Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

προς το παρον πιανει μονο στις ευκολες επιφανειες. Λογικα 50 μετρα πανω απο μενα θα εχουν ολικη. Τ εχει κολλησει τωρα 0.4. Παμε καλα γενικα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, MeteoTirnavos είπε:

Εύκολα, εδώ σε εμάς ξεπέρασε και Αριάδνη

Αριάδνη εννοείς μαζί με τη νυφίτσα που είχαμε 11-01-2017?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, LarissaSnow είπε:

Στις δυτικές συνοικίες της πόλης γύρω στις 12 το μεσημέρι μέτρησα στο χώμα 15-16 εκατοστά. Τώρα στα ίδια μέρη θα έχει σίγουρα 20. Βέβαια στο κέντρο της πόλης έχει λιγότερο.

Πολυ καλα τα πηγε η λαρισα 👍 Ειναι δυναμη η θεσσαλια στις χιονοπτωσεις.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο Βολος παιδια δινει ρεστα. Θεωρω οτι ειναι η καλυτερη παραλιακη πολη για χιονι. Ποσα και ποσα δεν εχει κανει τα τελευταια χρονια!!! Μπραβο στη Βορεια Ελλαδα, μπραβο στη Θρακη μας που αδικηθηκε στη προηγουμενη χιονοκαιρια! Και εννοειται θεσσαλια χιονο-δυναμη. Ελπιζω να δουν και τα Ιονια και η παραλιακη Ηπειρος φαινεται οτι μπορει να το κανει! Ρε γμτ και που να ειχαμε το δυναμικο αιτιο κοντα μας απο αυριο. Θα βλεπαμε απιστευτες καταστασεις ιστορικου χιονια σε ολ ητην Ελλαδα, τελος παντων! Παμε δυνατα εχουμε και εμεις ελπιδες απο αυριο βραδυ και επειτα. Εδω βροχη και πλεον η ενταση του ΒΑ αυξανεται

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχει στρώσει πουθενά αλλού στην Αττική ή μόνο εδώ?  ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ νιώθω αμήχανα να έχω μόνο εδώ στρωμενα πειτεεεεε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Barney-sal είπε:

Σοφία Θεσσαλονίκη ήταν ανώτερο 20εκ. εδώ τι είχαμε?

Μέγιστη χιονόστρωση εδώ στα δυτικά της πόλης 17 cm

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η Θεσσαλία όπως κ αναμενόταν είχε την τιμητική της... Ορεινά Τρικάλων κ λίμνη Πλαστήρα ήθελα να δω πόσο το έφτασε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βάση sat μεταξύ Κέρκυρας και Ηγουμενίτσας έχουμε ύφεση που μας θάβει?τι ζωή έχει?

Αιγαίο μεταξύ Χαλκιδικής και Κατερίνης τί είναι αυτό το ριτιδιασμα στα νέφη? παίζει από Αιγαίο να ρθει τίποτα το βράδυ δυτική Θεσσαλία?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, Dusterakos said:

Έχει στρώσει πουθενά αλλού στην Αττική ή μόνο εδώ?  ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ νιώθω αμήχανα να έχω μόνο εδώ στρωμενα πειτεεεεε

Ναι ναι και Διονυσο καο Εκαλη και πιάνουν και εδώ οι εύκολες 

το βίντεο από Διονυσο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μου ξεπλήρωσε τις φετινές ατυχίες ο καιρός σήμερα, συνεχίζονται οι χαρτοπετσετες! Και σταλακτίτες μεγαλώνουν, ο χιονάνθρωπος θα γίνει άλλη ώρα!

IMG_20210214_172651.jpg

IMG_20210214_172036.jpg

IMG_20210214_171719.jpg

IMG_20210214_165322.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, Dusterakos said:

Έχει στρώσει πουθενά αλλού στην Αττική ή μόνο εδώ?  ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ νιώθω αμήχανα να έχω μόνο εδώ στρωμενα πειτεεεεε

Αμέ! Στο κέντρο της Γλυφάδας έχουμε 7.1 ολόκληρους βαθμούς στρωμένους.

Πέρα από την πλάκα άντε να πέφτει πιο ραγδαία η Τ γιατί έχω αρχίσει να χάνω την υπομονή μου...κ σε λίγο νυχτώνει 

https://www.wunderground.com/dashboard/pws/IGLYFADA9

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

-2.2 και τρέλα!! Η ένταση είναι σαν το 2014!! Να δούμε που θα φτάσει το στρώσιμο..

Μ αρέσει που αγχωνοσουν!!! 

Θέλω κι εδώ ένταση 2014 παρακαλωωωωω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θα αρχίσω με τη παραφραση αυτου που είχα γράψει κατα τις 11 το πρωι: "το χρονικο ενος προαναγγελθέντος κουβά" θα αλλάξει και θα πάει στη θεση του:  "το χρονικο ενος προαναγγελθέντος σοκ και δεοντος χιονιά!!!!!" , θα συνεχίσω με δυο παροιμίες: " στο τελος ξουριζουν το γαμπρο" και " πισω εχει η αχλαδα την ουρα" και θα τελειωσω με κάτι που δε γράφεται!!!! αχαχαχαχαχαχαχαχα!!!! μεγαλο μου λαθος να ξεγράψω τη μηδεία απο το πρωι της κυριακης!!!! με έκανε μάγκα! χωνει ασταματητα! και αν υπάρχει υετος που φαινεται οτι θα υπάρχει μεχρι αύριο το πρωϊ ................... (ακαταλληλο για ανηλίκους και παντών forum) ισως στο ημερολογιο ιστορικοι χιονιαδες στο Βόλο να γραφτεί μια ακόμη ιστορία.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...