Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Συμφωνώ ρε φίλε....

Αν εξαιρέσεις Γρεβενά Νάουσα και λίγες ακόμα περιοχές τίποτα το πολύ αξιόλογο δεν βλέπω...

Για ιστορικό αυτήν την ώρα που μιλάμε ούτε λόγος....Μακάρι να γίνει κάτι δυνατό για όλα τα παιδιά μέχρι το βραδυ

Παιδιά μην ξεχνάτε όμως πόσα χρόνια είχε χιόνισει μ αυτόν τον μηχανισμό και να πιάσει όλη την κβ χωρά σιγά σιγά θα περνούσε στην σφαίρα του μύθου 😁😁😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, ΧΕΛΜΟΣ said:

Ρε Γιανιωτες τι γίνεται εκεί??????

Χιόνισε????

Βάλτε καμία φωτό από την λατρεμένη μου πόλη!!!!

Βαζει ποντακια ριχνει!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Seventower είπε:

Νομίζω πλέον χτυπάει σοφία αν συνεχίσει έτσι για κανένα 2 - 3ωρο τι λέτε; 

Δεν ξέρω αν θα προλάβει , πάντως τώρα επιτέλους βάζει εκατοστά !

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΕΝΤΑΘΗΚΕ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΜΕΓΆΛΩΣΑΝ ΟΙ ΝΙΦΑΔΕΣ .....ΠΟΣΟ ΑΚΟΜΗΗΗΗ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, menidi είπε:

Με βάση αυτά που βλέπω απο βόρεια και κεντρική Ελλάδα , σκέφτομαι οτι πριν 20 χρόνια, όυτε που θα τολμούσε κάποιος να βγάλει ξεχωριστό όνομα σε μια κακοκαιρία σαν αυτή. 

Δλδ για τα κυβικά της βόρειας και κεντρικής χώρας, εγώ δεν βλέπω κάτι αξιόλογο. Κάτι γανούδες, 5ποντα άντε μέχρι 15 πόντους. Μην τρελαθούμε κιόλας. Δεν είναι σοβαρά χιόνια αυτά για εκεί πάνω.

Γνώμη μου πάντα...

Κοίταξε. Σωστο! Τουλαχιστον για την πόλη των Τρικάλων δεν είναι κάτι ιστορικό, αλλα μη ξεχνάμε πως πρις 20 χρόνια, δεν θυμάμαι να είχαμε θάψει τον  Φεβρουαρίο πριν καν ξεκινήσει. Δεν στοχευα σε μια φωτοβολίδα....Δεν διηρκουσε ο Χειμώνας 5 ημερες και μετά Ανοιξη. Κακά τα ψέματα. Τα πράγματα λίγο άλλαξανε. Οπότε και αυτό που έριξε σε τέτοια σκοτεινά χρόνια καρικά, παλι καλά να λέμε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, menidi είπε:

Με βάση αυτά που βλέπω απο βόρεια και κεντρική Ελλάδα , σκέφτομαι οτι πριν 20 χρόνια, όυτε που θα τολμούσε κάποιος να βγάλει ξεχωριστό όνομα σε μια κακοκαιρία σαν αυτή. 

Δλδ για τα κυβικά της βόρειας και κεντρικής χώρας, εγώ δεν βλέπω κάτι αξιόλογο. Κάτι γανούδες, 5ποντα άντε μέχρι 15 πόντους. Μην τρελαθούμε κιόλας. Δεν είναι σοβαρά χιόνια αυτά για εκεί πάνω.

Γνώμη μου πάντα...

Κοίταξε. Σωστο! Τουλαχιστον για την πόλη των Τρικάλων δεν είναι κάτι ιστορικό, αλλα μη ξεχνάμε πως πρις 20 χρόνια, δεν θυμάμαι να είχαμε θάψει τον  Φεβρουαρίο πριν καν ξεκινήσει. Δεν στοχευα σε μια φωτοβολίδα....Δεν διηρκουσε ο Χειμώνας 5 ημερες και μετά Ανοιξη. Κακά τα ψέματα. Τα πράγματα λίγο άλλαξανε. Οπότε και αυτό που έριξε σε τέτοια σκοτεινά χρόνια καρικά, παλι καλά να λέμε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, KapelosG είπε:

Αττικαριοι οι Τ στα ψηλά δεν είναι χαμηλότερες απ' το αναμενόμενο απλά έχουμε απίστευτη θερμοβαθμιδα γεγονός που δείχνει και την δυναμική

IMG_20210214_103612.jpg.6b00fef59c3a0fc414eedea513812e02.jpg

Δείτε λίγο Τ επιφάνεια ελληνικού και Τ στα 850

Τέλεια. Στη δυναμική λοιπόν που λεγαμε χτες και στην γλώσσα των ρολινγ στοουνς χαχα
Πάμε γερά Γαλατσοκύψελο η Τ μόλις στους 5,2

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, menidi είπε:

Με βάση αυτά που βλέπω απο βόρεια και κεντρική Ελλάδα , σκέφτομαι οτι πριν 20 χρόνια, όυτε που θα τολμούσε κάποιος να βγάλει ξεχωριστό όνομα σε μια κακοκαιρία σαν αυτή. 

Δλδ για τα κυβικά της βόρειας και κεντρικής χώρας, εγώ δεν βλέπω κάτι αξιόλογο. Κάτι γανούδες, 5ποντα άντε μέχρι 15 πόντους. Μην τρελαθούμε κιόλας. Δεν είναι σοβαρά χιόνια αυτά για εκεί πάνω.

Γνώμη μου πάντα...

Μάλλον ξύπνησες από κακό όνειρο Θανάση.....όλη η Ελλάδα ντυμένη στα λευκά......θα καταλήξει ιστορικών διαστάσεων κακοκαιρία....ήδη σε πολλά ημιορεινά ορεινά έχουν αποκλειστεί χωριά, ενώ οι δυσκολίες φτάνουν ως τα παραθαλάσσια.....μην τρελαθούμε κιόλας.....τέτοιες κακοκαιρίες δεν βλέπεις κάθε μέρα....ούτε τις έβλεπαν παλιότερα κάθε μέρα......

Και μόλις από χθες αρχίσαμε......έχουμε δρόμο!!!

ΥΓ Και παρακαλώ όλα τα παιδια, μόνο αναφορές και όχι φιτιλιές!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μερικές ενδεικτικές φωτογραφίες και ένα βίντεο από παραλία Νέων Επιβατών Θεσσαλονίκης σήμερα το πρωί περίπου στις 10:00 η ώρα.

 

 

 

ΠΛΑΤΕΙΑ-1.jpg

ΠΑΡΑΛΙΑ-2.jpg

ΠΑΡΑΛΙΑ-1.jpg

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...