς... ευχαριστώ

Επεξεργάστηκε από KapelosG
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, KapelosG είπε:

IMG_20210214_145900.jpg.531ffd1117b647e773c0f00a8a057f4e.jpg

Δεν υπαρχει λόγος ανησυχίας για τις Τ...έχουμε μέχρι τα μεσάνυχτα πτώση της τάξης των 5-6 στα 850...πάμε πολύ καλά στην επιφάνεια...το ανέβασα καταλάθος 2 φορές...αν μπορεί να διαγραφεί το ένα απ' τους μοντς... ευχαριστώ

ωραία νομίζω είμαστε σε θερμοκρασίες gfs

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, giogud είπε:

image.png.a3ee32b4a56e6f9e554ce2217ec0cf56.png
Εγώ πάντως για αυτό ζω. Έχει να το κάνει 20 χρόνια....

Το απολυτο beach snow κι οχι πετσα!....

https://www.skylinewebcams.com/el/webcam/ellada/makedonia/pieria/litochoro-plaka.html

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

3,8 εδώ. μπαίνουμε στην τελική ευθεία

Ετοιμο ειναι Νικολα! Γινεται χιονιας. Κατεβηκαν χιονοκουρτινες κι αρχισε η Στενη....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, EVIA 1987!! είπε:

Ετοιμο ειναι Νικολα! Γινεται χιονιας. Κατεβηκαν χιονοκουρτινες κι αρχισε η Στενη....

από το 2017 έχουμε να δούμε αυτό το χρώμα στον ουρανό.. αχχχ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συννεφάκια και αέρας εδω. Μια ήπια χειμωνιάτικη μέρα στον Πατουσιωτικο ουρανό σε εξέλιξη. Τ στους 3C. Μια καλή λύση το κοκκινιστο με λίγες πατατουλες και κρασάκι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, BrainA said:

Συννεφάκια και αέρας εδω. Μια ήπια χειμωνιάτικη μέρα στον Πατουσιωτικο ουρανό σε εξέλιξη. Τ στους 3C. Μια καλή λύση το κοκκινιστο με λίγες πατατουλες και κρασάκι 

έτσι - κλασσικο φαγητο Κυριακης μαζι με το γιουβετσακι (μανεστρα) μανουλα μου!! ριξτε ξυλα στο Τζακιιιιι - φορτωστε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλυτερο το 6αρι του Ευρωπαίου για Τρίτη σε σχέση με το πρωινο του .. έτσι μέχρι αυριο βελτιωσουλες και κερδίζουμε ώρες χιονοπτωσης

IMG_20210214_152749.thumb.jpg.6f3d5cef02bc9c71056a2b29912cc6d0.jpgIMG_20210214_152806.thumb.jpg.17454d846ca0dcf06949b9432526375f.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 minutes ago, nikolas 2365 said:

Η θερμοκρασία μία πέφτει μια ανεβαίνει. Τώρα στους 3,9 ενώ είχαμε φτάσει 3,3

Είναι νωρίς ακόμα αλλά ψόφιο φαίνεται το σύστημα μέχρι τώρα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 minutes ago, BrainA said:

Δεν ξέρω γιατί αλλά οτιδήποτε πάνω από 5cm στρωμένο χιονι εδώ θα το θεωρήσω επιτυχία. Προαίσθημα ?

5cm χιόνι είναι ικανό και αναγκαιο πόσο για να κάνεις σοβαρές χιονοβολτες 🧐🤓

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, BrainA είπε:

υποτίθεται Νικόλα ότι τέτοια ώρα έτρωγε γερό χιονι η Χαλκίδα βάσει τζίφου? θυμάμαι σωστα?

Γενικα χαλια μαυρα. Απο αποψη προγνωστικοτητας. Πως να εκτεθουν οι επαγγελματίες οταν ολα πεφτουν πολυ εξω και οχι μονο εδω αλλα παντου. Δες Θεσσαλονίκη κεντρο που περιμεναμε σοβαρο στρωσιμο..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Frostfang8 said:

Γενικα χαλια μαυρα. Απο αποψη προγνωστικοτητας. Πως να εκτεθουν οι επαγγελματίες οταν ολα πεφτουν πολυ εξω και οχι μονο εδω αλλα παντου. Δες Θεσσαλονίκη κεντρο που περιμεναμε σοβαρο στρωσιμο..

τι έκανε τελικά Θεσσαλονίκη?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χιονοθύελλα στο Νησί της Σκιάθου,έπιασε σε γνωστές επιφάνειες!το νησί είναι χωρίς ρεύμα εδώ κ δυο ώρες!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, BrainA είπε:

τι έκανε τελικά Θεσσαλονίκη?

Κεντρο κεντρο εστρωσε το πρωι και ελιωσε μετα. Ενω ειχαν αρνητικες. Και βλεπω οτι το σχολιασαν αρκετα παιδια . Δεν καταλαβαινω ουτε εγω πως λιωνει στρωμενο με -1

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, Frostfang8 είπε:

Κεντρο κεντρο εστρωσε το πρωι και ελιωσε μετα. Ενω ειχαν αρνητικες. Και βλεπω οτι το σχολιασαν αρκετα παιδια . Δεν καταλαβαινω ουτε εγω πως λιωνει στρωμενο με -1

αυτο λογικα πρπει να οφειλεται στο φαινομενο της αστικης θερμονησιδας. φοβαμαι και η  αθηνα θα το εχει λογω της προηγηθεισας καλοκαιρίας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, olaficent είπε:

αυτο λογικα πρπει να οφειλεται στο φαινομενο της αστικης θερμονησιδας. φοβαμαι και η  αθηνα θα το εχει λογω της προηγηθεισας καλοκαιρίας

Οχι τοσο. Εβρεχε χτες ολη μερα. Η Θεσσαλονίκη πηγε απευθείας σε χιόνι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

46 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Είναι νωρίς ακόμα αλλά ψόφιο φαίνεται το σύστημα μέχρι τώρα 

Κι εγώ έτσι νομίζω. Μεχρι στιγμής είχαμε μεγαλύτερες προσδοκίες. Ας δούμε όμως και την συνέχεια 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...