Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερες...."πατσαβουροχιονοπτωση ",κι όπως  είπαν  και πριν κι άλλα  παιδιά, αν έριχνε  τέτοιο  χιόνι  το βράδυ θα μετρουσαμε  άλλους  πόντους...όπως  και να 'χει...ΧΙΟΝΙ ΕΙΝΑΙ  ΧΑΡΕΙΤΕ ΤΟ!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, immortalx είπε:

Στα ψηλοτερα της Ναουσας μολις μετρησα 35cm. Αν παει ετσι πιστευω θα ξεπερασουμε τα 40cm

τι γινετε ρε που.... μου παντου χιονιζει καλα κ εδω σχεδον ανοιξε ο καιρος     δεν μας απανταει κ ο βαγγ αν περιμενουμε τιποτα εδω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

http://blob:http://malakasa.meteoclub.gr/cc9c5f99-b231-4305-978c-d202b7a0ee7c

Πυκνώνει σιγα σιγά η χιονόπτωση στη Μαλακάσα. 

 

Επεξεργάστηκε από weatherfan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λίγο πάνω απο τον φουρνο του Βεκρη στα Μελισσια και προς Νεα Πεντελη, αρχιζουν να κανουν εμφανιση οι πρωτες νιφαδες!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εκλεισε η επαρχιακη οδος αγρινιου-καρπενησιου οριν τον προυσσο στη θεση αραποκεφαλα..ουτε με αλυσιδες..χιονιζει μεχρι τα 300μ σχεδον..εχουμε και κατολισθησεις εκ νεου..

Λαμπιρι αιτωλοακαρνανιας τωρα

FB_IMG_1613296523993.jpg

FB_IMG_1613296516082.jpg

FB_IMG_1613296507970.jpg

Επεξεργάστηκε από Tolisk20
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Mercedakias είπε:

Ποοο κ δω θαβομαστε τώρα?πόσο θα κρατήσει?

Ξέρω γω φιλε δε το περιμενα εδω χοντραινει κι αλλο απιστευτο μέγεθος οι νιφαδες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Ξέρω γω φιλε δε το περιμενα εδω χοντραινει κι αλλο απιστευτο μέγεθος οι νιφαδες

Πάει για πατσαβουρια σαν νοτιαδοχιονο 😮

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Σιγά μην έχεις πάνω από μενα

Screenshot_2021-02-14-11-30-44-999_com.android.chrome.jpg

παιζει , γιατι κι εγώ εχω συγκριτικά με σενα ψηλή.. στους 5,5 τωρα εδω!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, CATHA είπε:

Τόσο δείχνει ο σταθμός μου... 4,2 βλέπω στο Τατόι ... έχει καμμία σημασία? τώρα πήγε 5 σε ένα μικρό άνοιγμα... πάντως δεν νομίζω οτι θα έχουμε κάτι αξιόλογο πριν από αργά το απόγευμα... 

Καμία σημασία δεν έχει ...απλά είναι δύσκολο υπό τις συνθήκες που επικρατούν να έχεις περισσότερο από μένα...ίσως ο σταθμός να μην είναι τοποθετημένος σε καλό σημείο και να επιρρεαζεται από κάποια πηγή θερμότητας έστω και λίγο...όσο για τα φαινόμενα όπως είπες από αργά το απόγευμα.....καλή συνέχεια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

@notios_polos επειδη εισαι πιο ειδικος, τι φταιει και το κεντρο δεν ειχε την αναλογη χιονοστρωση;;; γιατι υετικα  καλα ηταν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά είναι αστείο κατ εμέ να μετράμε πόντους όταν πριν λίγες μέρες φορούσαμε κοντομανικα. Το λέω κυρίως για τα παιδιά που δεν ενθουσιάστηκαν. Βγείτε έξω παίξτε με το χιόνι και όσο έριξε έριξε.. εγώ ο τρελός εδώ κάτω αν το πιασει στα αυτοκίνητα θα το βάφτισω θαψιμο.. χαχαχ. Πχ αν έριχνε 5 πόντους Γρεβενά Καστοριά Φλώρινα θα το έλεγα αποτυχία. Αλλά έριξε πολύ χιόνι. Η αγαπημενη νύφη του Βορρά κατάλευκη. Χαρείτε το και ευχηθειτε και σε εμάς αρχικά να δούμε καμία τρίωρη Στούπα και όλα καλά. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συνεχίζει ο χαμός είχα πάει μια βόλτα 

Κάποιο δρόμοι στο χωριό καθαρίστηκαν άλλοι είναι τίγκα με στο χιόνι ....

Φωτογραφίες πριν κάνα μισάωρο.....εχει μαλακώσει ο καιρος πλεον -0.1 βαθμούς αλλά συνεχίζει με λίγο πιο μειωμένη ένταση.....

20210214_112310.jpg

20210214_112111.jpg

Επεξεργάστηκε από thanossnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επιφοβη η ποσότητα του χιονιού για τα λιοδεντρα... Αρκετές ελιές είδα ότι είχαν σπάσει κλαριά λόγω του βαρους... 

IMG-20210214-104357-360.jpg

Επεξεργάστηκε από giannis.mar
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, BillG είπε:

@notios_polos επειδη εισαι πιο ειδικος, τι φταιει και το κεντρο δεν ειχε την αναλογη χιονοστρωση;;; γιατι υετικα  καλα ηταν

Κάτι που προφανώς ο Σώτος μπορεί να το εξηγήσει γιατί εγώ με τέτοια στουπαρα και τέτοια μείον δεν το περίμενα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...