Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φοβερή ένταση στρώνει τα πάντα αλλα ειναι λεπτο και δε νομίζω να χοντρυνε κιολας μ αυτκ μαλλον θα βολευτούμε και ότι γινει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επιτελους μηδενισαμε εδω! Στρωμενο πετσα σε γνωστες επιφανειες! Εν αναμονη του παρτυ! Ελπιζω να ξεκινησει με αρνητικες και να χωσει κατευθειαν δρομους και τα παντα!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κλασικά στην Ήπειρο μόλις πέσουν οι θερμοκρασίες θα φυγει και ο υετος. 

Πάντα έτσι γίνεται. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η κακοκαιρία μέχρι τώρα για πολλές περιοχες Μακεδονιας-Θεσσαλιας. Να δούμε αν μέχρι αύριο το πρωί θα έχει αλλάξει το έργο...

 

 

 

 

 

Screenshot_20210213_174052~3.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Kosmas34 είπε:

Οι εμπειροι που κοιτατε δορυφορικη κτλ για θεσεις χαμηλου και τετοια πως παμε; 

Λίγο πιο βόρεια...φάνηκε και στις ανανεώσεις των μοντέλων στα 12αρια το πιασαν και το αικον και ο τζιφος

Επεξεργάστηκε από giannis_salonica
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαμός στην Κέρκυρα...40mm με 10 βαθμούς....Τραγικό φέτος να μην έχει ασπρίσει ούτε ο Παντοκράτορας στα 900+

Τεράστιο χιονοδιωκτη έχει το νησί....Πιθανότερο είναι να αναβλύσει πετρέλαιο στο Λιστών παρά να βάλει 3 πόντους 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λοιπόν πήρα τηλ. στην μονάδα (Πολεμική Αεροπορία) να ενημερωθώ γιατι είμαι και αύριο υπηρεσία οπότε χονδρικά μου είπαν από την μετεωρολογία ότι από το βράδυ και μέχρι τα ξημερώματα αύριο έντονη χιονόπτωση και θα συνεχίσει με μετρια ένταση μέχρι και τις βραδυνές ώρες της Κυριακής .... Εύχομαι να πέσουν μέσα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

επιασε κ δρομο εδω με πολυ ψιλοχιονο κ Τ -4.4 το βραδυ παμε για ωραιες καταστασεις αν το πυκνωσει που λογικα θα το πυκνωσει

καιρε θαψε μας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

Χιονοπτώσεις με χιονοστρωση στα 850 μετρα στα ΒΔ των Ιωαννινων την τελευταια ωρα.

Εισαι πανω;;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η χιονοθύελλα συνεχίζεται στον Τύρναβο και φθάσαμε τα 5 εκατοστά

 

Το έχει πιάσει και μέσα στο δρόμο

20210213_174213.jpg

Η θερμοκρασία στους -1oC

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ΓΙΑΝΝΙΩΤΗΣ είπε:

Οι θερμοκρασιες στα Γιαννενα με ανησυχουν εμενα.. Ο καλος υετος γυρω στις 7 θα αρχισει..Το τελευταιο προβλημα ειναι ο υετος..Δεν εχει αρχισει καν να δινει.Αλλα βλεπω Ανατολη 5,5.. Γιαννενα 6,4..

Καθυστερουν λιγο να πεσουν οι θερμοκρασιες αλλα πιο μετα θα μας ερθει το max του υετου στα Γιαννενα σε χιονοπτωσεις προς το τελος της ημερας αρχες επομενης απ οτι διχνει ο τζιφος.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θεσσαλονίκη ώρα 18:00 κ τ φαινόμενα έχει κανένα μισάωρο π έχουν σταματήσει εντελώς. Κ αυτό τ ψηλό ψηλό π έριχνε από τ πρωί τέλος.  Θα ξανα αρχίσει π λένε από τ βράδυ μ στρώσιμο η παμε γ φόλα.  Εγώ πάντως οσο πάνε γ τ νύχτα δεν τ βάλω τ καιρό να αγριεύει. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Φοβερή ένταση στρώνει τα πάντα αλλα ειναι λεπτο και δε νομίζω να χοντρυνε κιολας μ αυτκ μαλλον θα βολευτούμε και ότι γινει

Από τις 11 το βράδυ μέχρι τις πρώτες πρωινές ώρες λογικά είναι τα καλύτερα σας.Δεν νομίζω να αλλάξει κάτι δραματικά .Πιες καφεδάκι να έχεις δυνάμεις. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κακοπλευρι Καλαμπακας -6 θερμοκρασία,καλή ένταση για χιονόπτωση με μυγακια και πλέον μετράμε εκατοστά,όχι το χαλί πριν που η χιονόστρωση ήταν ακατόρθωτη.Εχει βόλτα σε λίγο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

@MeteoTirnavos ωραια περασα πριν καποιες 10ετιες στο στρατοπεδο ...στο μηχανικο..εκλεισε αυτο λογικα. . . ? 527 ειδικο ταγμα μηχανικου νομιζω λεγοταν?!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, MeteoTirnavos είπε:

Η χιονοθύελλα συνεχίζεται στον Τύρναβο και φθάσαμε τα 5 εκατοστά

 

Δωσε πονο!!!Και το κυριως μενου δεν εχει.καν αρχισει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Φοβερή ένταση στρώνει τα πάντα αλλα ειναι λεπτο και δε νομίζω να χοντρυνε κιολας μ αυτκ μαλλον θα βολευτούμε και ότι γινει

40 με 60.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Χαμός στην Κέρκυρα...40mm με 10 βαθμούς....Τραγικό φέτος να μην έχει ασπρίσει ούτε ο Παντοκράτορας στα 900+

Τεράστιο χιονοδιωκτη έχει το νησί....Πιθανότερο είναι να αναβλύσει πετρέλαιο στο Λιστών παρά να βάλει 3 πόντους 

Ειναι γενικό το κακό ρε Γιώργο μου φέτος! Γιατί νομίζεις ο Γκοριλας στην Παραμυθια εχει βάλει χιόνι φέτος? Όλη η δυτική Πίνδος μαύρο χάλι! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...