Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 minutes ago, periklis said:

Εχω να πω οτι οι επομενες 2 ωρες.. ΘΑ ειναι ιστορικες

πραγματικά, αυτή τη στιγμή στο ύψος της Νέας Φιλαδέλφειας ρίχνει ίσως το πιο πυκνό χιόνι από την αρχή της χιονόπτωσης

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Aυριο μερικοί θα έχετε ξεχάσει όχι απλά το 2002 αλλά και το ονομά σας...ιστορικά πραγματα! εχουμε κολλήσει μαζί σας στις οθόνες!!!! κηφισια κάμερα σοκ για μένα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρίχνει παπλώματα συνεχώς εδώ και 1.5 τουλάχιστον ώρα στον Πειραιά. Είναι απίστευτες καταστάσεις αυτές που ζούμε, ιστορικές!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, isnow είπε:

Aυριο μερικοί θα έχετε ξεχάσει όχι απλά το 2002 αλλά και το ονομά σας...ιστορικά πραγματα! εχουμε κολλήσει μαζί σας στις οθόνες!!!! κηφισια κάμερα σοκ για μένα

Για στείλε link!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προσοχή θέλει γενικά. Σε εμένα έπεσε μια τέντα στον κήπο από το βάρος του χιονιού. Το meteo δίνει 4 βαθμούς και βροχή για τα νότια προάστια, χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, isnow είπε:

Aυριο μερικοί θα έχετε ξεχάσει όχι απλά το 2002 αλλά και το ονομά σας...ιστορικά πραγματα! εχουμε κολλήσει μαζί σας στις οθόνες!!!! κηφισια κάμερα σοκ για μένα

Link??

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

επειδή οι φωτό μάλλον αδικούν αυτό που γίνεται σας παραπέμπω στο θρυλικό βίντεο της ΕΡΤ που είχε τον αείμνηστο Λαζάνη και πίσω έριχνε κουρτίνες παπλώματα κλπ

Απλά είναι από τις καλύτερες. Εάν συνεχίσει και το βράδυ ξεπερνάει κατά την γνώμη μου το 2002 εδώ στον Χολαργό. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, casperakos είπε:

Δεν σταματάει με τίποτα με απίστευτη ένταση.... Τι ζούμε θεέ μου 

Γιώργο? 

Σκορδαααααα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Άγγελος είπε:

Όσο συνεχίζει ο Πισσώνας η Αθήνα θα θάβεται!!

C04B3AEE-6853-4A85-ABB8-929B49B46C70.jpeg

Έστω και τώρα στο τέλος να κάνει ένα ντου.  Μιλάμε για 20 χιλιόμετρα μακριά μας ο Πισσώνας. Κατέβασε το ρε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...