Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, sakis13 είπε:

Ιστορικος πλεον.Δεν εχω λογια!!

Σάκη τον φέραμε στην Αττικη. Είπαμε ότι είναι ευκαιρία να σπάσει με εκκωφαντικό τρόπο. Εγώ μετά από 13 χρόνια ετοιμάζομαι για μετακόμιση Θήβα. Δεν πρόκειται να μηδενίσω εδώ.  Χειρότερη μουφόπολη δεν υπάρχει 

Επεξεργάστηκε από nikolas 2365
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρεεεεε τι ρίχνει τολμώ να πω καλύτερο και από το 2008 χιόνι χωρίς αέρα θερμοκρασία -1.5 και νιφαδα σαν πορτοκαλί έχει βγει όλη η γειτονιά έξω αλλά δεν τους περνάει κ που το χαλάνε ξανά στρώνει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Καλημέρα. Η κατάρα που έχει πέσει στη πόλη της Χαλκίδας δεν περιγράφεται. 13 και συνεχίζουμε. Αττικαρα μου όνειρο είσαι. Μηδενισες επιτέλους. Χαλκιδεοι του χρόνου να είμαστε καλά. 

Νικόλα φίλε μην απελπίζεσαι είδες τι γίνεται Αθήνα; Δεν θέλει και πολύ να σας κάνει κι εσάς ιστορικό φέτος έχει περιθώρια η κυκλοφορια μέχρι αρχές Μαρτίου 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Παιδιά σε τι φάση είστε σε σχέση με το 2002 και το 2008;

εξαρταται την περιοχη. αλλου ξεπερασε αλλου ειναι στα μισα, οπως Δυτικα προαστια.

αλλα κατσε να σφυριξει ληξη! χαχαχα

 

παρεμπιπτοντως, ψιλοστουπωνει Ελευσινα τωρα, χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απο της 06΄00 που ξυπνησα δεν εχει κοψει..

ΔΕν υπαρχει αυτο 

Η δορυφορικη εχει ακομα..Δεν ξερω ποσο αλλα 1-2 ωρες σιγουρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συνεχιζει εδω, εχει κανει ζημιες μεγαλες σε δεντρα κλπ..Δυστυχως δεν ημουν εδω το 8 για να συγκρινω ξερω σιγουρα ομως οτι το 2 εδω Αγ.στεφανο ειχε κοντα ενα μετρο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, sotos*snow είπε:

Νικόλα φίλε μην απελπίζεσαι είδες τι γίνεται Αθήνα; Δεν θέλει και πολύ να σας κάνει κι εσάς ιστορικό φέτος έχει περιθώρια η κυκλοφορια μέχρι αρχές Μαρτίου 

Σωτήρη αυτή η πόλη 13 χρόνια στις πετσες έχει μείνει. Χειρότερη μουφόπολη δεν υπάρχει. Έριξα ώρες και ημέρες στους χάρτες για το τίποτα. Ευτυχώς ανταμείφθηκα από την Αττικάρα που έσπασε τα 13. Ίσως και παρατήσω και την ενασχόληση γενικά. Η απογοήτευση μεγάλη και περίμενα πολλά για εδώ. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, BrainA είπε:

το χτύπημα της κομπρας στο τέλος για να μας θάψει τελειωτικά 😂

Κώστα αααααα 

Τι είναι αφτορεεεεεεεε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, casperakos είπε:

Ρεεεεε τι ρίχνει τολμώ να πω καλύτερο και από το 2008 χιόνι χωρίς αέρα θερμοκρασία -1.5 και νιφαδα σαν πορτοκαλί έχει βγει όλη η γειτονιά έξω αλλά δεν τους περνάει κ που το χαλάνε ξανά στρώνει 

Γιωργαρεεε

Στα έλεγα εχθές 

Ιστορία γράψαμε πάλι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

στην πισω τεντα μου που δεν χτυπαει ο ανεμος μετρημενα εκατοστα 14 δεν ξερω τι εκανε πριν το 2008 αλλα ειναι σιγουρα καλυτερο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά μιλάμε κι επίσημα πλέον για έναν από τους μεγαλύτερους πανελλαδικούς χιονιάδες των τελευταίων ετών πάνω από το 70-80% της χώρας είδε αξιόλογα χιόνια ..... επιτέλους έστω και για λίγες μέρες επιστροφή στην κανονικότητα ....!και που να τα είχαμε αυτά αρχές Γενάρη με 2 ώρες μικρότερη διάρκεια ημέρας !!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στα πολύ δυτικά κατι αραιά σύννεφα αχαχαχχα ξέρω ότι δεν θα κάνουν κάτι απλα το αναφέρω...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...