Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παντως το χιονι φαινεται βαρυ !! Σαν αυτο που πεφτει με νοτιά στην Σαμαρινα και στα χωρια της Πινδου με μηδεν βαθμους  ! Ή θυμιζει εντονα χιονι με νοτια μετα απο εγκλωβισμο ψυχους στη βορεια ελλαδα (σε κατι γρεβενα , τρικαλα κλπ.)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Ο Υμηττός έκανε τρέλα θαύματα....έχω ύψος χιονιού βοριων προαστείων σε χαμηλότερο υψόμετρο μαλιστα

εδω ειμαστε με 30 εκ παντου. σε καποια σημεια το ξεπερναει. πιο πανω αστυνομικα εινα ισαν εσας μαθαινω στα ~270 μετρα.

ευνοημενο το κεντροανατολικο λεκανοπεδιο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Frostfang8 είπε:

εδω ειμαστε με 30 εκ παντου. σε καποια σημεια το ξεπερναει. πιο πανω αστυνομικα εινα ισαν εσας μαθαινω στα ~270 μετρα.

ευνοημενο το κεντροανατολικο λεκανοπεδιο.

Έτσι ακριβώς αδερφέ....επικός χιονιας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στον Άγιο Δημήτριο που είμαι ένας παππούς μου είπε ότι δεν έχει ρίξει τόσο πολύ με κανέναν χιόνια από τους πιο παλιούς. Μιλάει από το 1967 που είναι στην περιοχή. Δεν μου φαίνεται υπερβολικό γιατί αυτή η περιοχή δεν υποστηρίζεται από τίποτα μόνο λίγο από Υμηττό. 15 εκατοστά σίγουρα σε χωράφια . 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καθάρισα το αμάξι εντελώς πριν μιάμιση ώρα και τώρα έχει 5 πόντους....χαλαρά 40cm και βάζω στοίχημα ότι θα φτάσω 60 όπως το 2002

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κοιμήθηκα λίγο γιατί είμαι άυπνος, ξύπνησα κ χώνει ασταμάτητα κέντρο Γλυφάδας αλλά πρέπει να έχουμε ανέβει Τ γιατί έχουν νερουλιάσει , αντίστοιχα βλέπω Πειραιά πρέπει να έχει ανέβει η Τ γιατί δε το πιάνει στη προβλήτα του Λιμανιού

https://www.skylinewebcams.com/en/webcam/ellada/atiki/piraeus/piraeus.html

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

βλεπω δορυφορικη και εχω τρελη απορια... θα κοψει ποτε; ξερναει διαρκως. εχει ξεσκιστει!!! ονειρο θα ζησουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρίχνει κάργα στο Ίλιον. Αλλά δεν στρώνει πλεον σε καθαρές επιφάνειες λόγω που ανέβηκε η θερμοκρασία. 1,3 τώρα στο Ίλιον. 

Πάντως εκεί που έχει ήδη χιόνι νομίζω ότι βαζει πόντους ακόμα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το ζήσαμε κι αυτό αδερφιαααααααααα 

Ρίχνει τόσο πολύ τώρα που το 2002 φαντάζει πολύ κοντινό......

Κάντο Θεέ μου

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το πιο τρελο ειναι οτι η δορυφορικη εχει μελλον ! Οταν νυκτωσει θα ισοσταθμιστει η ταση ανοδου της Τ . Θεωρω οτι οσοι εχουν κατω απο 1 βαθμο τωρα θα συνεχισουν να χωνουν μεχρι το βραδυ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βλέπω Ζωγράφου, Πάτημα  τρελό χιόνι . Και Χαϊδάρι, Ηλιουπολη επίσης . Μπράβο ρε παιδιά , δε το χορταίνεις το άτιμο ποτε !

Εδω Άγιο Στέφανο η τρέλα συνεχίζεται . Ανελέητη , απόκοσμη χιονοθύελλα κάνα τρίωρο τώρα. Πρέπει να ‘μαστε μόνο κάνα δυο απο υπερβόρεια με ρεύμα γιατί δεν βλέπω άλλους. Αποκλεισμένοι βέβαια , χωρίς νερό και με κάνα μέτρο χιόνι . 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...