Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 minutes ago, Seventower said:

Πόσο τυχεροί θα ειμασταν αν ο πόλος ήταν στην Σαχάρα εεεε???? Ατελείωτο χιόνι 😋😋😋😋

για να αλλαξουν οι πολοι της γης και αν ερθει ισημερινος στη θεση που ειναι ο βορειος πολος, θα πρεπει να πεσει ενας  αστεροειδης και να περιστρεψει καπως τον αξονα της γης κατα 66,6 μοιρες (ο αξονας νομιζω ειναι 23,4 αρα αν κανουμε την αφαιρεση 90-23,4=66,6) Και ναι, τυχαια προκυπτει το 66,6...🤣

Μονο ετσι θα δουμε πλεον ασπρη μερα... 

Υ.Γ. ειμαι σε εξεταστικη, δειξτε ελεος, η πολυ φυσικη με εχει τρελανει.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, BrainA είπε:

Kατ αρχάς ΘΕΡΜΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ στον Μichael απο τη Νίκαια, ο οποίος επιδεικνύοντας πνεύμα άγνοιας κινδύνου και αυταπάρνηση, τόλμησε ν ανοίξει θέμα σχολιασμού χαρτών του ΜΟΥΦΟχειμώνα που διανύουμε. Εύγε νέε μου!

Κατά δεύτερον, ο άλλος ο Μιχαλάκης καλό θα είναι να αφήσει τις βόλτες με το ποδηλατάκι στο Αλκαζάρ και να μας πει τι βλέπει από τις υπερθρμάνσεις και τις σφήνες του Ειρηνικού γιατί ένας μήνας έμεινε πριν βρεθεί ο ΥΠΕΡΗΡΩΑΣ που θα ανοίξει το θεμα "Σχολιασμός Χαρτών Μάρτη 2021". 

Κατά τρίτον, ΑΝ Ο ΜΗ ΓΕΝΟΙΤΟ, οι χάρτες βγάλουν περί τις 6/2 αυτό που δείχνει ο τζίφουλας, χαιρετάτε τον αδέρφια.

 

Λυπάμαι δεν κάνω ποδήλατο, ξεσκίζομαι στο διάβασμα χαχαχα. Επίσης λέω να ανοίξω εγώ θέμα τον Μάρτιο😃

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ξέχασα να αναφέρω την απίστευτη χιονόπτωση που είχαμε εδώ το μεσημεράκι. Μια χιονομπόρα, κάτι παγωμένα σφαιρίδια σαν αυτά που έριχνε παλιά θυμάμαι κατά τα τέλη Μάρτη αρχές Απρίλη στα Τρίκαλα το 80 και το 90. Απλά τώρα το κάνει στην καρδιά του "χειμώνα". Ολα καλά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Λυπάμαι δεν κάνω ποδήλατο, ξεσκίζομαι στο διάβασμα χαχαχα. Επίσης λέω να ανοίξω εγώ θέμα τον Μάρτιο😃

Να ανοιξεις.Τι να χουμε +10 απο τα κλιματικα,τι +20...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Ξέχασα να αναφέρω την απίστευτη χιονόπτωση που είχαμε εδώ το μεσημεράκι. Μια χιονομπόρα, κάτι παγωμένα σφαιρίδια σαν αυτά που έριχνε παλιά θυμάμαι κατά τα τέλη Μάρτη αρχές Απρίλη στα Τρίκαλα το 80 και το 90. Απλά τώρα το κάνει στην καρδιά του "χειμώνα". Ολα καλά.

Μπραβο Κωσταρα!Ποσα λεπτα κρατησε;;;🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, GEORGE SNOWMAN said:

Να ανοιξεις.Τι να χουμε +10 απο τα κλιματικα,τι +20...

Από το +20 και πάνω θα έχουμε πρόβλημα αδέρφια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, BrainA είπε:

Ξέχασα να αναφέρω την απίστευτη χιονόπτωση που είχαμε εδώ το μεσημεράκι. Μια χιονομπόρα, κάτι παγωμένα σφαιρίδια σαν αυτά που έριχνε παλιά θυμάμαι κατά τα τέλη Μάρτη αρχές Απρίλη στα Τρίκαλα το 80 και το 90. Απλά τώρα το κάνει στην καρδιά του "χειμώνα". Ολα καλά.

Έλα ρε, δεν είναι παράξενο φαινόμενο αυτό, αν μη τι άλλο. Κατά τα άλλα, δεν έπρεπε να μου βάλεις αντίδραση γέλιου στο προηγούμενο πόστ, αλλά κλάματος. Κρίμα να χαθεί και Ο Μάρτιος🤣

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Να ανοιξεις.Τι να χουμε +10 απο τα κλιματικα,τι +20...

Ε κόψε κάτι Γιώργο, λίγους βαθμούς ακόμα και θα αρχίσει να βράζει η θάλασσα χειμωνιάτικα.😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

για θεσσαλονικη επειδη εδω ζω και το κλεινω ,οποιος θεσσαλονικιος ψαχνει 20 κεταοστα χιονοστρωση καθολικη καθε χρονο μαλλον νομιζει οτι ζει στο ελσινκι...ειπα οτι μεχρι στιγμης ειναι μετριος.εχει μια πασπαλα και πολυ νερο αρα ειναι μετριος.και επισης ειπα οτι εαν κανει και μια καλη χιονοστρωση τοτε αυτο ματος θα παει στους καλους και αναλογος την χιονοστρωση μπορει να παει και στους πολυ καλους.ολα τ αλλα ειναι ονειρα χειμωνιατικης νυχτος και οι 2-3 χιονοστρωσεις καθε χρονο η εξαιρεση ενος μεγαλου κανονα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Kατ αρχάς ΘΕΡΜΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ στον Μichael απο τη Νίκαια, ο οποίος επιδεικνύοντας πνεύμα άγνοιας κινδύνου και αυταπάρνηση, τόλμησε ν ανοίξει θέμα σχολιασμού χαρτών του ΜΟΥΦΟχειμώνα που διανύουμε. Εύγε νέε μου!

