Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνεχίζει με ψιλό χιόνι και καλές θερμοκρασίες στα Γιαννιτσά. Νομίζω ότι τα μοντέλα τα πήγαν αρκετά καλά για την περιοχή. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, snowgiann είπε:

Βάζει πόντους?

Στο ήδη 10ποντο που είχαμε εδώ στην δυτική μεριά χοντρικά, εννοείται βάζει και γεμίζει τα πατημένα σιγά σιγά μβεβαι δεν ξέρω πόσο θα συνεχίσει αυτή η μαγεία! Το απολαμβάνω γιατι μπορεί του χρόνου πάλι.. ή την άλλη βδομάδα 🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

...... Στα κεντρικά της Βόρειας Ελλάδας οι πόλεις και όχι μόνο, ξύπνησαν στα λευκά..... Πάνω απο 20εκ χιονιού είχαν καλύψει την όμορφη γραφική πόλη της 'Εδεσσας μέχρι σήμερα το πρωί ......

Φωτογραφία Κώστας Λαζαρίδης
Μπορεί να είναι εικόνα χιόνι και δέντρο
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 ώρες πριν, Snowjunky είπε:

Έχει κόψει αρκετά εδω πολύ λίγο ρίχνει για αυτό.μακαρι να έχει και συνέχεια αλλά και έτσι ευχαριστημένος είμαι

Εσύ που ανησυχουσες το πρωί φίλε μου. 🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άμα δεν βραδιάσει εδώ στην Αττική δουλειά δεν γίνεται... Πάντα όχι τώρα... Από 17.00 και μετά θα αρχίσει η τρελή πτώση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κακοπλευρι Καλαμπακας -7,5 και 42εκ. χιόνι στο δρόμο.Με αλυσίδες σαφώς έμεινα σε ανηφόρα ακαθάριστη.Ριχνει ακατάπαυστα με καλή ένταση.Το μισό μέτρο δρόμο το χουμε!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΕΚΠΛΗΞΟΥΛΑ!!!! Ξεκινησε να ρίχνει 50λεπτα με καλούτσικη ένταση αλλά τίποτα το σπουδαίο....θερμοκρασία  -0,3 β

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...