Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παμε τραβατεεε 0.4... φοβερη χιονοθυελλα εξω, ορατοτητα λιγα μετρα.. δορυφορικη φαινεται κενο και μετα το μετωπο του χαμηλου που θα μπει Αιγαιο. Θα εχουμε μεγαλο βραδυ!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, tommy8 είπε:

ποσο εχει βαλει εκει φιλε??

10+ σε σκεπες, χορτα και λιγο λιγοτερο στο δρομο

 

2 λεπτά πριν, bouasss είπε:

Παρόν.🥱🥱🥱

Κιλκις τι γινεται βαζει;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Kosmas34 είπε:

10+ σε σκεπες, χορτα και λιγο λιγοτερο στο δρομο

 

και τρικαλα τα ιδια, γυρω στα 15+ σε σκεπες χορτα ..χωνει καπως καλυτερα τωραα

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στα διόδια Θεσσαλονίκης ύψος Ωραιόκαστρου παύση φαινομένων...

Γενικά όλο βράδυ μυγακια ρίχνει τπτ αξιόλογο

Επεξεργάστηκε από Alvo
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χρυσούπολη Περιστερίου υπέροχη βραδινή βροχή με τη θερμοκρασία αυτή την ώρα στους 6.6°C.... 4 mm έχουμε βάλει ως τώρα με την αλλαγή της ημέρας και συνεχιζουμε χαλαρά... υπέροχη χειμωνιάτικη βραδια...... απόλαυση ο υπνος...

.... ας το απολαύσουμε...!! ... και σε αναμονή φυσικά για τον χιονιά που ειναι καθ' οδόν....!!!

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

@Galanto Αν κρινω απο την εικονα της δορυφορικης και το ποσο γρηγορα κινειται αυτο το "συννεφο" που δειχνει, θα εχουμε καλα φαινομενα για κανενα μισαωρο ακομα φανταζομαι και μετα θα κοπασει..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εντύπωση μου κάνει το 1.7 στα 1588μ του Παναχαϊκού, πράγμα που σημαίνει ότι στην Αχαΐα δεν έχει μπει ούτε καν το 0 στα 850hpa.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Ζερίκιος είπε:

εντύπωση μου κάνει το 1.7 στα 1588μ του Παναχαϊκού, πράγμα που σημαίνει ότι στην Αχαΐα δεν έχει μπει ούτε καν το 0 στα 850hpa.

ειναι αδεια απο χιονια τα βουνα και αργει πολυ περισοτερο να κρυωσει 

καλαβρυτα χωριο 780 μ. 4,3 

χαλια μαυρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Να ενημερώσω ότι πλέον στο Κριεκουκι στρώνει κεραμυδια πλέον σε όλο το χωριό έως τα 300μ. Δυστυχώς η κάμερα ειναι εκτός λειτουργίας!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Παπλαμουδας είπε:

εδω, μαζι σου!

Γιωργο δεν κλείνει ματι,απλά δεν μπορώ να καταλάβω να χιονιζει γύρω γύρω απο τις 11 περιπου και εχω να καθυστερήσει κανα τρίωρο απλά δεν μπορώ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

-2 Στα περίχωρα της Θεσσαλονίκης στους Νέους Επιβάτες, δυνατός αέρας, μειωμένη ορατότητα, πυκνό ψιλό χιόνι στρωμένο παντού πλέον αλλά όπως λένε και άλλοι δεν στοιβάζεται. Ας κρατήσει έτσι για ώρες και μια χαρά προσωπικά δεν θα έχω παράπονο. Και έτσι όλα άπρισαν λογικά μια-δύο γεμάτες άσπρες μέρες τις έχουμε 🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, Kosmas34 είπε:

@Galanto Αν κρινω απο την εικονα της δορυφορικης και το ποσο γρηγορα κινειται αυτο το "συννεφο" που δειχνει, θα εχουμε καλα φαινομενα για κανενα μισαωρο ακομα φανταζομαι και μετα θα κοπασει..

Δε ξέρω καν αν χιονιζει απο αυτο δε την εμπιστευομαι τη δορυφορικη να δεν είναι μερα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...