Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Just now, teo_73 said:

Eλα Ντινοοο

Nαι την βλέπω την καμ Π.Φάληρο. Για Λιμάνι του Πειραιά η κάμερα είναι χάλια ποιότητα. Έχουμε κάποια εναλλακτική κάμερα για το Λιμάνι?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν υπάρχει αυτό που γίνεται έξω... πραγματικά πλεον μοιάζει με το 2008 ....ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΧΙΟΝΙ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, casperakos είπε:

ΠΑΙΔΙΆ ΑΔΈΛΦΙΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΚΑΛΎΤΕΡΟ ΈΧΕΙ ΡΊΞΕΙ ΤΟ ΡΊΧΝΕΙ ΤΩΡΑ.... 0 ΒΑΘΜΟΎΣ ΤΟ ΠΙΆΝΕΙ ΠΑΝΤΟΎ!!!! ΚΡΑΤΑ ΤΟ ΡΕΕΕΕΕΕ

Σε ποιο σημειο της Νικαιας εισαι ?

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μπράβο ρε παίδες!! Μακάρι κ αύριο βράδυ να χετε συνέχεια. Καλό ξημέρωμα, με -10 θερμοκρασία εδώ και χιονομυγακια.  Δεν ξαστερωσαμε ευτυχώς!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, casperakos είπε:

ΠΑΙΔΙΆ ΑΔΈΛΦΙΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΚΑΛΎΤΕΡΟ ΈΧΕΙ ΡΊΞΕΙ ΤΟ ΡΊΧΝΕΙ ΤΩΡΑ.... 0 ΒΑΘΜΟΎΣ ΤΟ ΠΙΆΝΕΙ ΠΑΝΤΟΎ!!!! ΚΡΑΤΑ ΤΟ ΡΕΕΕΕΕΕ

Τι γίνετε έξω ωρε Casper... Είμαι συγκλονισμένος .... ΧΑΜΟΣ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, South Athens είπε:

Nαι την βλέπω την καμ Π.Φάληρο. Για Λιμάνι του Πειραιά η κάμερα είναι χάλια ποιότητα. Έχουμε κάποια εναλλακτική κάμερα για το Λιμάνι?

https://www.skylinewebcams.com/el/webcam/ellada/atiki/piraeus/piraeus.html εχει μπουκωσει.Παντως θεωρω οτι ο Πειραιας ειναι στρωμενος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, casperakos είπε:

3 ιεράρχες κοντά στου κρατικό ρίχνει τα άντερα του 

Μπραβο δωστε πονο...το πατρικο μου ειναι λιγο πιο κατω απο το περιβολακι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, teo_73 said:

https://www.skylinewebcams.com/el/webcam/ellada/atiki/piraeus/piraeus.html εχει μπουκωσει.Παντως θεωρω οτι ο Πειραιας ειναι στρωμενος

Μέχρι πριν 10 λεπτά δεν ήταν στρωμένος ούτε στις ευαίσθητες όπως είδα από την καμ. Οτι κάνει τώρα σε αυτή τη μπούκα!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...