Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια δε σταματάει ριχνει πράμα.....περάσαμε τους 35 παμε να φτασουμε  το 2012 πλέον στους 40....οπου βαραγε ο βορειοαντολικος εχουν θαφτει και οι τοιχοι χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Παιδια δε σταματάει ριχνει πράμα.....περάσαμε τους 35 παμε να φτασουμε  το 2012 πλέον στους 40....οπου βαραγε ο βορειοαντολικος εχουν θαφτει και οι τοιχοι χαχαχα

Από χθες στο έλεγα Αντώνη. Το κυρίως πιάτο ήρθε βράδυ και τώρα μέχρι μεσημέρι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ακόμα κ πιο νέος όταν ήμουν, κ πιο ανώριμος δηλαδή, γελούσα πραγματικά με την μάχη των εκατοστών, "τόσο είναι/όχι δεν είναι, κάτσε να το μετρήσω" κτλ κτλ κτλ. Ότι δλδ βρίσκομαι στην πόλη μου, στην γειτονιά μου σε ένα ολόλευκο τοπίο το οποίο θα κρατήσει κ μέρες, με χαρτοπετσέτες να πέφτουν αβέρτα ακόμα κ να με νοιάζει πόσα είναι κ που κ γιατί χααχα. Ευχαριστώ δε θα πάρω. Πάω για την βολτάρα μου μάγκες καλή συνέχεια σε όλους εύχομαι!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το χαμηλο δείχνει να οπισθοδρομει και αλλάζει το ατριμ όπως φαίνεται από την δορυφορική...νομίζω το πολύ καλό μόλις άρχισε ίσως σε λάθος ώρα μιας και ήταν να γίνει το ξημέρωμα.απλα κρατάω μια επιφύλαξη ότι επειδή η πραγματικότητα είναι αλλιώς έως ου αλλιώς αν από τις 5 και μετά έχουμε ακόμη έστω και μέτρια φαινόμενα θα επανέλθουν οι πρωινές ολικές χιονοστρωσεις...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, giogud είπε:

92039185__Viber_2021-02-14_11-37-50.thumb.jpg.a412e336751975d7fb328141713c2011.jpg

Αυτή είναι η πραγματικότητα...

Ουτε για πετσα δεν πιανεται αυτο το πραγμα.Σαν να μην χιονισε καθολου ειναι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

βαγγελη εχεις απαντηση  να μην περιμενω τσαμπα.  παντως εδω ενα 10ποντο περιπου χαλαρο κ τωρα ισα που νιφαδιαζει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάμε για πολύ μεγάλο χιόνι. Κάνει μπαμ. Όλα αυτό δείχνουν στα σημάδια του πως έρχεται στο nowcast. Κρυο πολύ ήδη από χτες. 5,2 Αγ Στεφανο το βράδυ. Σήμερα 2.8 από την αρχή της μέρας. Θα αρχίσει πολύ σύντομα να χιονίζει εδώ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...