Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο,τι φαινεται. Στραβωθειτε λιγο μπας και δειτε κατι στη φωτο χαχα. Τα αμαξια ηταν καθαρα απο το πρωινο. Το στενο που φευγει προς τα αριστερα πιανει λιγο και πεζοδρομιο,αλλα απο εκεινη την πλευρα εχει χιονι το μπαλκονι και δεν μπορω να παω να βγαλω φωτο αν δε βαλω παπουτσια,θα γινω μουσκεμα20210214_211259.thumb.jpg.c94b3bd65ca79c6f22906dc5534fae09.jpg

Επεξεργάστηκε από salonikatasos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επταπύργιο 

Στρωνομαστε με μυγακια, ξεστρωνομαστε με πατσαβούρια. Σαλονικαρα όσο με πληγώνεις τόσο με πορωνεις χαχα ρε τι ζούμε πάλι

 

 

Επεξεργάστηκε από geopithis
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Jimmys-snow είπε:

Υπομονη, εσυ τα ελεγες.. 

Με βάση το gfs το - 8 μπαίνει στις 10 και το -9 στις 1 το βράδυ.. οπότε ξενύχτι μπας και 

Επεξεργάστηκε από nikolas 2365
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, nikolas 2365 said:

1,9 έφτασε η θερμοκρασία. Ότι χτίζαμε γκρςμιζεται..

Πιστευω ανεβαινει γιατι ερχεται ΒΑ ισχυρος, και ο ΒΑ νομιζω ανεβαζει τις Τ λιγο.

😞 😞 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Με βάση το gfs το -  μπαίνει στις 10 και το -9 στις 1 το βράδυ.. οπότε ξενύχτι μπας και 

Εδω είμαστε ολοι μαζι! 

Εχω φαει τρελο δουλεμα σήμερα! 

Είμαστε πολυ άρρωστοι ρε παιδι μου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Dusterakos είπε:

Πιστευω ανεβαινει γιατι ερχεται ΒΑ ισχυρος, και ο ΒΑ νομιζω ανεβαζει τις Τ λιγο.

😞 😞 

Εδώ το στριμ ίδιο. Βέβαια μιλάμε για διακανσεις τρελές. Τώρα 1,6 πάλι.. δεν μου αρέσει το σημείο Δρόσου.. ακόμα Θετικο. Με βορειοδυτικό έπρεπε να ήταν μείον. Γι'αυτό δεν το γυρνάει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, nikolas 2365 said:

Εδώ το στριμ ίδιο. Βέβαια μιλάμε για διακανσεις τρελές. Τώρα 1,6 πάλι.. δεν μου αρέσει το σημείο Δρόσου.. ακόμα Θετικο. Με βορειοδυτικό έπρεπε να ήταν μείον. Γι'αυτό δεν το γυρνάει 

Δυστυχως τετοια προβληματα ειναι αναποφευκτα.. Πρεπει να δεις μονο της Τ στα 850 να πεσουν οσο πιο γρηγορα γινεται, τι στο καλο, το -9 σε ποση ωρα ερχεται;;; Αργει;;;

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κι αριστοτελους φαινεται στην καμερα πλεον καθαρα οτι εχει αρχισει να χιονιζει κανονικα παλι. Αντε να δουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, salonikatasos είπε:

Κι αριστοτελους φαινεται στην καμερα πλεον καθαρα οτι εχει αρχισει να χιονιζει κανονικα παλι. Αντε να δουμε

Να ευχεστε να κρατησει μεχρι τα ξημερωματα  ή και περισσοτερο

Επεξεργάστηκε από BillG
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΧΙΟΝΙΖΕΙ έξω από το Αγρίνιο, στο χωριό Στράτος μαθαίνω.....μυγάκια ή νιφαδόπτωση στο Αγρίνιο και πέριξ!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καποιες τελευταιες , απο το κεντρικο ιστο  της πολης πλεον χιονιζει με μετρια ενταση . Ελπιζουμε σε καμια εξαρση μεσα στο βραδυ.8EA8D275-B7DF-4A25-9D67-4F738CFEEBEF.jpeg

Επεξεργάστηκε από Volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μεχρι και την υποτροπή μας έκανε όπως φαινόταν από την εξέλιξη της πορείας του χαμηλου..μέτρια χιονόπτωση με μικρές νιφάδες και πιάνει ξανά σε μπετά με υψηλότερη θερμοκρασία κι όλας από την στουπαρα.γιατι διαβάσαμε ευτυχώς ελάχιστες ανακρίβειες περί μουφας κτλ... Στην γειτονιά μου πίσω από τον σταθμο

IMG_20210214_211359.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...