Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τοπικά 8 βαθμοί στα νότια προάστια Αθήνα όταν σύμφωνα με τον τζίφο ήδη το κέντρο έπρεπε να ήταν κοντά στους 4 στις 2. Δε τα πάμε καλά με Τ εγώ βλέπω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Snowjunky είπε:

Μπήκαν.και με το καλύτερο φόντο!καλά φαινόμενα στα παιδιά απ' τα νότια πλέον!!ελπίζω να σας δωσει τα μέγιστα

Δώσε πόνο!

 

Δώσε και καμιά μπριζόλα!!!😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Snowjunky είπε:

Μπήκαν.και με το καλύτερο φόντο!καλά φαινόμενα στα παιδιά απ' τα νότια πλέον!!ελπίζω να σας δωσει τα μέγιστα

Μας κατέστρεψες μεσημεριάτικα ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Boliotis είπε:

το πυκνωσε εδω και κανα μισαωρο. Αν μας μείνει υετός και το βράδυ με μια έξαρση κάτι μπορει να γίνει. Για πλήρες στρωσιμο όμως ετσι οπως είναι τώρα δεν.... 

θέλει ενα επιπεδο παραπανω ένταση. Η μαγνησία θα έμπαινε τελευταια απο τη θεσσαλία αλλά θα τελειώσει και τελευταια ως φαινεται αλλά με μειούμενο υετο απο το βράδυ

Πολλές φορές όταν οι άλλοι σταματάνε τότε είναι που βάζουμε εμείς. Τ έχουμε, ΒΔ έχουμε, υετός φαίνεται να υπάρχει ακόμη, όλα μπορούν να γίνουν..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, South Athens είπε:

Τοπικά 8 βαθμοί στα νότια προάστια Αθήνα όταν σύμφωνα με τον τζίφο ήδη το κέντρο έπρεπε να ήταν κοντά στους 4 στις 2. Δε τα πάμε καλά με Τ εγώ βλέπω 

Υπομονή σε καμιά ώρα θα αρχίσει η σταδιακή πτωση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κρόκος Κοζάνης 40εκ και ρίχνει απίστευτο χιόνι, η μεγαλύτερη ένταση της κακοκαιρία, πορτοκάλια, θαβομαστε!!

IMG_20210214_125448.thumb.jpg.a12ab79861f4d95d1dbe24ded771027e.jpg

IMG_20210214_125238.thumb.jpg.fc5c9ecbce760e66e847973d1e019f4c.jpg

IMG_20210214_125438.thumb.jpg.3dd9ddf251febb9d567887c8c18dfb1f.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά στις 2 ο Τζιφός δινει -2.2 και ο Ευρωπαίος -2.1...δεν έχει μπει το ψύχος...το ότι κάποια σάιτ μεταφράζουν το -2 στα 850 σε 4 βαθμους είναι λάθος και όχι αυτό που συμβαίνει έξω στην πραγματικότητα.... ηρεμία

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παύση φαινομένων στη Λαμία με μυγακια τώρα,γύρω στους 15-20 πόντους χιόνι στη βόρεια πλευρά και 5-10 στα νότια της πόλης.Περιμενουμε νέο γύρων χιονοπτώσεων το απόγευμα με το αβαθές χαμηλά στο Ιόνιο,όχι τίποτα τρομερό απλώς ότι πέφτει θα μένει από δω και περα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναφέρω κοκκινολαίμη στη Νίκαια.. .Ηρθε για λίγο στο μπαλκόνι μου... Περιμένω με το κινητό στο χέρι για φώτο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 minutes ago, notios_polos said:

Καθόλου μουφα και καθόλου αδικημένη η Θεσσαλονίκη.μμβκαιθστερηση ότι ήταν να ριξει το έριξε και το ρίχνει.τωρα γιατί από τις 9 και μετά με τέτοιες στουπαρρς και τέτοιες θερμοκρασίες τα μπετά δεν στρώθηκαν ολικά και ομοιόμορφα θα ήθελα κι εγώ να το μάθω.εποσγς είμαι σίγουρος ότι αν κάτσει καλά και έχουμε καλό χιόνι μετά τις 5 πάλι θα το στρώσει ΠΑΝΤΟΥ όπως έγινε και το πρωί.

To βλέπω κ γω στις κάμερες η Θεσσαλονίκη χιονίζεται πολύ καλά και πυκνά. Νομίζω έχει να κάνει με τους ζεστούς δρόμους. Μη ξεχνάμε οτι μετά την Αθήνα η Θεσσαλονίκη έχει την μεγαλύτερη αστική θερμονησίδα στη χώρα. Αυτό πρέπει να είναι γιατί δε δικαιολογήται με τέτοιες Τ κ τέτοιες χιονοπτώσεις να μην στρώνονται οι δρόμοι καλά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...