Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι αρχίζουν κ στάζουν αφού ανέβηκαν οι θερμοκρασίες.... Αν αντέξει η κατάσταση κάνα 2ωρο θα κατηφορίσει πάλι η θερμοκρασία..... Είναι καταμεσήμερο τώρα... Χα χα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Aν ανέβει λίγο ακόμα η Τ υπάρχει φόβος να το γυρίσει σε χιονόνερο. Έχει νερουλιάσει κάργα το κέντρο της Γλυφάδας. Εντωμεταξύ νομίζω το μόνο σημείο που δεν έχει στρωθεί σήμερα Αττική είναι Ραφήνα και πέριξ, σωστά δεν λέω? Έχουμε κάποιον από κει να μας επιβεβαιώσει?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδια, απιστευτα πραγματα εδω, ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ. Πρεπει να ειμαι ο τελευταιος υπερβορειος με ρευμα, δεν εχω νερο. Μετριοπαθως, τουλαχιστον 70 ποντους, και χωνει ανελεητα. Σε ανεμοσουρια φτανει  μετρο. Ζημιες μεγαλες, μεγαλη προσοχη θελει στη βολτα. Αγωνας να κρατησουν τους δρομους ανοιχτους, περασε ενας τον δρομο μου με snowmobile!!! Συνεχιζει και χωνει απιστευτα σας στελνω φωτο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Docsnow said:

Βλέπω Ζωγράφου, Πάτημα  τρελό χιόνι . Και Χαϊδάρι, Ηλιουπολη επίσης . Μπράβο ρε παιδιά , δε το χορταίνεις το άτιμο ποτε !

Εδω Άγιο Στέφανο η τρέλα συνεχίζεται . Ανελέητη , απόκοσμη χιονοθύελλα κάνα τρίωρο τώρα. Πρέπει να ‘μαστε μόνο κάνα δυο απο υπερβόρεια με ρεύμα γιατί δεν βλέπω άλλους. Αποκλεισμένοι βέβαια , χωρίς νερό και με κάνα μέτρο χιόνι . 

Δεν εχουμε ρεύμα με την powerbank ακομα το παλευω! εκτίμηση ΔΕΔΔΗΕ και Χαλάνδρι Βριλήσσια επιστροφή ρεύματος 1330 με 1730!  Ξεπερνάμε το μισο μέτρο και χιονίζει ανελεητα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, nikolas 2365 said:

Βγήκε ο ήλιος Χαλκίδα. Έρχεται Αθήνα να ξέρετε 

μέχρι το βράδυ θα έχεις περιπέτειες Νικόλα έχει συνέχεια ακο μα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 minutes ago, ΧΕΛΜΟΣ said:

Ο Υμηττός έκανε τρέλα θαύματα....έχω ύψος χιονιού βοριων προαστείων σε χαμηλότερο υψόμετρο μαλιστα

Καλά το δικό σου θάψιμο παίζει να είναι το πιο εντυπωσιακό μιας και είσαι ένα τσακ από το Δήμο Αθηναίων

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά δεν ξέρω τι γίνεται, 20 ώρες αϋπνος, 5 ώρες διακοπή ρεύματος και συνεχίζει, τελείωσαν τα δεδομένα, έξω στουπιζει δίχως αυριο, και ήμουν βόλτα κανα 4ωρο έξω. Ζούμε μεγάλες στιγμές. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Mεγάλη έξοδος.....πάλη με τις καιρικές συνθήκες, αγκάλιασμα με τις νιφάδες του χιονιού που έπεφταν και πέφτουν ασταμάτητα, βόλτες ως το πάρκο της Ζ.Πηγής, όπου το ύψος του χιονιού έφτανε το γόνατο, ενώ ακόμη και το περπάτημα εν μέσω των παράδρομων, ήταν γενικά δύσκολο και ήθελε (θέλει) προσοχή.....έχουν πέσει δέντρα και κλαδιά από το βάρος του χιονιού, τα περισσότερα δέντρα έχουν λυγίσει, ενώ οι στούπες σφυροκοπούν αδιάκοπα.....είναι τρομερή η εμμονή της κακοκαιρίας.....οι άνθρωποι που μένουν μόνιμα εδώ, σχετίζουν την παρούσα χιονοκαιρία, μόνο με αυτή του 2002, γιατί του 2021 που συνεχίζεται γράφει ιστορία.....αυτή την ώρα που γράφω λίγες σκόρπιες σκέψεις, έχουμε νέα τρελή έξαρση της χιονόπτωσης, που έχει καλύψει τα πάντα....θ ακολουθήσουν φωτο και βίντεο.....έχω γράψει κι ένα live, ενώ αυτή η σιγαλιά του χιονιού, ταράσσοντας από τις παιδικές φωνές μικρών και μεγάλων......το ύψος του χιονιού στα Μελίσσια ξεπερνάει ακόμη και το μισό μέτρο, ενώ μέσα στους παράδρομους έχει χαλαρά 30-35 εκατοστά, κάνοντάς τον σχεδόν αδιάβατο......τρομερό χιόνι πέφτει τώρα, το οποίο θα συνεχίσει να μας αγαλλιάζει ως αύριο το πρωί......βλέπω κίνηση υπάρχει εδώ μέσα, δεν έχετε βγει ακόμη έξω;;; Σήμερα γιορτάζει ο ουρανός και η φύση.....είναι το μεγάλο καιρικό συμπόσιο της φύσης!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Βγήκε ο ήλιος Χαλκίδα. Έρχεται Αθήνα να ξέρετε 

Εδώ πάει να κλείσει αλλά δεν έχει δύναμη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρίχνει απίστευτες τούφες τώρα .....τρομερές καταστάσεις ....στόχος το μισό μέτρο σε λίγη ώρα......Παναγία μου τι λέω ????

Κι όμως είναι αληθινό......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Ρίχνει απίστευτες τούφες τώρα .....τρομερές καταστάσεις ....στόχος το μισό μέτρο σε λίγη ώρα......Παναγία μου τι λέω ????

Κι όμως είναι αληθινό......

Α ρε τρελαααααα,αχαχχααχχαεχαχχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, kostasmarousi13 said:

Τα βόρειανατολικα θα ξεπεράσουν το 2002 πιστεύω!!!ΑΔΙΑΝΟΗΤΟ

Μη αναμενόμενο απόκοσμο μοναδικο!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...