Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Orinos είπε:

περιφερειακος τουρκοβουνιων από ευελπίδων κλειστός....

Απο το πρωτο ξεσπασμα που ημουν στον περιφερειακο ειδα subaru forester να σκαει σε παρκαρισμενο οχημα, ειναι επικινδυνα τα πραγματα εδω παιδια, εχουμε αποτομες ανηφοροκατηφορες και επικινδυνα δυστυχως μυαλα, τα οποια δημιουργουν προβληματα λογω αφνοιας και ψευτομαγκιας και να πω οτι ηταν κανας πιτσιρικας να πω οτι καβλωσε και ηθελε να ντριφταρει, ειδα ολη την φαση, ηθελε να παιξει με το τιμονι και εχασε τον ελεγχο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ενημερωση. η λεωφορος ειρηνης στην ανω ηλιουπολη καθαριστηκε  για τωρα. λογικα θα κλεισει παλι αλλα θα δειξει. περνανε διαρκως γκρειτερ στις κεντρικες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, South Athens said:

 

Εμείς στα πολύ νότια πρέπει να το χάνουμε οριακά. Κάποιες περιοχές πάνω από το Ελληνικό πρέπει να έχουν ολική εκτός από τις βασικές αρτηρίες.

Ωρε φουστη μου κ ανω Γλφ τα ιδια μου ειπαν, εδω πλυμμηρα! Τουλαχιστον κραταει στα χορτα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στο Λιμάνι του Πειραιά τι γίνεται? Η κάμερα είναι υγρή και δεν μπορώ να καταλάβω. Έχει στρωθεί το Λιμάνι?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΚΟΛΑΣΗ ΠΑΛΙ ΡΙΧΝΕΙ ΤΡΕΛΑΑΑ

περασαν δυο αμάξια δε το πιστευω ρε ουσττττ

Τ 0,2

Επεξεργάστηκε από Steliosnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, EVIA 1987!! είπε:

Νικολα!!!! ΞΥΠΝΑ!!! ΚΑΙ ΔΕΣ ΤΙ ΡΙΧΝΕΙ ΕΞΩ ΞΑΦΝΙΚΑ!!!!

Έχει πιάσει αέρα τώρα κ ρίχνει κανονικά.

Σαν το χθεσινό περιμένω που έβαζε πόσους πόντους την ώρα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ο υμηττος βγαζει γουστα. ενω στην καμερα στην αθηνων λαμιας δν ριχνει, εδω στουπιζει αγρια εδω και κανα τεταρτο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, alkis91_2.0 said:

Ωρε φουστη μου κ ανω Γλφ τα ιδια μου ειπαν, εδω πλυμμηρα! Τουλαχιστον κραταει στα χορτα

Ναι και δω όλα βρεγμένα αλλά αμάξια και γλάστρες ψιλοκρατάει. Ίσως σε με πολύ δυνατή μπούκα να τα καταφέρουμε. Εδώ να πούμε έχουν βάλει μέτρα στα υπερβόρεια, πόσο θέλει η μαμω Γλυφάδα για ολική να πούμε???

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ωρες ωρες απορω τι χιονι θα βαζαν τα επτανησα αν ηταν λιγο πιο νοτιοδυτικα... οπως βαζουμε τωρα εμεις με το αιγαιο απο πανω μας ετσι θα εβαζαν και αυτα .

εντυπωσιακα τα χιονια σε περιοχες που τα χτυπαει ανεμος απο θαλασσα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως λες και είμαστε σε άλλο πλανήτη η διαφορά χιονιού στη Γλυφάδα με τα ΒΠ. 

Δλδ βλέπω τα βίντεο σας κ λέω που συμβαίνουν αυτά? Πρέπει να πέσει κ άλλο η Τ στη Γλυφάδα άμεσα, χάνουμε αρκετό χιόνι τζάμπααααα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Π Φάληρο έκοψε και βλέπω και αστέρια 1η φορά.  Έφαγε κ την πέτσα από το δρόμο.  

No complaints,  για μια από τις πιο αχιονες περιοχές της Αττικής 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...