Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

Το χαμηλο δείχνει να οπισθοδρομει και αλλάζει το ατριμ όπως φαίνεται από την δορυφορική...νομίζω το πολύ καλό μόλις άρχισε ίσως σε λάθος ώρα μιας και ήταν να γίνει το ξημέρωμα.απλα κρατάω μια επιφύλαξη ότι επειδή η πραγματικότητα είναι αλλιώς έως ου αλλιώς αν από τις 5 και μετά έχουμε ακόμη έστω και μέτρια φαινόμενα θα επανέλθουν οι πρωινές ολικές χιονοστρωσεις...

Για μας δυτική Θεσσαλία?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κατερινη χαμός κοντευουμε το 20ποντο στα απατητα και ρίχνει ασταμάτητα στουπιδια...περπατουσα πανω απο 2 ώρες έξω, εχω βγάλει άπειρες φωτο και δεν ξέρω τι να πρωτοανεβασω...προς το παρον παρτε ένα βιντεακι από το σπίτι μου...θερμοκρασια αυτή την ώρα -1.6°C... 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εσύ που προστάτες φωτό του 2001 αλλά στις 20 Δεκεμβρίου και μας είπες ότι είχαμε 20ποντο κανείς το ίδιο και τώρα.σταματας τα φυτικά και τις ανακρίβειες τώρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

Το χαμηλο δείχνει να οπισθοδρομει και αλλάζει το ατριμ όπως φαίνεται από την δορυφορική...νομίζω το πολύ καλό μόλις άρχισε ίσως σε λάθος ώρα μιας και ήταν να γίνει το ξημέρωμα.απλα κρατάω μια επιφύλαξη ότι επειδή η πραγματικότητα είναι αλλιώς έως ου αλλιώς αν από τις 5 και μετά έχουμε ακόμη έστω και μέτρια φαινόμενα θα επανέλθουν οι πρωινές ολικές χιονοστρωσεις...

αρα λογικα μπορει να μας ερθει κατι απο ν. ανατολικα?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λοιπον παιδια απο τη βολτα μου προς Πεντελη. Απο τα 350μ του Κεφαλαριου ξεκιναει το χιονονερο, 450 γινεται καθαρη χιονοπτωση. Το πρωτο στρωσιμο στα χορτα ξεκιναει ακριβως στη διασταυρωση για το μοναστηρι, περιπου 650-660m για οσους γνωρίζουν. Στα 750m το χει πιασει καλυτερα με θερμοκρασία αυτοκινήτου 0 βαθμοί.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τούμπα τώρα ρίχνει πολύ καλά, δυστυχώς φαίνεται να είναι αργά, χάθηκε όλο το βράδυ . Ευτυχώς τόσα χρόνια στη Θεσσαλονίκη πλέον έχω μάθει να κρατάω μικρό καλάθι και δεν είναι μεγάλη η απογοήτευση... Τουλάχιστον το βλέπουμε να πέφτει

Επεξεργάστηκε από Kwstas_K
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

36 ποντους μετρησα με μετρο και 46 εκει που βαραει ο βορειονατολικος γιατι κατα τις 12 με 2 ειχε πολυ αερα και τα παρεσυρε..και τωρα τιχνει πορτοκαλοφλουδες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, heavy snow είπε:

Πετσα και εκει η τιποτα?

Φιλε ΕΝΑ ΤΙΠΟΤΑΑΑΑΑΑ ....Ουτε Ελευθεροχωρι δεν εριξε που ειναι στα 700μ.....Πετσα ελευθεροχωρι, τιποτα εδω....ΚΑΤΑΡΑΜΈΝΟΙ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

Εσύ που προστάτες φωτό του 2001 αλλά στις 20 Δεκεμβρίου και μας είπες ότι είχαμε 20ποντο κανείς το ίδιο και τώρα.σταματας τα φυτικά και τις ανακρίβειες τώρα.

Έλα από εδώ και δες... Από πότε δηλαδή είναι η φωτογραφία; Θεατράκι Κορδελιού.... Έλα και ανέβασε εσύ φωτο να με διαψεύσεις....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

36 ποντους μετρησα με μετρο και 46 εκει που βαραει ο βορειονατολικος γιατι κατα τις 12 με 2 ειχε πολυ αερα και τα παρεσυρε..και τωρα τιχνει πορτοκαλοφλουδες 

Ποοο κ δω θαβομαστε τώρα?πόσο θα κρατήσει?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, ΧΕΛΜΟΣ said:

Σιγά μην έχεις πάνω από μενα

Screenshot_2021-02-14-11-30-44-999_com.android.chrome.jpg

Τόσο δείχνει ο σταθμός μου... 4,2 βλέπω στο Τατόι ... έχει καμμία σημασία? τώρα πήγε 5 σε ένα μικρό άνοιγμα... πάντως δεν νομίζω οτι θα έχουμε κάτι αξιόλογο πριν από αργά το απόγευμα... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...