Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, freeze είπε:

Έλα ρε Τεό με κάνεις διαφήμιση χαχαχα .. δικιά μου είναι αλλά έχει κόψει σχεδόν τελειως τωρα

Χαχα ε δωσε βρε μια αναφορα πριν μιση ωριτσα να χαρει και να αναθαρρησει ο κοσμος😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

47 λεπτά πριν, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

ΕΚΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΣ

Screenshot_20210213-210504_Chrome.thumb.jpg.9edea3a5f9e3a12b505d6baa2380b7d2.jpg

Εμένα γιατί με κόψατε ρεεεεε???? Είμαι μυστικός πράκτορας.....

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, LarissaSnow είπε:

Με την περαιτέρω ένταση των φαινομένων αργότερα μέσα στη νύχτα θα χιονίζει  με -1 και χαμηλότερα από -0,5 που είμαστε τώρα.

Φιλε ναι δυνάμωσε ειδικά εδώ δυτική μεριά είμαστε καλά άντε πάμε δυνατά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καρδίτσα επιτέλους ξεκίνησε να πιάνει και σε δρόμους!και επιτέλους έχουμε κανονική χιονόπτωση.οχι παπλώματα μικρές νυφαδεσ αλλά με ένταση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, teo_73 είπε:

Χαχα ε δωσε βρε μια αναφορα πριν μιση ωριτσα να χαρει και να αναθαρρησει ο κοσμος😉

Μύγες είναι ακόμα .... Το καλό έρχεται σε λίγο .... Αυτό το IR που έχει για το βράδυ είτε Στούπα είτε μύγες το δείχνει έτσι ... Αλλά ήταν πυκνό εκείνη την ώρα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παραλία εχει δυναμωσει αρκετα. Νομιζω ειναι η καλύτερη ενταση απο το πρωι. 

Επεξεργάστηκε από nikolasxm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Snowjunky είπε:

Καρδίτσα επιτέλους ξεκίνησε να πιάνει και σε δρόμους!και επιτέλους έχουμε κανονική χιονόπτωση.οχι παπλώματα μικρές νυφαδεσ αλλά με ένταση

βασικα εδω κ 40-50 λεπτα αρχισε να πιανει και στο δρομο δειλα δειλα ναι..αναμονη για το peak σε μερικες ωρες ! ολο το κλειδι του σολ εκει ειναι

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, freeze είπε:

Μύγες είναι ακόμα .... Το καλό έρχεται σε λίγο .... Αυτό το IR που έχει για το βράδυ είτε Στούπα είτε μύγες το δείχνει έτσι ... Αλλά ήταν πυκνό εκείνη την ώρα 

Ναιιι φαινεται και απο το βαθος😀 Δεν ηξερα καν οτι ειναι δικη σου Στεφανε,μολις το ειδα λεω πωπωπω τι ριχνει!Απ το windy τη πηρα ο κλεφταρας😊

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧ

Γελαω επισης που κατω δεξια καποιος εχει το ονομα ''χιονοζομπυ'' 

δεν μπορω αλλο....

Επεξεργάστηκε από Dusterakos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ποπο γύρισα εκανε κρυο μειον 3,5..έφερα υλικό.. 6 πόντους ο δρόμος και 10 οι άλλες επιφανειες

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

20210213_215833.thumb.jpg.60952d496ae05598a99e9c305927ce8c.jpgΠανω απο όλους Κωστα🤣🤣

Εχουμε νεα απο Γιαννενα φιλε; Γτ κερκυρα θα πανε για μπανακι σε λιγο με 12 βαθμους

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

Χαλκίδα ψιλόβροχο με θερμοκρασία να παιζει γυρω στους 6 βαθμούς την τελευταια ώρα, θερμοκρασιακά παμε καλά.

Ο σταθμός έξω από την Χαλκίδα (200μ) είναι στους 4,1 βαθμούς και την τελευταία ώρα φαίνεται να είναι  σε πτώση . 

2,3 βαθμοί πλέον στο χωριό μου και μάλιστα χωρίς ιδιαίτερα φαινόμενα . Αυτή την στιγμή δεν καταγράφει καν ραγδαιότητα ο σταθμός. 

Μακάρι να συνεχιστεί και να κερδίσουμε την αυριανή μέρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, dondinos είπε:

Καρδίτσα τώρα πιάνει και στους δρόμους 

IMG_20210213_215923.jpg

IMG_20210213_215917.jpg

Από εντασή καλά είμαστε αν ήταν και πιο παχουλές οι νυφαδεσ θα ήμασταν σούπερ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Snowjunky είπε:

Από εντασή καλά είμαστε αν ήταν και πιο παχουλές οι νυφαδεσ θα ήμασταν σούπερ

Εδώ δεν έχω ακόμα ένταση αν και ψιλοπιανει στον δρόμο..λογικά μου έρχεται από εσάς ..τώρα και μέχρι το πρωί είναι η ευκαιρία

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν εχει μπςι ο υετκς μη περιμνεετε χοντρές νιφάδες όσοι έχουν μείον...εμένα ρίχνει πολύ αλλά με λεπτές και σε όλους εστί θα πάει αρα μεγάλα ύψη χιονιού ξεχάσατε τα όλου απο 15 μεχρι 25 βαριά πιστευω

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδώ, απέναντι από Χαλκίδα, μεταξύ Ψαχνά-Πολιτικά, 10μ υψ και 800μ από θάλασσα, 5 βαθμοί και ψιλόβροχο...

 

Άρε και να έριχνε το νερό της Αυγουστιάτικης πλημμύρας σε χιόνι!!!

μιλάμε για 800+χιλ!!!

Δεν το χρωστάει;; Αφού το έκανε σε νερό, κάντο σε χιόνι και ας ψάχνω τα δέντρα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...