Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιανία ασπριζουμε με 2ευρα...13χρονια είναι πολλα για να δουμε. 

Τ 0c...για να δουμε αν θα κρατήσει γιατί τα Μεσόγεια ακόμα είναι σε mode ον/οφφ όλη τη μέρα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ανεβηκε... 0.2 η Τ... αλλα ριχνει τα κερατα του... με θετικη ομως χανουμε καλες καταστασεις. μονο δεντρα και αμαξια βαζουν ποντους και κεραμιδια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα και από εμένα. Επειδή έρχονται δύσκολες στιγμές κι εγώ την έπαθα, απομακρύνετε αυτοκίνητα από δέντρα όσο είναι εφικτό. Καλή συνέχεια σε όλους μας. 

BB3E9963-14CE-469A-BCE4-DE1BF8BB9969.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ειναι αδιανοητη η ενταση... αλλα ανεβηκε κιαλλο ΓΙΑΤΙ; ΠΩ΅ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ Η Τ ΜΕ ΘΑΨΙΜΟ....

0.3 η Τ τωρα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βριλήσσια ρίχνει πάλι δυνατά και πιάνει παντού. Στα υπέρ μας η καραντίνα, δε περνάει κανένα αμάξι και στρώνει πιο εύκολα 😃

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βάζει μέτρα όχι εκατοστά ΜΕΤΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΛΙΠΟΘΥΜΑΩ ΤΩΡΑ !!!!!!!!!!!!! ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, xeneize said:

Βριλήσσια ρίχνει πάλι δυνατά και πιάνει παντού. Στα υπέρ μας η καραντίνα, δε περνάει κανένα αμάξι και στρώνει πιο εύκολα 😃

Ρε αμα θελει και 100 αμαξια να εχει σε στρωνει στο π+φ... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 λεπτά πριν, ΝΕΦΟΣΚΕΠΗΣ είπε:

Πήγε ο άλλος και έριξε αλάτι.. που? στο δρομο τον δικό μου μου μου που γενηθηκα κτλ χαχαχαχαχα τους ειπα ευγενικά μη ριξουν, αμα το πιάσει εδώ, δεν φευγουν όσο κ αλάτι να ρίξουν (ανηφόρα απο τις τεράστιες) 
Στο δια ταύτα, ημουν ενα τεταρτο εξω και εριχνα με το λαστιχο και τον καθάρισα!!!!!🤣😋😊

 

0,5 ακριβώς αυτή τη στιγμή.
Ειπώθηκε οτι δεν θα ναι θέμα  και συμφωνούσα αλλά η μεγάλη αληθεια ειναι πως αν εδω δεν μηδενίσουμε δλδ κεντρο κ πάνω τοτε......
 

ΘΕΟΣ!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑΨΑΧΧΑΧΑ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...