Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεμιζει η δορυφορικη , για να δουμε θα το κανει το ιστορικο?  Νομιζω ηρθε η ωρα των δυτικων (χωρις να αποκλειονται οι αλλοι)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καμίνια Πειραιά τωρα. Λιμάνι ίσως στρωθεί  ολικά πιο γρήγορα από εδώ.

https://drive.google.com/file/d/1M1iNQqskT3e3UDtLRfA58hrqRRUmD5cW/view?usp=drivesdk

Επεξεργάστηκε από christoszax21
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θέλω να κλάψω!!!!!! Απο χαρά!!!!!+! Χρυσουπολη Περιστεριου με εντονη χιονοτωση ασταματητη εξω... με τη Τ στους -0.6°C...... το έστρωσε στο δρομο μετά απο 13 ολόκληρα χρόνια!!!!!!!!! Ναι ρε!!!! Ναιιιιιιι!!!!!20210216_024748.thumb.jpg.f7fe174fcd35d6ee298dbc10930de761.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Διαβάζω χιόνι Γλυφάδα,  σταμάτησα να ακούω νερά να τρέχουν,  παω βεράντα και μια νέα,απολαυστική χιονόπτωση με περίμενε . Πότε έκλεισε ο  καιρός ποτε ξανάρχισε,  μια ομορφιά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, phanis1313 είπε:

Όνειρο.  Έτσι και κρατήσει αυτό, θα θυμίσει ο Πειραιάς εκείνη τη χρονιά με το σύννεφο που έκατσε,κ ξέχασε να φύγει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Balrog είπε:

Αμπελόκηποι ψηλά προς Πολύγωνο...αλπικό τοπίο...ιστορικός χιονιάς πλέον κ επισημα

Αν αναφέρεσαι για την συγκεκριμένη περιοχή ίσως, γιατί για υψόμετρα <150μ στο κέντρο, θέλει πολύ δουλειά για το "ιστορικός χιονιάς"

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Ζερίκιος είπε:

Αν αναφέρεσαι για την συγκεκριμένη περιοχή ίσως, γιατί για υψόμετρα <150μ στο κέντρο, θέλει πολύ δουλειά για το "ιστορικός χιονιάς"

Πάντα μιλάω για τη περιοχή μου...δε μιλάω ούτε για κέντρο,ούτε για Σύνταγμα...ναι εδώ είμαι ψηλά,το 2002 φυσικά κ δε το έχει ξεπεράσει με τπτ,αλλά πλησιάζει 2004 και 2008 και έχουμε ακομα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φάνηκε το σπάσιμο στη δορυφορική αλλά μαζεύει πάλι! Σε πολύ λίγο αναμένουμε ΝΕΑ ΜΠΟΥΚΑ!! Δε νομίζω να τελειώσουν τα μπασίματα πριν τις 7.. Πιστεύω έχουμε μέλλον βάση ΣΑΤ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...