Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 minutes ago, xeneize said:

παιδιά μη παίρνετε κόσμο στο λαιμό σας και πέσει για ύπνο. Θα έχει και νωρίτερα εξάρσεις

Modele GFS - Carte prévisions

Δηλαδή θα πάρω κάποιον στο λαιμό μου επειδή πιστεύω οτι η έξαρση θα είναι λίγο αργότερα? τι είμαι επαγγελματίας μετεωρολόγος? 9 στις 10 θα πέσω έξω όπως και οι περισσότεροι στο φόρουμ γιατί σχολιάζουμε για την πλάκα μας και την αγάπη στον καιρό...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, CATHA είπε:

Δηλαδή θα πάρω κάποιον στο λαιμό μου επειδή πιστεύω οτι η έξαρση θα είναι λίγο αργότερα? τι είμαι επαγγελματίας μετεωρολόγος? 9 στις 10 θα πέσω έξω όπως και οι περισσότεροι στο φόρουμ γιατί σχολιάζουμε για την πλάκα μας και την αγάπη στον καιρό...

Και εν τω μεταξυ ο συγκεκριμενος χαρτης δειχνει και ασθενη φαινομενα ! Καμια λογικη...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτό το χιόνι που ρίχνει τώρα στο Κρυονερι είναι παλιός γνώριμος...Ευβοιόχιονο.Παγωμένο χιόνι τα τελευταία 15 λεπτά με πολύ καλή ραγδαιοτητα .Βάζει πόντους!

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είναι θλιβερό να έχει η Λιβαδειά τέτοια εικόνα σε χιονοκακοκαιρία που ξεκίνησε από κεντροβόρεια (βόρεια Φθιώτιδα και πάνω) και κατέληξε προσήνεμα αφήνοντάς την απέξω. Είπαμε δεν είναι εύκολη πόλη για μεγάλα χιόνια αλλά ούτε το 10ποντο της τιμής? Τα δυτικά πεδινά της Βοιωτίας και τα νότια πεδινά της Φθιώτιδας (κάμπος Τιθορέας) έφαγαν φόλα 20ετίας.

 

lcam3.jpg?v=1

Επεξεργάστηκε από Ζερίκιος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Santa snow είπε:

Και εν τω μεταξυ ο συγκεκριμενος χαρτης δειχνει και ασθενη φαινομενα ! Καμια λογικη...

Νταξει χθες μας είχαν σε υετοτρυπα παντως τους νότιους και το κεντρο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, kouvanos said:

Ριχνει με τρελη ενταση αλλα.χιονοχαλαζακι

Αυτό βλέπω και εγώ στην Κηφισιά. Πολύ πυκνό χιονοχάλαζο. Τουλάχιστον τα ξημερώματα που έστρωσε έριχνε χαρτοπετσέτες. Απόψε θα κινηθεί με χιονοχάλαζο και αρνητικές; Επίσης, θα έχουμε κλείσει καιρό ή απλά εξάρσεις;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πέσε ρε φιλενάδα Τ, πεσε λέμε να πέσει και μαζί σου το κάστρο των Αθηνών!!

Έλα 13 χρόνια είναι μη μας έχεις στη τσίτα με τους 2 βαθμούς

 

https://www.skylinewebcams.com/en/webcam/ellada/atiki/athina/hellenic-parliament.html

Επεξεργάστηκε από South Athens
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Steliosnow είπε:

Εχω αρχίσει να αγχώνομαι για το βράδυ δε ξερω ρε παιδια χιονόνερο ρίχνει εδώ... 

Τ 2,5 

Μην αγχεσαι καθόλου!!!ολα κυλάνε τέλεια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παντως εδω στους προποδες του Υμηττου δεν εχει σταματησει απο τις 11.30.....ποτε χιονοχαλαζακι ποτε ρυζοχιονο...

Κριμα που εχουμε διαρκως 1.8 - 2.3 βαθμους και χανουμε στρωσιδια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, on the mend said:

Αυτή η μέρα όλο εκπλήξεις, ορατότητα μέχρι τη θάλασσα αυτή τη στιγμή 😄

 

330C589C-111A-4684-8229-96CAB4F54624.jpeg

ψυχοβγαλτική είναι η σημερινή μέρα. 

Έτοιμος είμαι να αρχίσω να σπαμάρω με πμ τον Μενιδιάτη για ψυχολογική υποστήριξη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Ζερίκιος είπε:

Είναι θλιβερό να έχει η Λιβαδειά τέτοια εικόνα σε χιονοκακοκαιρία που ξεκίνησε από κεντροβόρεια (βόρεια Φθιώτιδα και πάνω) και κατέληξε προσήνεμα αφήνοντάς την απέξω. Είπαμε δεν είναι εύκολη πόλη για μεγάλα χιόνια αλλά ούτε το 10ποντο της τιμής? Τα δυτικά πεδινά της Βοιωτίας και τα νότια πεδινά της Φθιώτιδας (κάμπος Τιθορέας) έφαγαν φόλα 20ετίας.

 

lcam3.jpg?v=1

Απλώς Χαοτική η διαφορά.μεταξύ Δυτικής και Ανατολικής Βοιωτίας . Άνοιξε ο καιρός σχετικά. Στο βάθος τα βουνά στο χωριό μου.

SmartSelect_20210215-134535_Samsung Internet.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εντάξει μάγκες συνεχίστε να βλέπετε οτι θελετε

κι εγώ γενικά απαισιόδοξος είμαι και θεωρώ οτι σας την πέφτουν άδικα με το παραμικρό, αλλά το παρακάνετε ώρες ώρες.

Και σαντα το πράσινο δεν είναι ασθενή φαινόμενα και το ξέρεις, για την περιοχή σου για την περιοχή μου και την περιοχή του catcha Δεν είναι ασθενή και υποδηλώνει καλές εξάρσεις.

Το ξέρετε καλά και οι 2, δεν είστε χθεσινοί.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τελευταία αναφορά πριν βάλω τους μικρούς για τηλεκπαίδευση.....

έντονη χιονόπτωση με φελιζόλ, αλλά πολύ έντονη ομως!!!!

τα λέμε κατά τις 6 με 7

Καλη συνεχεια αδέρφια!!!

καλές αναφορές από όλους!!!

Άντε και στα παιδιά από Νότο να το δούν στρωμένο!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...