Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

31 λεπτά πριν, oldboy332 είπε:

Έλα ρε Πατρίδα! Καλή απόλαυση!

2,5 βαθμοί εδώ στο Κρυονέρι με ισχυρό  ΒΔ άνεμο .Περιμένω να φωτίσει λίγο και έχω φύγει για τους γύρω λόφους . Νομίζω πέφτει καμία λιωμένη νιφάδα μέσα στην βροχή . 

Ευχαριστω φιλε. Και ειναι η αρχη για Βοιωτια, το βραδυ και τη νυχτα παμε για +20 ποντους. Παντως δεν θυμαμαι να εχει χιονισει στη Λιβαδεια με θερμοκρασιες Παρνασσος (1950μ) -1.2, Αραχωβα (1040μ) -1,2, Ζερικι (850μ) -1.2!!  Σταθερη θερμοκρασια σε ολα τα υψη της ατμοσφαιρας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λευκός Πύργος τώρα ζωντανά Αυτιά στον ΣΚΑΙ πυκνή χιονόπτωση και στρωμένος !! Πάμε μωρή Σαλονικάααααα

Επεξεργάστηκε από South Athens
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

εσυ δεν ησουν που τα βρηκες αχνη ζαχαρη μολις ξυπνησε κοιτωντας απο το παραθυρο?η καποιος αλλος κιλκισιωτης?...ολοκληρος μπακλαβα εχετε ρειιιι...🤣

Εγώ ήμουν...το χιόνι είναι λιγότερο από το χιόνι του Γενάρη και σίγουρα πολύ λιγότερο από την Σοφία...μάλλον έχουν πέσει πολύ τα στάνταρ σου ...🤨 πάντως το θετικό είναι ότι χιονίζει καλύτερα τώρα σε σχέση με χθες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, dimisg είπε:

Βαγγέλη καλημέρα. Γιια τ ώρα πολύ κατώτερο για Θεσσαλονίκη. Τι λες? 

θα δειξει...αν οντος εχει καθυστερησει το χαμηλο ειμαστε 6 ωρες πισω και σε αλλη θεση οταν βγει αιγαιο...θα το καταλαβουμε .παντως αυτη την στιγμη εχει εξαρση με αλλου τυπου νιφαδα πανχοντρη!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, kilkis1989 είπε:

Εγώ ήμουν...το χιόνι είναι λιγότερο από το χιόνι του Γενάρη και σίγουρα πολύ λιγότερο από την Σοφία...μάλλον έχουν πέσει πολύ τα στάνταρ σου ...🤨 πάντως το θετικό είναι ότι χιονίζει καλύτερα τώρα σε σχέση με χθες...

κατσε να τελειωσει πρωτα και μετα απολογισμος...😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και συνεχίζει λέμε δώσε πόνο ρε Μήδεια.και με γνωστός ειχοσ κρατσ κρατσ αυτά είναι

Επεξεργάστηκε από Snowjunky
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πυκνή χιονόπτωση Αριστοτέλους βλέπω τώρα Θεσσαλονίκη στην καμ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...