Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επίσης θα θελα να ήξερα αν έχει μπει το -9 Αθήνα τελικά...γιατί με -6.8 Πάρνηθα χλωμό...ακόμα και εγώ Γέρακα με 20 πόντους έχω 0.1 τώρα...τρέλα οριακή κατασταση

Επεξεργάστηκε από KapelosG
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

κατεβαινει εκ νεου τερας.... αν ξυπνησουμε με 20 εκατοστα + τοτε παιδια ειναι ιστορικη η κακοκαιρια και θα την φερνουμε σαν παραδειγμα χααχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 minutes ago, giannis_salonica said:

Ρε σεις τι φάση Σύνταγμα έκοψε ένταση και λιώνει πάνω που πηγαινε να πιάσει δρόμο θα μας τρελάνει? Μιμείται Αριστοτέλους ? Τι Τ έχει?

https://www.skylinewebcams.com/el/webcam/ellada/atiki/athina/hellenic-parliament.html

Άμπαλο το σύνταγμα γενικά λόγω θερμονησίδας. Πρέπει να έρθει όλη σιβηρία για να στρωθεί 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Santa snow είπε:


Και λιγο λες νομιζω. Οχι πως εχει σημασια. Ο γιωργος στη Δροσοπηγη ειχε 30 ποντους πριν ενα 3ωρο... Μισο μετρο θα εχουν οι ανω των 500 . Με τα βιλια τι λετε να γινεται ρε παιδια? Ειχε ηδη μισο μετρο πριν την μπουκα εδω , αλλα δεν ευνοηθηκαν νομιζω

Η Δροσοπηγή είναι ένα κλικ παραπάνω. Παίζει μπάλα με Ιπποκράτειο μόνο πιστεύω. Μετά είναι Διόνυσος, Ροδόπολη, ραπεντωσα και Πεντέλη. Και μετά ένα κλικ πιο κάτω άνοιξη, δροσιά, Κρυονέρι, άγιος Στέφανος και Εκάλη. Και άνω Μελίσσια. Είχα ζήσει 1.5 χρόνο τέρμα στη Διονύσου κ είχα πετύχει χιονοκαταιγιδα από lake effect !! Πραγματικά απίστευτη εμπειρία

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, Steliosnow said:

ΦΙΛΕ ΕΧΩ ΟΛΙΚΗ ΣΤΑ 25 ΜΕΤΡΑ ΣΧΕΔΟΝ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΚΥΜΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΤΟΟ

Ποσο κατω απο τη βουλιαγμενης ισαι αρχοντα μου, εγω εδω ολα βρεγμενα με 0.9τ 😂😪🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, casperakos είπε:

Κολαση χαμός απο το 2008 έχω να αυτά που ρίχνει πραγματικά 

μπραβο ρε συ!!!να βαλει και το δυτικο τοξο!!!!..μπραβο!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, KapelosG είπε:

Επίσης θα θελα να ήξερα αν έχει μπει το -9 Αθήνα τελικά...γιατί με -6.8 Πάρνηθα χλωμό...ακόμα και εγώ Γέρακα με 20 πόντους έχω 0.1 τώρα...τρέλα οριακή κατασταση

-8,4 εδειξε η ραδιοβόληση στις 3 περίπου το μεσημερι......άρα λογικά τώρα είναι κάπου στο -9 και σταδιακά θα πάει και -10.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

το αιγαιο εχει σηκομαρες. δειτε τι φτιαχνει....

αχ παναγια μου . θα φαω και νανι. να ξυπνησω να τρεξω εξω σαν τρελος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αγία Παρασκευή έναρξη νέου γύρου....να δω πως θα δουλέψουμε αύριο....ξύπνημα 7 το πρωί για καφέ από την πολική Αγίου Ιωαννου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...