Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απίστευτη η Αθήνα ρε παίδες! Δεν έχω προλάβει να διαβάσω 100 σελίδες αναφορών αλλά απ'οτι καταλάβαινα έσπασε επιτέλους η 13ετία;

Παντως πάρα πολύ χιόνι βλέπω έχει πέσει, βάσει των δημοσιεύσεων φίλων μου από εκεί. Πανέμορφες εικόνες!

Ελπίζω του χρόνου που μάλλον θα κατοικώ πλέον και εγώ στην Αθήνα να ζήσω κάτι παρόμοιο! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, airfathaaaaa said:

εδω παντως η πλειοψηφια του χιονιου εχει φυγει ηδη 

Oι θετικες Τ μας σκοτωνουν ολους απο κεντρο κ κατω.. Ομως ακομα και ετσι ειναι απειρως ευχαριστο να βλεπεις αυτο που γινεται!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

40-50 εδώ τώρα Κώστα.....

Τρελαααααααα 

Μουρλαααααααααα 

Χύνει ασταμάτητα ο ουρανός πάνω μας 

Τα έλεγες γεροντααααααααααααα

 

 

Γιώργη, απλά είμαστε μέρος της ιστορίας που γράφεται.....κι αυτή θα βάλει την σφραγ΄λιδα της, στις επιταγές της φύσης, που με σοφία μας περιβάλλει πάντα.....και στα θετικά και στα αρνητικά.....από μλίγο μετά τα μεσάνυχτα και έως τώρα, δεν έχει σταματήσει καθόλου, ενώ από ξημερώματα και μετά ξερνάει στουπιές και σηκώνει όλο το Αιγαίο μαζί του......για να καταλαβαίνουμε όλοι το πόσο διαφορά έχουν οι μοντελικοί χάρτες, από την πραγματικότητα.....1-3mm έδιναν αρχικά, κάτι λίγο περισσότερο στο 2ο κομμάτι και ήδη ως τα μεσάνυχτα που τσέκαρα είχα 33,3mm.....και κάπου άλλα 20mm σήμερα και λίγα λέω.....συνολικά δείχνει να έχουμε ξεπεράσει εδώ τα 60-70cm.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, ΝΕΦΟΣΚΕΠΗΣ said:

Γαλατσοκυψελο παρων με στουπα. Δυστυχώς οσο κ να ρίχνει αντί να βαζει πόντους,  έβγαλε κ εναν. 

Το ιστορικό όμως στη Μήδεια δεν θα είναι το υψος χιονιού αλλά το ιστορικό ρεκόρ συνεχομενης χιονοπτωσης

Εδω οπου το ειχαν παρει εχει ξαναβαλει ..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, fragsp είπε:

καλλιθεα ρυζακι και στους 1,8 βαθμους μακαρι να μην λιωσουν αλλο τα χιονια

1.8? 1.2 το δικο μου 1.1 στο χαροκοπειο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στα 80 μέτρα της Βάρης Αττικής η χιονόστρωση ξεπερασεε στο πικ τα 20 εκατστοα!!!!!!Φυσικά η Στούπα συνεχίζει ανελέητη αλλά δεν στρώνει λόγω θερμοκρασία κρασιών,έχει πέσει τρελός υετός!!!Νομίζω τόσο χιόνι δεν έχει ξαναπέσει στην περιοχή!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, airfathaaaaa είπε:

1.8? 1.2 το δικο μου 1.1 στο χαροκοπειο

1,7 τωρα τζιτζιφιες τον εχω στην ταρατσα και αρχιζει παλι να στουπιζει.Και στο Σεφ 1,8 εχει

Επεξεργάστηκε από fragsp
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αυτη η ασταματητη στουπα μου θυμιζει εκεινη την καταιγιδα του 11 νομιζω με τα συνεχομενα μπουμουνητα/ηλεκτρικα για 50-70 λεπτα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, enigma είπε:

Κι η ορατότητα από το Καλλιμαρμάρο έπεσε στα 200μ.

Παιδιά αυτό είναι από καλλιμάρμαρο...καρακέντρο Αθήνας....ασύληπτο!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...