Κατά δεύτερον, ο άλλος ο Μιχαλάκης καλό θα είναι να αφήσει τις βόλτες με το ποδηλατάκι στο Αλκαζάρ και να μας πει τι βλέπει από τις υπερθρμάνσεις και τις σφήνες του Ειρηνικού γιατί ένας μήνας έμεινε πριν βρεθεί ο ΥΠΕΡΗΡΩΑΣ που θα ανοίξει το θεμα "Σχολιασμός Χαρτών Μάρτη 2021". 

Κατά τρίτον, ΑΝ Ο ΜΗ ΓΕΝΟΙΤΟ, οι χάρτες βγάλουν περί τις 6/2 αυτό που δείχνει ο τζίφουλας, χαιρετάτε τον αδέρφια.

 

Ο τολμών νικά 😊😊

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ρε γιατι δεν μιλατε!!!..ωραιο χαρτη εβγαλε ο  παιος😀...μιχαηλ τωρα αυτο τον εμποδισμος εσυ πως τον λες?γοριλανδικο η σκανδιναβικο?.. ECM1-240.GIF?27-0

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, [weathermaniac] είπε:

Μεταστροφή στον πόλο ο ευρωπαίος, επιτέλους σε Gif για να φανεί η αλλαγή

 

anim_zfl0.gif

Ειναι σπάνιο φαινόμενο αυτό. Για επιμορφωσε μας λιγάκι ρε συνονοματε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

για θεσσαλονικη επειδη εδω ζω και το κλεινω ,οποιος θεσσαλονικιος ψαχνει 20 κεταοστα χιονοστρωση καθολικη καθε χρονο μαλλον νομιζει οτι ζει στο ελσινκι...ειπα οτι μεχρι στιγμης ειναι μετριος.εχει μια πασπαλα και πολυ νερο αρα ειναι μετριος.και επισης ειπα οτι εαν κανει και μια καλη χιονοστρωση τοτε αυτο ματος θα παει στους καλους και αναλογος την χιονοστρωση μπορει να παει και στους πολυ καλους.ολα τ αλλα ειναι ονειρα χειμωνιατικης νυχτος και οι 2-3 χιονοστρωσεις καθε χρονο η εξαιρεση ενος μεγαλου κανονα...

Θερμοκρασίακα πως είναι; Δεκέμβρη Γενάρη. Δεν το έχω ψάξει φιλε Βαγγέλη για εκεί. Συγκεκριμένα όμως. Με κλιματικές τιμές και απόκλιση.

Φιλικά ρωτώ

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, notios_polos said:

ρε γιατι δεν μιλατε!!!..ωραιο χαρτη εβγαλε ο  παιος😀...μιχαηλ τωρα αυτο τον εμποδισμος εσυ πως τον λες?γοριλανδικο η σκανδιναβικο?.. ECM1-240.GIF?27-0

Τρομερος χαρτης!! Τετοιες διαταξεις δινουν ιστορικο.... Σαν 2008 μου θυμιζει..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, menidi είπε:

Θερμοκρασίακα πως είναι; Δεκέμβρη Γενάρη. Ρωτάω. Δεν τον έχω ψάξει για εκεί. Συγκεκριμένα όμως. Με κλιματικές τιμές και απόκλιση.

Φιλικά ρωτώ

δεκεμβριος πολυ ζεστος και πολυ υγρος..γεναρης δεν ξερω απο σταθμους τι ειναι αλλα ειναι φυσιολογικος θερμοκρασιακα και εξ ισου υγρος.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

ρε γιατι δεν μιλατε!!!..ωραιο χαρτη εβγαλε ο  παιος😀...μιχαηλ τωρα αυτο τον εμποδισμος εσυ πως τον λες?γοριλανδικο η σκανδιναβικο?.. ECM1-240.GIF?27-0

Για μια ακόμη φορά μιλάμε για έναν αντικυκλώνα που συνδυάζει από όλα, Αζορικός δεν είναι, θα τον έλεγα Ισλανδικό, με προεκτάσεις Γροιλανδικού. Φυσικά αν έβγαινε επακριβώς ο χάρτης θα μιλούσαμε για αρκετά αρνητικό ΝΑΟ

Μόλις τώρα, Michael είπε:

Ειναι σπάνιο φαινόμενο αυτό. Για επιμορφωσε μας λιγάκι ρε συνονοματε 

Μιχάλη, εν ολίγοις διαμορφώνονται οι συνθήκες [εικονικά και μόνο, η χρονική απόσταση είναι τεράστια..] για την μεγαλύτερη ψυχρή εισβολή φέτος στην Ευρώπη. Προσωπικά ονειρεύομαι Beast from the east σαν του 2018, η οποία όμως να μην ξεχύνεται στον ατλαντικό. Να μείνει Μεσόγειο και να μας ασπρίσει όλους. Και μετά ξυπνήσαμε🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, Dusterakos said:

Τρομερος χαρτης!! Τετοιες διαταξεις δινουν ιστορικο.... Σαν 2008 μου θυμιζει..

Τετοιες διατάξεις δίνουν ιστορικό ΜΕΝ, φαπιά ΔΕ. Με τέτοια υποτροπικάντζα να μας χτυπά φιλικά στην πλάτη πάνω μας δεν κατεβαίνει ούτε το ελαφάκι του Αγιο Βασίλη για να πιει νερό 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...