Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έξω μαίνεται μια χιονοθύελλα που δε βλέπεις στα 200μ επί 3 ωρες.Τα πάντα είναι καλυμμένα με χιόνι 10-15 εκατοστών.Απιστευτες καιρικές στιγμες ζουμε.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επικές στιγμές στη Βάρη,όλα άσπρα και ο ουρανός είναι τόσο κουκκινος που είναι σαν μέρα!Συνεχίζει να ρίχνει φουλ!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συγκλονιστικόοοοοοο........

Σοοοοοοοοοοοκ και Δεεεεεεεοοοοοοοςςςςς

Επεξεργάστηκε από Γιάννης Μυλωνάς
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, teo_73 είπε:

Έξω μαίνεται μια χιονοθύελλα που δε βλέπεις στα 200μ επί 3 ωρες.Τα πάντα είναι καλυμμένα με χιόνι 10-15 εκατοστών.Απιστευτες καιρικές στιγμες ζουμε.

 

Βαλε μςγκα ρε...Παει η δουλεια σημερα..κοιτα στη λιμνη κουμουνδουρου.Κολλησαν ολοι..Μονο με αλυσιδες απο δαφνι και κατω...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, sakis13 είπε:

Βαλε μςγκα ρε...Παει η δουλεια σημερα..κοιτα στη λιμνη κουμουνδουρου.Κολλησαν ολοι..Μονο με αλυσιδες απο δαφνι και κατω...

Σπιτάκι και άυπνος Σάκη.Εχω μείνει μλκ με αυτό που ρίχνει.Το κοιτάω και δε το πιστευω.Περιμενω να ξημερώσει να τραβήξω vid.Αν ξημερώσει ποτέ σήμερα ..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά ρίχνει απίστευτο χιόνι . Στρωμένα όλα μέσα σε 5 λεπτά . Δεν υπάρχει ;υρη η χιονόπτωση . Ότι καλύτερο έχουν δει τα μάτια μου 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Ξεκινησε καλλιθεα...Τρελο κλεισιμο!!!

την καλλιθεα σου μεσα εδω μυγακια βλεπω τοσο γκαντεμια πια απο που περναει το συστημα

Επεξεργάστηκε από airfathaaaaa
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, teo_73 είπε:

Σπιτάκι και άυπνος Σάκη.Εχω μείνει μλκ με αυτό που ρίχνει.Το κοιτάω και δε το πιστευω.Περιμενω να ξημερώσει να τραβήξω vid.Αν ξημερώσει ποτέ σήμερα ..

Δεν υπάρχει ρε παίδες.....τι να πω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, casperakos είπε:

ΜΠΑΜ ΜΠΟΥΜ ΣΠΆΣΑΝΕ ΤΑ 13 ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΓΚΕΣ.... ΤΟΝ ΡΊΧΝΕΙ ΈΞΩ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

IMG_20210216_060314.jpg

Αντε επιτελους

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...