Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, airfathaaaaa είπε:

παιζει το απογευμα να δουμε ξανα αρνητικες στα νοτια?

Ναι φυσικα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

33 ποντους  να..και οχι bbc.. λευκη λευκη🤣

Χαιδαριωτικη ταρατσατη..

FB_IMG_1613468662169.jpg

Επεξεργάστηκε από Tolisk20
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το τραφ αρχιζει και πλαγιαζει προς τα ν/α σιγα σιγα 

Τα δυτικα του νομου θα ειναι τα πρωτα που θα δουν νομιζω αυτην την αλλαγη  

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στουπα χωρις ελεος..Μ ενα βαθμο πιο κατω θα βαζαμε 30 ποντους μεχρι την Ποσειδωνος...Σκεφτειτε μονο με το μετρο..Στην ταρατσα μου 24 ποντοι πλεον και σε ανεμοσουρια 32 ποντοι..Στις ευκολες επιφανειες κατα μεσο ορο 10-15 ποντοι αλλα στο δρομο το λιωνει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Troizinios είπε:

Αυτό ακριβώς. Σήμερα χιονίζει πολύ επιλεκτικά και οι θερμοκρασίες είναι οριακές.

Κάτι που πέρασε στα ψιλά: -25,1 βαθμοί το πρωί στον Νέο Καύκασο!

image.thumb.png.e60c2ad3c21ca81623a284c005da4222.png

Φιλε μου το -25 στο Νεο Καύκασο είναι σχεδόν ότι η βροχή για την Κέρκυρα το Νοέμβρη. Αυτό που γίενται σήμερα εδώ όμως, είναι τρομερό! Και στο κάτω κάτω, τι σημασία έχουν οι συγκρίσεις με το 2002? Εμείς σήμερα περνάμε ΤΕΛΕΙΑ!!!

Φιλικά πάντα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, snowzz είπε:

Το προβλημα ειναι οτι εχουν τσιμπησει οι τεμπ αρκετα θα ελεγα.. 

Εδώ έχω κάπου -0.5 με -1. Να σου πώ κάτι όμως? Είναι τόσο το στρωμένο χιόνι, που ακόμα και 1 βαθμό να πάει για μισή ώρα, με την πρώτη μπούκα θα ξαναπέσει και μετά έρχεται απόγευμα. Σιγα τα αυγά λοιπόν. Μη φοβάσαι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κατι αραιές νεφώσεις μαζεύονται κατά τα άλλα τίποτα όπως αναμενόταν δλδ ......

ΦΟΒΕΡΑ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΑΤΤΙΚΗ ΒΓΕΙΤΕ ΕΞΩ ΚΑΙ ΧΑΡΕΙΤΕ ΤΟ ΡΕ ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΞΑΝΑΓΊΝΕΙ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Frostfang8 είπε:

Παει... Σπανε τα κλαδια στην πορτοκαλια... Κριμα. Αυτα μονο με χαλανε

IMG_20210216_115628.jpg

Μακαρι να ηταν μονο αυτο το προβλημα δυστυχως. 3 Πραγματα παντα σκεφτομαι σε τετοιες κακοκαιριες, τα δεντρακια , τα ζωακια και τους αστεγους. τελος παντων, μεγαλη κουβεντα ! 🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 λεπτά πριν, islander είπε:

Το 2002 είναι τοτέμ και δεν πιάνεται με τίποτα! Μη συγκρίνετε ανόμοια πράγματα.

Το 2002 ζούσα στο Άνω Χαλάνδρι. Είχαμε 35+ πόντους μέσα στο δρόμο. Μισό μέτρο σε κήπους, μπαλκόνια... Ένα μέτρο σε Ανεμοσουρια... Και το κυριότερο, τα χιόνια έμειναν στους δρόμους για πάνω από εφτά μέρες...

Τώρα, αυτό το χιόνι, όταν βγει ήλιος δεν θα αντέξει πάνω από 24 ώρες.

Το 2002 αδέρφια, δεν "πέφτει" έτσι απλά. Μια χιοκοκαιρια, κρίνεται στο σύνολό της. Όχι μόνο σε εκατοστά, αλλά και σε διάρκεια χιονοκαλυψης... Πολύ καλή η "Μήδεια", αλλά είναι πίσω από 1987, 2002, 2004, 2008... Γνώμη μου.

Δεν ξέρω για την περιοχή σου αλλά στην Άνω Γλυφάδα και σε πολλές άλλες περιοχές της Αθήνας είναι περισσότερο το χιόνι από όλες αυτές τις χιονοκακοκαιρίες που αναφέρεις. Άλλο θέμα το ποσό γρήγορα θα λιώσει. Και δεν έχουμε φτάσει καν στη λήξη.

Επεξεργάστηκε από weatherfan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βασει δορυφορικης και καποιας εμπειριας εαν θελετε,δε βλεπω να ληγει πριν το βραδυ...Ειδικα τα βορεια...Εαν κατσει οπως το βλεπω,με τις αρνητικες το σουρουπο το κεντρο θα στρωνει για πλακα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...